přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
doporučujeme
29.03.
 PARKWAY DRIVE (AU), ASKING ALEXANDRIA (UK)
FORUM KARLÍN
Praha 8
29.05.
 Angel Olsen
MeetFactory
Praha 5
26.06.
 THE 1975 (UK)
FORUM KARLÍN
Praha 8
 
koncerty

743-802 (5385)  na začátek posounout vzad předešlé 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 další posounout vpřed na konec

 


23.5.2015 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00DISAPPEARS (usa), INHERITANCEKLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
20:00DEF LEPPARD (UK), special guest CITRONO2 Arena (Praha 9) podrobnosti
20:0017.GVP Fest - PUNČOCHÁČE, PROFBAND, THE THUNDERBOLTSROCK CAFÉ (Praha 1) podrobnosti
21:00Rosťa Fraš QU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00THE HAMMOND GLORYJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00 PROFESSOR VAGON (Praha 1)
21:00PRIME TIME VOICEAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
22:00SOULTRAIN WEEKENDERRADOST FX (Praha 2)
23:00REFRESHMENT - DJ Dan Cooley, DJ Tibiza, Michael CROXY / Experimentální prostor (Praha 1)


24.5.2015 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00NATURALDivadlo Radka Brzobohatého (Praha) podrobnosti
19:00METH DRINKER (nz), DOGMATIST (DE), WEAKKLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:30ROCKOVÉ ORATORIUM - Pěvecký sbor Besharmonie, SLÁDEK Libor, Ing.MLEJN (Praha 13 - Stodůlky) podrobnosti
20:00INDILA, KIRSCHNER JANA (SK), Kristina (SK)FORUM KARLÍN (Praha 8) podrobnosti
20:00Man Without Country (UK)FUTURUM MUSIC BAR (Praha 5) podrobnosti
20:30Rajnošek B.andJAZZBOAT (Praha 1)
21:00UMG JAZZ JAM SESSION - COME TO JAM!U MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00DARK SIDE OF BLUES ROYALJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00 THE BACKROAD DEALS, CLOCKWORK, RUSTED (Can)VAGON (Praha 1)
21:00Limited EditionAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:30GOSPEL & SOUL CONNECTIONREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)


25.5.2015 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00SEA WOLF (usa)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:30UŽ JSME DOMA, MIKE WATT/THE MISSINGMEN/USAPALÁC AKROPOLIS (Praha 3) podrobnosti
19:30AND SO I WATCH YOU FROM A FAR (IE)Roxy/NoD (Praha)
19:30K9 | Maďarská rapsodieSALON PHILHARMONIA (Praha 1) podrobnosti
20:00MICHAEL SCHENKERRETRO MUSIC HALL (Praha 2) podrobnosti
20:00TREVOŘI , THE ŽLABHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00Rich Hopkins & The Luminarios (USA)Rybanaruby klub (Praha 2)
20:00Free Mondays - SAY YES DOG (LU)ROXY / Experimentální prostor (Praha 1)
20:30MARCEL FLEMR BANDJAZZBOAT (Praha 1)
20:30David Vrobel, Josef SanitrákJAZZTIME (Praha 1 ) podrobnosti
21:00STAN THE MAN & Bohemian Blues BandU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00THE GREYHOUND ZEROJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00VEJFUK , DIE SIMULANTENBANDEVAGON (Praha 1)
21:00 AGHARTA GANG feat. ŠTĚPÁN MARKOVIČ AghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti


26.5.2015 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00TOPS (can)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
20:00zahajovací koncert Respect Festival 2015 - Hortus Musicus (EST)RESPECT FESTIVAL 2015 (PRAHA) podrobnosti
20:00Free Zone - 1st CHOICE, TICHO DE PRE CUPÉ BAND, CHUŤROCK CAFÉ (Praha 1)
20:00OHAŘIHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00RybaRybanaruby klub (Praha 2)
20:00Křest CD/koncert - Justin LavashRoxy/NoD (Praha) podrobnosti
20:30Alan Munde Trio (US), Emory Lester & Mark Johnson (US)Hotel Pyramida (Praha 6) podrobnosti
20:30ADÉLA ZEJFARTOVÁ & SUNNY SWING TRIO JAZZBOAT (Praha 1)
20:30GUITAR SOLO - ŠMOLDAS LIBORJAZZTIME (Praha 1 ) podrobnosti
21:00Blues Box Heroes & Roman PokornýU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00BLACK and WHITE HARMONYJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00Keltské úterý - FIVE LEAF CLOVERVAGON (Praha 1)
21:00Petr Kroutil and his BrothersAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:30ROBERT BALZAR TRIOREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)


27.5.2015 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00ROBERT BALZAR TRIOJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:30JUST! IMPROPALÁC AKROPOLIS (Praha 3) podrobnosti
19:30Křest knihy Petra Čepka - Libý KvětoňPRAŽAČKA (Praha)
20:00HILSKÝ PETR & Jam SessžerRybanaruby klub (Praha 2)
20:00PODZEMGANGROXY / Experimentální prostor (Praha 1) podrobnosti
20:30Ondřej Kabrna trioJAZZBOAT (Praha 1)
20:30 Laďa Štefek, Bára SmejkalováJAZZTIME (Praha 1 ) podrobnosti
21:00ROY ASSAF TRIOJAZZTIME (Praha 1 ) podrobnosti
21:00BLUES BOX HEROESJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00Talenti a mistři - TONY DUCHÁČEK & GARAGE, PYRÉVAGON (Praha 1)
21:00Z DAVU, Tajné slunce, TvorbaJazz club U Staré paní (Praha 1) podrobnosti
21:30Otto Hejnic TrioREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)

743-802 (5385)  na začátek posounout vzad předešlé 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.