muzikus.cz na facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
doporučujeme
DNES
 THE VEILS (UK) + Free Swim DJs
La Loca MUSIC BAR & LOUNGE
Praha 2
24.04.
 Mop Mop (IT)
PALÁC AKROPOLIS
Praha 3
26.04.
 ROBBIE WILLIAMS (UK)
O2 Arena
Praha 9
27.04.
 Duke Ellington Orchestra (US)
Sono Music Club
Brno-Žabovřesky
30.04.
 Listolet
KAŠTAN - UNIJAZZ
Praha 6
06.05.
 Steve Hackett (UK)
PALÁC LUCERNA - VELKÝ SÁL
Praha 1
12.05.
 GIANTREE (AT), support: Vivien's Shadow
ROXY / Experimentální prostor
Praha 1
13.05.
 PETER GABRIEL (UK)
ČEZ ARÉNA
Ostrava
28.05.
 JOHNNY WINTER (US), Support: Tom Jegr & Gang
KC SEMILASSO
Brno
03.06.
 JUSTIN TIMBERLAKE (US)
O2 Arena
Praha 9
11.06.
 NINE INCH NAILS (US), support: Cold Cave (US)
FORUM KARLÍN
Praha 8
11.06.
 TORI AMOS (US)
KONGRESOVÉ CENTRUM PRAHA (PALÁC KULTURY)
Praha 4
18.07.
 The Crimson ProjeKCt (US/UK)
Zámecký amfiteátr
Buchlovice
 
koncerty

301-360 (1577)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


26.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00BASSTERROR - DJ Rascal, DJ Deels, DJ ZabakaCLUB STYX (Praha 8 - Karlín) podrobnosti
21:00JOANNA (ASIA) KUCHARCZYK QUARTET (PL/CZ)The Loop Jazz Club (raha 1 – Malá Strana)
21:00Eric Stanglin and the Juke Joint Heroes (US/CZ)BLUES SKLEP (Praha 1) podrobnosti
21:00Večírek Náměstí Míru - Mashy Muxx, Náměstí Míru, 100% BATYSKAF (Žďár nad Sázavou) podrobnosti
21:30GOLDEN SWING BAND PRAGUEREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00Korben Dallas (SK)JAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
22:00SOULTRAIN WEEKENDER - DJ Big J (US), DJ RICO (UK)RADOST FX (Praha 2) podrobnosti


27.04. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00NEDĚLNÍ DIXIE - J.J.JAZZMENJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:00Poslední kapitola - JANOUŠEK SLÁVEK, LENK JAROSLAV SAMSON, REDL VLASTAMETROPOL, spol. s r. o. (České Budějovice) podrobnosti
19:00Závěrečný koncert 23. Velikonočního festivalu duchovní hudby 2014 - Český filharmonický sbor Brno, o.p.s., Filharmonie Brno, příspěvková organizaceVelikonoční festival duchovní hudby 2014 (Brno) podrobnosti
19:00The Best Selection of Classic - Parnas Ensemble (Sukova síň)RUDOLFINUM (Praha 1)
19:00Žamboši & Owls of the Swamp /Austrálie/ - ŽAMBOŠIKabaret Špaček (Brno) podrobnosti
19:30BLASTED (CH), HYDRA (IT), AequilibriumKlub Boro (Brno)
19:30JFB 2014: Assaf Kehati Trio / Roman Pokorný: Tribute to Grant Green - Roman Pokorný Quartet, Assaf Kehati Trio (US/IL)JAZZFESTBRNO 2014 (BRNO) podrobnosti
19:30Beethovenův trojkoncert a Haffnerova serenáda - PKF - Prague Philharmonia, FIŠER Jan - housle, KAHÁNEK Ivo - klavír, JAMNÍK Tomáš - violoncello (Dvořákova síň)RUDOLFINUM (Praha 1)
19:30YO- YO MA (US) - violoncello, Kathryn Stott (UK) - klavírPRAŽSKÝ HRAD (Praha 1) podrobnosti
20:00Duke Ellington Orchestra - Tour 2014 - Duke Ellington Orchestra (US)Sono Music Club (Brno-Žabovřesky) podrobnosti
20:00MINI TOUR 2014 - Artmosphere, The Cupcake CollectiveBLUES SKLEP (Praha 1) podrobnosti
20:00ZRUŠENO ! - POOGIE BELL BAND (US)AghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
20:00Heaving Earth, Mörkhimmel, DECEASED (US)MODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany) podrobnosti
20:00Rosa Parks (HU), ST. POLAROID (NL)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:00BEASTERIA TOUR 2014 - WARM UP PARTYKAIN - rock club (Praha 3)
20:00ÁRSTÍDIR (IS)LUCERNA MUSIC BAR (Praha 1) podrobnosti
20:00Josef Pepson SnětivýCarpe Diem (Praha 3)
20:30UMG BLUES JAM SESSION, Eric Stanglin (US)U MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30SVATOBOR MACÁK QUARTETJAZZBOAT (Praha 1)
20:30CIRCUS PONORKAMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
21:00Sváťa Karásek & SVATOPLUKVAGON (Praha 1)
21:00ŠAVLE MEČE ORCHESTRAJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město)
21:30Golden Big Band PrahaREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00Rudy Horvat GroupJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


