muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
předchozí měsíc   listopad 2021  příští měsíc
poútstčtsone
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-36 (36)



06.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Funky Monx (support: Těžko soudit motýla)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


10.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Ventolin & DVA + DJ WOJCIECH KUCHARCZYK AKA THE COMPLAINER + MYSLIVECMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


11.11. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Nicota // Kafka. // WhyyesCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
19:30RACH & The Most Naked ManV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
20:00Ventolin & JOHUŠ MATUŠ + RSS BOYS + MYSLIVECMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


12.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00ŽALMAN a Spol - ŽALMAN A SPOL.KULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


13.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Koncert pro AUTCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
19:00U Petrů - Rock AutomatU Petrů (Praha) podrobnosti


17.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Oslavy 17. listopadu - Antonín Strnad, HRUBÝ JAN, MERTA VLADIMÍRMĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO MODRÁ HVĚZDA (Kdyně) podrobnosti
20:00Obscure uvádí: Mgła (PL)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


18.11. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30TÖPFEROVÁ MARTA Latin TrioKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30Kulturní podzim: Sundrinker & Hubnutí řízené počítačemV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


20.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rachot uvádí: Faust (DE)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


22.11. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30MÁRIO BIHÁRI & BACHTALE APSA, BÁRA HRZÁNOVÁKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


23.11. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Erika de Casier (PT/DK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


24.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Willy Mason (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


26.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Bubnování v V. KoloněV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
20:00NATURALNA SLAMNÍKU (Praha 6) podrobnosti


28.11. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rachot uvádí: Etran De L’AïrMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


29.11. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Smysluplný OPEN MICCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


03.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Dasha a Pajky Pajk - DASHAKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:00Mikulášská besídka s Bixley - Bixleym13 rock & pub (Brno) podrobnosti
19:30Rockový koncert kapel - 4STRINGS, OFF TOPICKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


DNES (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Zpívánky pro plavce IV. – A bastaKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


08.12. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rachot uvádí: Sophie HungerMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


09.12. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert v klubu V. kolona: Irena a Vojtěch HavloviV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


11.12. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Soukromá oslava - NATURAL Uzavřená akcesál (Teplice) podrobnosti


14.12. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Vánoční koncert - ROHÁČIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


16.12. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert v klubu V. Kolona: Cardo & Decumanus, Dimitar, Raf AlV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


30.12. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Neformální rozloučení se starým rokem - Kalandr a Revival BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


18.1.2022 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30DUSILOVÁ LENKAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)


21.1.2022 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Dvojkoncert - NATURALKnak (Teplice) podrobnosti


25.1.2022 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Štěpán Rak - recitál - Štěpán RAKKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


16.2.2022 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Karel Plíhal - recitál - PLÍHAL KARELKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


26.3.2022 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Dája Šimíčková a Shadde Yadda - Ta naše swingovka česká - ŠIMÍČKOVÁ DanaKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


10.9.2022 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00NATURALAreál u rybníka (Proboštov)

1-36 (36)



 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.