muzikus.cz na facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
doporučujeme
30.10.
 CHRIS REA (UK)
O2 Arena
Praha 9
10.11.
 George Ezra (UK)
LUCERNA MUSIC BAR
Praha 1
16.11.
 NONONO (SWE)
LUCERNA MUSIC BAR
Praha 1
29.11.
 RIVAL SONS (US)
FUTURUM MUSIC BAR
Praha 5
 
koncerty

301-360 (515)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další posounout vpřed na konec

 


11.11. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30Společná věc 2014 - Společná věcKD Záložna (Benátky nad Jizerou) podrobnosti
19:007 proti Thébám - RockOpera PrahaRockOpera Praha (Praha 7 - Holešovice) podrobnosti
19:00Pray for death, COLISEUM (USA)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6) podrobnosti
19:30Slávek NeuhöferUŽ JSME DOMA (Praha 6)
20:00José CARRERAS (ES), Vanessa Mae (UK)O2 Arena (Praha 9) podrobnosti
20:00Josephine a Mrakoplaš Light Orchestra - Josephine, Mrakoplaš Light OrchestraKAŠTAN - UNIJAZZ (Praha 6)
20:30Ondřej Kabrna trioJAZZBOAT (Praha 1)
20:30LILI MARLENEMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti


12.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Prague Death Fest - CANNIBAL CORPSE, GOATHWHORE, DYING FETUS (US), AEON, REVOCATION, MALEVOLENCE (UK), FALLUJAHMeetFactory (Praha 5) podrobnosti
18:30Společná věc 2014 - Společná věcZNOJEMSKÁ BESEDA (Znojmo) podrobnosti
19:00Vánoční Best of Video Tour - ŽBIRKA MIROMĚŠŤANSKÁ BESEDA (Plzeň)
19:00FIVE SECONDS TO LEAVE, TOUNDRAKLUB 007 STRAHOV (Praha 6) podrobnosti
19:30SEM TAM a host - Sem tamMLEJN (Praha 13 - Stodůlky) podrobnosti
20:00Georg Schroeter & Marc Breitfelder (DE)HIGHWAY 61 (České Budějovice)
20:00Žamboši V Hradci Králové - ŽAMBOŠIAC KLUB (Hradec Králové) podrobnosti
20:30Rajnošek B.andJAZZBOAT (Praha 1)
20:30Ester Kočičková a Luboš NohavicaMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti


13.11. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Vánoční Best of Video Tour - ŽBIRKA MIROMETROPOL, spol. s r. o. (České Budějovice)
19:0017.FESTIVAL SWINGOVÉ HUDBY - GRACE KELLY & QUINTET (USA) / BOHEMIA BIG BAND (CZ) + DASHA, JAN SMIGMATOR, LUCIE ČERNÍKOVÁ17. Festival swingové hudby (Praha) podrobnosti
19:30koncert Yellow sisters - YELLOW SISTERSKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30Studenti katedry pantomimy HAMU: KABARET MARCEAUMLEJN (Praha 13 - Stodůlky) podrobnosti
19:30Žamboši & Peter Janků v Ostravě - ŽAMBOŠIHudební klub Pepy Streichla (Ostrava) podrobnosti
20:00LENNY KRAVITZ (US)O2 Arena (Praha 9) podrobnosti
20:00Five Minutes Late, Faraday, CODENTERFatal Music Club (Praha 3)
20:30Shabazz Palaces, Serengeti (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti
20:30ADAM TVRDÝ CROSSOVER JAZZBOAT (Praha 1)
20:30Dr. Max a hostéMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti


14.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:0017. FESTIVAL SWINGOVÉ HUDBY - ONDŘEJ HAVELKA & MELODY MAKERS (CZ) / SWING QUINTET PRAHA (CZ) HOST EVA PILAROVÁ17. Festival swingové hudby (Praha) podrobnosti
19:30Pocta Muddymu Watersovi - MUD MORGANFIELD (US), BIG BILL MORGANFIELD (US), MARCEL FLEMR BAND, a hosté: KAIA BROWN (US), Boboš Procházka, Jan ŠvihálekBLUES ALIVE 2014 (ŠUMPERK) podrobnosti
19:30Kryptor, KaarFatal Music Club (Praha 3) podrobnosti
19:30TRIGGERFINGER (BE)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6) podrobnosti
19:30Žamboši & Peter Janků v Bytči - ŽAMBOŠIRadničná reštaurácia (Bytča /SK/) podrobnosti
20:00ŠKWORPALÁC LUCERNA - VELKÝ SÁL (Praha 1) podrobnosti
20:00OneRepublic (US)O2 Arena (Praha 9) podrobnosti
20:00Ozzy Osbourne Czech revivalV + V ROCK BAR (Most)
20:00JAVORY & JAVORY BEATEUROCENTRUM JABLONEC NAD NISOU s.r.o. (Jablonec nad Nisou)
20:00Radio Wave Stimul festival - SIMIAN MOBILE DISCO (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti
20:00ALTERNATIVA 2014 - LAURIE AMAT, POLAR BEAR (UK), KOSMICKÝ ŽIRAFÁČ, Dreamer’s Crossing, Kaze MALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:30JAKUB ŠAFR TRIO JAZZBOAT (Praha 1)


