muzikus.cz na facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
doporučujeme
07.09.
 Battles (US), Vložte kočku (CZ)
MeetFactory
Praha 5
09.09.
 J.A.R.
JAZZ DOCK
Praha 5
10.09.
 J.A.R.
JAZZ DOCK
Praha 5
11.09.
 STROMBOLI
KOFOLA MUSIC CLUB
Krnov
25.09.
  SÓLEY
MeetFactory
Praha 5
10.10.
 APOCALYPTICA (FI)
FORUM KARLÍN
Praha 8
16.10.
 MICHAL PAVLÍČEK TRIO
Runway Club U Letců Hradec Králové
Hradec Králové
21.10.
 Chris Botti (USA)
KONGRESOVÉ CENTRUM PRAHA (PALÁC KULTURY)
Praha 4
22.10.
 BLUE EFFECT
STOLÁRNA
Havířov
23.10.
 TERRY BOZZIO (US) - European Tour 2015
EUROCENTRUM JABLONEC NAD NISOU s.r.o.
Jablonec nad Nisou
26.10.
 SIMPLY RED (UK)
FORUM KARLÍN
Praha 8
27.10.
 DEEP PURPLE (UK)
ČEZ ARÉNA
Ostrava
30.10.
 ANTI-FLAG (US)
LUCERNA MUSIC BAR
Praha 1
07.11.
 MADONNA (US)
O2 Arena
Praha 9
17.11.
 WHITESNAKE (UK)
O2 Arena
Praha 9
 
koncerty

301-360 (588)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další posounout vpřed na konec

 


22.09. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30VLADIVOJNA LA CHIA, Terezie KovalováKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)
20:00FragileKC SEMILASSO (Brno)
20:00Křest CD Tomahowgh - Dead DanielsROCK CAFÉ (Praha 1) podrobnosti
20:00Banditi (SI)STARÁ PEKÁRNA - hudební kavárna (Brno) podrobnosti
20:00PohodářiHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:30Eva Emingerová QuartetJAZZBOAT (Praha 1)
20:30Matemato, TajemojeMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
21:00Blues Box Heroes & Roman PokornýU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00Blue Tones SocietyJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00Za Be Ka BluesBLUES SKLEP (Praha 1) podrobnosti
21:00LED ZEPPELIN REVIVALVAGON (Praha 1)


23.09. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
12:00SKUTEČNÁ LIGAMLEJN (Praha 13 - Stodůlky) podrobnosti
18:30Dead Daniels, VEES, DIRTY BLONDES, ANT MAFIA, DIVADLO UTLAČOVANÝCH – NEPROJDEŠROCK CAFÉ (Praha 1)
19:00Encore, DISTRESS (RU), DEATHRAID (usa)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:30EUROCONNECTIONS FESTIVAL - BOKKA - Frequency (SK), BOKKA (PL), SEA+AIR (GR/DE), SUN GLITTERS (LU), THE DEVIL´S TRADE (HU)PALÁC AKROPOLIS (Praha 3)
20:00TRABANDDobeška (Praha 4)
20:00Walter Phishbacher New York Trio (US)STARÁ PEKÁRNA - hudební kavárna (Brno) podrobnosti
20:00BluekongHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:30JOSEF VEJVODA TRIOJAZZBOAT (Praha 1)
21:00BOOGER BANDJAZZ ROCK CAFÉ (Plzeň)
21:00NAJPONK TRIOU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00MASARYK UNIVERSITY PARTYFLÉDA (Brno) podrobnosti
21:00Unplugged! - POKORNÝ ROMANJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00Michaela Jonczy s kapelouBLUES SKLEP (Praha 1) podrobnosti
21:00TROMBENIKVAGON (Praha 1)
22:00LANUGOJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


24.09. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:304. PROMENÁDNÍ KONCERT NA DUBINĚKULTURNÍ DŮM DUBINA (Pardubice)
19:00NATE HALL (usa), JUGGERNAUT (it)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:30„ROCK CAFÉ CONTEST“ 3. ZÁKLADNÍ KOLOROCK CAFÉ (Praha 1)
20:00P.R.D.I.KAIN - rock club (Praha 3)
20:00MTO UniversalDobeška (Praha 4)
20:00Tomáš Bouda, BeatrootSTARÁ PEKÁRNA - hudební kavárna (Brno) podrobnosti
20:00TOM PETTY 52Hudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00MŇÁGA A ŽĎORPLUCERNA MUSIC BAR (Praha 1) podrobnosti
20:30HANELLE BLUEJAZZBOAT (Praha 1)
20:30Šteflíčková Jana, BlaženkaMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
21:00Robert Balzar NEW trioU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00DUNAJSKÁ VLNADIVADLO POD LAMPOU (Plzeň) podrobnosti
21:00DAVID KRAUS BANDJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00Betlémská kulturní noc - Rolling FeetBLUES SKLEP (Praha 1)
21:00Malá bílá vrána, Kohout plaší smrtVAGON (Praha 1)


25.09. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
12:00SKUTEČNÁ LIGAMLEJN (Praha 13 - Stodůlky) podrobnosti
19:00ZAGOROVÁ HANACITADELA VI s.r.o. (Litvínov) podrobnosti
19:00KATAPULTDŮM KULTURY ŠUMPERK, s.r.o. (Šumperk) podrobnosti
19:00"PANTER TATTOO 10TH BIRTHDAY PARTY" - Green Monster, The Slapdash, Yellow Spots (H), ASTRO ZOMBIES (FR)ROCK CAFÉ (Praha 1)
19:00Zdenka Trvalcová & VoiláJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:30THE BLUES STORYREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
19:30James ColeMelodka - hudební klub (Brno)
20:00Distant Bells - Pink Floyd Tribute BandBounty Rock Cafe (Olomouc)
20:00 SÓLEYMeetFactory (Praha 5) podrobnosti
20:00THE LAST PAGAN CARNIVAL - Adultery, BESATT (PL), VESNA, SILVA NIGRABARRAK music club (Moravská Ostrava) podrobnosti
20:00POLANSKY/LANGMAN (D/CZ)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)
20:00JAZZ KLUB, Marilyn Oliver (USA)MěstKS Nový Jičín, klub Galerka (Nový Jičín) podrobnosti
20:00Křest alba - Sabina LudányiováMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:00Gympl party - 70 let GymnaziaKOFOLA MUSIC CLUB (Krnov)
20:00KOUBKOVÁ JANAJAZZ CLUB Teplice (Teplice)
20:00Elán Revival, Žízeň LitvínovHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:30COFFEE TIMEJAZZBOAT (Praha 1)
21:00ZeurítiaU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00Dukla vozovna, INDIÁNSKÁ REZERVACEDIVADLO POD LAMPOU (Plzeň) podrobnosti

301-360 (588)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další posounout vpřed na konec