muzikus.cz na

facebook twitter
Muzikus.cz homepage
koncerty

61-120 (222)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 


28.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Pondělní ráno a Chapadla v V. koloněV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


29.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Country večer - PAVEL ŠILHAVÝ, Stanislav Domjen a kapela V pozadí , Marek Loukotka, Karel Bešťák, PAVEL KřížSportklub (Klecany) podrobnosti
19:30KH Band & SCHOOL DAYSKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


30.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
13:301. CAFÉ OPEN AIR 2022Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
18:00Čarodějnická zábava - NATURALLetiště (Teplice)


05.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30FISH FLESH FIELD & Henry $, Přetlak věkuKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)


06.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Symfonic metal blast - Rosa Nocturnam13 rock & pub (Brno) podrobnosti
20:00NATURALKulturní dům (Kejžlice) podrobnosti


07.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Fat Bat + Carpatia Castle + Rimortis - FAT BATKulisárna u divadla (Chomutov)
19:00Poslední ležHudební klub Top Ten Rock (Dvůr Králové n/L) podrobnosti
19:00Tajné slunce - Tajné slunceHudební klub Top Ten Rock (Dvůr Králové n/L) podrobnosti


10.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Křest alba Zbytečný luxus (10.5. v Potrvá) - Zbytečný luxusKavárna Potrvá (Praha 6) podrobnosti


11.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30Rainbow GOSPELCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
19:00Radůza - Radůza s kapelouKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


12.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Dorota Barová TrioKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)


14.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Rocková zábava - Big RockU Petrů (Praha) podrobnosti


19.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ALGAES (dark violoncello) + ŠTIKENZEN (folk punk)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


20.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Creedence Revival CzechHudební klub Top Ten Rock (Dvůr Králové n/L) podrobnosti
21:00Iron Maiden All Night - Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti


21.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Rocková zábava v LipovéRocková zábava v Lipové podrobnosti


26.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00koncert JazzdeathV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
20:00maneki echo® // Irako sei+vveslyCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


27.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZrníKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)


28.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Emíčko na Půlce: Zmar & NulajednanulanulaCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


31.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Keltské písně - Velmi malý komorní orchestr Varvary DivišovéKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)


02.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Rocková pohoda na slunci - Big RockBar Fišerka (Praha) podrobnosti
19:00Pojďte, přisedněte si ... - Franta VlčekCaféidoskop (Praha 2) podrobnosti


03.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALNA SLAMNÍKU (Praha 6) podrobnosti


04.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00PRELUDIUMMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


05.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00ZAHAJOVACÍ KONCERT / Beethoven / DvořákMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


06.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00MESSIAEN / SKRJABINMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti
20:00OPEN AIR MONDAYS 2.0: Startujeme se SAMBAL GROOVE BANDCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


07.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00DVOŘÁK / CHOPIN / MOZARTMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


08.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00MENDELSSOHN / FRANCKMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


09.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30The Primitives GroupKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00MYSTÉRIA / BIBER / DUSAPINMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


10.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00IN FUTURUM / Kopelent / Schulhoff / Zouhar / Mozart / KleinMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


11.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:10NATURALKulturní centrum (Duchcov) podrobnosti
20:00ZÁVEŘEČNÝ KONCERT Dvořák / SukMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


12.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00POSTLUDIUM / Stylus PhantasticusMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


13.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00OpenAirMonday Special: Swing na Půlce s The Prague SwingmastersCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


16.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Holyvandalboi & JQPG v KoloněV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


20.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30OPEN AIR MONDAYS a Konzervatoř Jaroslava JežkaCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


24.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00NATURALfestival (Přeštěnice)
19:00Kule Ψ // Jeanius // Vejfuk @ Café Na půl cestyCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


25.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
13:00DuB Café - Open Air Session #1Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


27.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Končiny v V. koloněV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
19:30OPEN AIR MONDAYS a Konzervatoř Jaroslava JežkaCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


30.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Přece jen jsme sousedé | podvečer plný hudbyCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


04.07. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:45Open Air Mondays pop-rock a rock’n’rollCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


05.07. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00EPOQUE QUARTET – Novoměstské Slunohraní 2022 - Epoque QuartetSLUNOHRANÍ 2022 (Nové Město na Moravě) podrobnosti


06.07. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Matt Charette & Stoláč - Black Coffee Session LiveCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:00ITALSKÝ VEČER – Novoměstské Slunohraní 2022SLUNOHRANÍ 2022 (Nové Město na Moravě) podrobnosti


08.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00JANÁČKOVO KVARTETO, MOYZESOVO KVARTETO (SK), LETNÍ ORCHESTR – Novoměstské Slunohraní 2022SLUNOHRANÍ 2022 (Nové Město na Moravě) podrobnosti


11.07. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Open Air Mondays: DJ setCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


16.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Sobotní zábava - Big RockU Petrů (Praha)
20:00Festival Tivolí léto - NATURALTIVOLI (Velké Březno)


18.07. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Open Air Mondays: Dj WeeCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


22.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Sázavafest - NATURALZámecký park (Světlá nad Sázavou)
19:00TataBojs v Potštejně - TATA BOJS headlinerFenetra - Pivovar Clock (Potštejn) podrobnosti

61-120 (222)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.