přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
doporučujeme
29.05.
 Angel Olsen
MeetFactory
Praha 5
26.06.
 THE 1975 (UK)
FORUM KARLÍN
Praha 8
 
koncerty

743-802 (5056)  na začátek posounout vzad předešlé 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 další posounout vpřed na konec

 


20.6.2015 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00METALLICA revival MRB (Beroun), R+MEMBERS CLUB (a tribute to RAMMSTEIN)VAGON (Praha 1)
21:00Adam Tvrdý TrioAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00THE HAMMOND GLORYJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
22:30UNITED ISLANDS OF PRAGUEJAZZ DOCK (Praha 5)
22:30AFTERPARTY UNITED ISLANDS OF PRAGUE 2015ROXY / Experimentální prostor (Praha 1)


21.6.2015 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00NEDĚLNÍ DIXIE - J.J.JAZZMENJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
18:00Jolaniny hvězdyDobeška (Praha 4) podrobnosti
19:00ARAN EPOCHAL, New Dog (US)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:00Modrá synkopaMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:00ANTIWORDSPALÁC AKROPOLIS (Praha 3) podrobnosti
20:30Rajnošek B.andJAZZBOAT (Praha 1)
21:00UMG JAZZ JAM SESSION - Jan Fečo U MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00LORD ROCK, ARGONVAGON (Praha 1)
21:00Absolventský koncertJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
21:00Noční OptikaAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00BLUES BOX HEROESJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti


22.6.2015 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00NOISE PARADE, CARSICK CARS (cn)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
20:00K.T.O.Hudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00VENTOLIN, HUJO (us) Café V lese (Praha 10 - Vršovice)
20:30Roman Pokorný TrioJAZZBOAT (Praha 1)
20:30JANANASMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:30David Vrobel, Josef SanitrákJAZZTIME (Praha 1 ) podrobnosti
21:00The BladderstonesU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00NOBUNTU (Zimbabwe)JAZZTIME (Praha 1 )
21:00ZÁVIŠVAGON (Praha 1) podrobnosti
21:00LUBOŠ ANDRŠT GROUPAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00ACOUSTIC CABINETJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00Prague ConnectionJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1)
22:00FREE MONDAYSROXY / Experimentální prostor (Praha 1)


23.6.2015 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ - po 176. Nad Viktorkou!!!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:00Roxette revival - The RockSet, 2Time Acoustic BandHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:30JAZZ REVUEJAZZBOAT (Praha 1)
20:30Free Zone - S.ů.v.a. , SBĚRNÉ SUROVOSTIROCK CAFÉ (Praha 1)
20:30SSION (US)MeetFactory (Praha 5)
20:30duo Brigita Cmuntová & Štěpán KloučekMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
21:00Blues Box Heroes & Roman PokornýU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00Keltské úterý - Vintage Wine křest CD TrashfVAGON (Praha 1)
21:00 AGHARTA GANG feat. ŠTĚPÁN MARKOVIČ AghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00Keywords Jazz ComboJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00RepassageJAZZTIME (Praha 1 ) podrobnosti
21:00St. Johnny BandJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1)
21:30Tomáš Hobzek QuartetREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
21:30Trumpet'n'Bass - Chris Vern, DJ Blofeld Roxy/NoD (Praha)
22:00TUES BLUES - ALICE SPRINGS Blues BandJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
23:00TUNESDAYROXY / Experimentální prostor (Praha 1)


24.6.2015 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:30STUDENTSKÁ AKADEMIEROXY / Experimentální prostor (Praha 1)
19:00Alo Trio JAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
20:00„Rock Café Contest“ 2. základní kolo: - Sirkyskon, Ben Dover, SAIL THIS SHIP TOGETHERROCK CAFÉ (Praha 1) podrobnosti
20:00TOM PETTY 52Hudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00TÖPFEROVÁ MARTA, Ernesto Chuecos (Venezuela)Rybanaruby klub (Praha 2)
20:30MARTA KLOUČKOVÁ JAZZ PROJECTJAZZBOAT (Praha 1)
21:00NAJPONK TRIOU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00QUEENIE - Queen revivalVAGON (Praha 1) podrobnosti
21:00Rhythm DesperadosAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00THE GREYHOUND ZEROJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00PETRA STUDENÁ AND BIG FUNJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1)
22:00Jakub Doležal QuartetJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
23:00ELECTRONIC WARRIORSROXY / Experimentální prostor (Praha 1)


25.6.2015 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30Střeva na jedno použití! - Pekelný střeva, PARALELNÍ ZAPOJENÍ, Hill Valley, Disintegrate The Black SunMusic City Club (Praha 9 - Vysočany) podrobnosti
20:00Crazy DogsHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti

743-802 (5056)  na začátek posounout vzad předešlé 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.