28.04. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00MusicOlomouc 2014 - Knoblochová Monika, Pražští pěvci, MISTR Stanislav a dalšíMusicOlomouc 2014 (OLOMOUC)
18:00JARNÍ ZPÍVÁNÍ - Iuventus, gaude!EUROCENTRUM JABLONEC NAD NISOU s.r.o. (Jablonec nad Nisou) podrobnosti
19:00AKUSTICKÉ TURNÉ - STŘIHAVKA KAMIL & LeadersDivadlo Hybernia (Praha 1)
19:00BARDOLINOJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:00LR Cosmetic Big BandKLUB PARNÍK (Ostrava) podrobnosti
19:00classic&jazz - Walter Attanasi (IT) - dirigent, Danilo Rea - piano jazz, Czech Virtuosi a Jitka Hosprová - viola (Sukova síň)RUDOLFINUM (Praha 1)
19:30Assaf Kehati Trio (US/IL)KULTURNÍ ZAŘÍZENÍ MĚSTA VALAŠSKÉHO MEZIŘÍČÍ S - KLUB, přísp. org. (Valašské Meziříčí) podrobnosti
19:30Rychterová JanaSALMOVSKÁ LITERÁRNÍ KAVÁRNA (Praha 2) podrobnosti
19:30Symfonický orchestr Českého rozhlasu, BRAUNER Tomáš - dirigent, MUZIKÁŘ Milan - fagot (Dvořákova síň)RUDOLFINUM (Praha 1) podrobnosti
20:00Křest singlu - Holden Caulfield, + support: MANON MEURTROXY / Experimentální prostor (Praha 1) podrobnosti
20:00Korben Dallas (SK)STARÁ PEKÁRNA - hudební kavárna (Brno) podrobnosti
20:00J. Klíma + Na vlastní uši bandBALBÍNOVA POETICKÁ HOSPŮDKA (Praha 2)
20:00AghaRTA Prague Jazz Festival - LACO DECZI & CELULA N.Y. (US)AghaRTA jazz centrum (Praha 1)
20:00Ro(c)kování - Jiří ČernýKAŠTAN - UNIJAZZ (Praha 6) podrobnosti
20:00TALENTI A MISTŘI - VLOŽTE KOČKU!, MCH BandVAGON (Praha 1) podrobnosti
20:00K.T.O.Hudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň)
20:00Žamboši & Owls of the Swamp /Austrálie/ - ŽAMBOŠIJAZZ TIBET CLUB (Olomouc) podrobnosti
20:30STAN THE MAN & Bohemian Blues BandU MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30HANELLE BLUEJAZZBOAT (Praha 1)
20:30Lukáš Oravec Quartet , FEAT. RADO TARIŠKAMetro Music Bar (Brno)
21:00Sisa Feher Quartet a.k.a. Fehero RocherJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město)
21:00duo Brigita Cmuntová & Štěpán KloučekBLUES SKLEP (Praha 1) podrobnosti
21:30Libor Šmoldas QuartetREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00BIG BAND THEORYJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


29.04. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
13:15MusicOlomouc 2014 - PRAESENZMusicOlomouc 2014 (OLOMOUC) podrobnosti
14:0010LET.EU - TATA BOJS, ILLE10LET.EU (Praha)
17:00STUDENTSKÁ AKADEMIE - DJ GHONZALESROXY / Experimentální prostor (Praha 1) podrobnosti
19:00AKUSTICKÉ TURNÉ - STŘIHAVKA KAMIL & LeadersVelká synagoga (Plzeň)
19:00JOHN LOWELL BAND (US), + hosté: Flastr a NudličkyEUROCENTRUM JABLONEC NAD NISOU s.r.o. (Jablonec nad Nisou) podrobnosti

301-360 (1577)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec