muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (187)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 


30.12.2021 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Neformální rozloučení se starým rokem - Kalandr a Revival BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


18.01. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZRUŠENO PRO NEMOC - DUSILOVÁ LENKAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


20.01. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30NĚŽNÁ NOCKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


21.01. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Dvojkoncert - NATURALKnak (Teplice) podrobnosti


25.01. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Štěpán Rak - recitál - Štěpán RAKKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30Country LegendsKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


26.01. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert v Café Práh: Dooušek, Hovaduo - Hovaduo, DooušekCafé Práh (Brno)


27.01. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30PRO NEMOC ZRUŠENO - Zuby nehtyKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30Mlhou + PikiV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


29.01. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Iron Maiden All Night - Iron Maiden Revival Praha Klub Kobra (Běchovice) podrobnosti


31.01. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Xavier BaumaxaKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


04.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30MUCHAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


10.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00Hard Rocková zábava - Rock AutomatMusic Club Vagon (praha) podrobnosti


16.02. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Karel Plíhal - recitál - PLÍHAL KARELKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


17.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Planety a Aran Satan/Epochal v V. koloněV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


18.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Krajina RóKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


22.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:30Koncert Společná věc 2022 - Společná věcsál JZ (Praha 1) podrobnosti


24.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Klec a Koza na útesu v V. koloněV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
19:30TY SYČÁCIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


28.02. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Turné k 70. narozeninám - BURIAN JANKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


03.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Hloubětínské funky #TCDCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:00PLOY v KoloněV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


04.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00VEČER AKORDEONISTŮ: Radim Babák a Ivo FafílekCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
19:30Ondřej Ruml a Matej Benko: Písně, šansony a další harampádíŠVANDOVO DIVADLO (Praha 5) podrobnosti


05.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30Restaurace Alfa - Rock AutomatRestaurace Alfa (Praha 4) podrobnosti


10.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00OTK + SRPR // V. kolonaV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


11.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Hudební slévárna v Café na půl cestyCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:00BIXLEY - večírek MDŽ - Bixleym13 rock & pub (Brno) podrobnosti


12.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Nekuř toho tygraHudební klub Top Ten Rock (Dvůr Králové n/L) podrobnosti


17.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Dooušek (vám zahrají i) Srnčí a Kočičí - DooušekJAZZOVÝ BAR U KOUŘÍCÍHO KRÁLÍKA (Brno) podrobnosti


23.03. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Red Torch a Kvietah v V. koloněV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


25.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00KONCERT: BenHot, Café na půl cestyCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
21:00Revivalový večer - OZZY OSBOURNE & BLACK SABBATH revival, Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti


26.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Dája Šimíčková a Shadde Yadda - Ta naše swingovka česká - ŠIMÍČKOVÁ DanaKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:00Rocková zábava - Big RockU Petrů (Praha) podrobnosti


02.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ShadeS @ Café na půl cestyCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:00Fat Bat + Insignie + Dead Daniels - FAT BATRock Club Prdel (Beroun) podrobnosti


06.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Los QuemadosKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


08.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00HSongHudební klub Top Ten Rock (Dvůr Králové n/L) podrobnosti


09.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00VILEM2 na Máslovické šlápotě 2022 - . VILEM2 .Máslovická šlápota 2022 (Máslovice) podrobnosti
20:00Jessica May a Café BaretHudební klub Top Ten Rock (Dvůr Králové n/L) podrobnosti


10.04. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Hubnutí řízené počítačem + Space Shuttle (D) + SfinXvšetulyCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


12.04. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ABRAXASKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


14.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Nonsen + SundrinkerV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
21:00Klasika ve Vagónu - LED ZEPPELIN REVIVAL , Rock AutomatMusic Club Vagon (praha)


15.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Rockový večírek - 9.Planeta, Prominent BastardsKladívko (Ústí nad Labem) podrobnosti
19:30Večírek na Rádiu - NEKECEJ, Mimo záznam, Ruined FloorRádio (Most) podrobnosti
19:30Adept blues bandHudební klub Top Ten Rock (Dvůr Králové n/L) podrobnosti


20.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30NEKECEJ A NEGATIV NA KAMINĚ - NEKECEJKaminaboat (Praha) podrobnosti
19:30JAZZ JAM: Fošqa + ŠomCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


21.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Miroslav Paleček - Písně domova - pocta Jaroslavu Seifertovi - PALEČEK MIROSLAVKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:00Hugo a já + Fanda Holý + Pavla Šefrnová / V. kolonaV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
19:30VLADIVOJNA LA CHIA, Terezie KovalováKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Dooušek v Kafaře - DooušekKafara (Brno) podrobnosti


22.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00maneki echo® // whydie?+SoyreCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


23.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30A BASTA!KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
21:00Iron Made In - Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti


28.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Vernisáž - PAVEL ŠILHAVÝ, Stanislav Domjen a kapela V pozadí , Marek Loukotka, Karel Bešťák, PAVEL KřížU lávky (Praha) podrobnosti
19:00NATURALGalerie Kamzík (Praha)
19:30Procházka turnovým hájem - EVA TURNOVÁ & Tomáš HradilKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti

1-60 (187)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.