15.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
13:00Tematické odpoledne - JAMIE MARSHALL’S AMPLIFIED ACOUSTIC BAND (GB), Jimmy Bozeman & Lazy Pigs (US/CZ), PHIL SHOENFELT & DAVID BABKA (GB/CZ)BLUES ALIVE 2014 (ŠUMPERK) podrobnosti
17:00Žamboši & Peter Janků v Žilině - ŽAMBOŠIMescké divadlo (Žilina /SK/) podrobnosti
18:001. hlavní koncert - Jan Galach Band (PL), ELECTRIC LADY, BILL BARRETT & RYAN DONOHUE (US), BLACK RIVER BLUESMAN & BAD MOOD HUDSON (FI), THORBJORN RISAGER & THE BLACK TORNADO (NO/DAN), JOHN NÉMETH (US)BLUES ALIVE 2014 (ŠUMPERK) podrobnosti
19:00Ztracené iluzeHřebíkárna (Chomutov)
19:00STIFF LITTLE FINGERS (UK)LUCERNA MUSIC BAR (Praha 1) podrobnosti
19:00THE PRAGUE CONSPIRACYKOFOLA MUSIC CLUB (Krnov)
19:00BULL BRIGADE , LION´S LAWKLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:30rock´n ´roll k 25. výročí sametové revoluce - W.x.P., Gimme Shelter, The PartisanU Černého orla (Litomyšl)
20:00TŘI SESTRY, VISACÍ ZÁMEKEUROCENTRUM JABLONEC NAD NISOU s.r.o. (Jablonec nad Nisou)
20:00ALTERNATIVA 2014 - Janíček Martin, Bergljot (cz/nor), Stratocluster, Massola MALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:30Elena Sonenshine TrioJAZZBOAT (Praha 1)
20:30Žamboši & Peter Janků v Martině - ŽAMBOŠIMescký klub (Martin /SK/) podrobnosti
21:00NVÚŽLUTÝ PES Pardubice (Pardubice)
21:00Hip Hop Seansion - PSH, Strapo, LipoSaSaZu (Praha 7)


16.11. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00SUZIE STAPLETON (AU), Sarah & The Adams, MOONSHINE HOWLERS BLUES ALIVE 2014 (ŠUMPERK) podrobnosti
18:00Festival Brikcius & Rok české hudby 2014: BRIKCIUSOVÁ NA PRÁDLE - OPILÁ PLACHTIVICE - violoncellistka BRIKCIUSOVÁ Anna http://www.Brikcius.com, skladatelka a varhanice KOSÍKOVÁ Irena, Mgr. http://www.iKosik.com, Jan ŽidlickýFESTIVAL BRIKCIUS - 3. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Domě U Kamenného zvonu (podzim 2014) & Rok české hudby (Praha) podrobnosti
18:002. hlavní koncert - Joanna Knitter Blues & Folk Connection (PL), BLUESRAIDERS (SK), Georg Schroeter & Marc Breitfelder (DE), THE CYBORGS (IT), MIKE ZITO & SAMANTHA FISH & THE WHEEL (US), OTIS TAYLOR (USA)BLUES ALIVE 2014 (ŠUMPERK) podrobnosti
19:00NONONO (SWE)LUCERNA MUSIC BAR (Praha 1) podrobnosti
19:30BLACK RIVER BLUESMAN & BAD MOOD HUDSON (FI), Skinny Joe LinePALÁC AKROPOLIS (Praha 3) podrobnosti
19:30Žamboši & Peter Janků v Banské Bystrici - ŽAMBOŠIKlub 77 (Banská Bystrica /SK/) podrobnosti
20:00GRACE KELLY QUINTETALTERNA klub (Brno) podrobnosti

301-360 (515)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další posounout vpřed na konec