muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

361-420 (438)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 


28.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30ZÁVĚREČNÝ KONCERT I / Mozart & Brahms - Terezie Fialová, Helena Jiříkovská, VEVERKA Vilém, Jiří Bárta, Karel UntermüllerMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora a okolí) podrobnosti


29.08. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00PAPA HAYDN - Jana Semerádová, Jiří Bárta, Helena Jiříkovská, Jiří KabátMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora a okolí) podrobnosti
20:30ZÁVĚREČNÝ KONCERT II/ Beethoven VIII - K novým břehům - Konstantin LifschitzMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora a okolí) podrobnosti


31.08. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00Dnes COOL, zítra SCHOOLCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


04.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Zašovské slavnosti - Věra Faldýnová & UniverseZašovské slavnosti (Zašová) podrobnosti


11.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00No Face No Case, 33movement, Tigp, DaphoCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


13.09. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Open Air Mondays: soul-jazzCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


16.09. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30NEŘEŽ trioKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


17.09. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30TOP DREAM COMPANYKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
21:00Irn Maiden Revival Praha - Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti


20.09. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Open Air Mondays: MegaphoneCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


23.09. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Irena Budweiserová a Jakub Racek - Irena Budweiserová KULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:00Dead Daniels + Doktor Triceratops - OpenAir Modrá Vopice - Doktor Triceratops, Dead DanielsMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany) podrobnosti
19:30Matt Long Trio (GB)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


24.09. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00VlastičkaFESTCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
19:30LINHART PETR, HmlistoKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


25.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
10:00Slavnosti vína v divadle - Cimbálová muzika Dušana Kotlára, Cimbálová muzika Dušana Kotlára -LiberecDivadlo (Nový Bydžov) podrobnosti
16:00Rocková Lipnice - NATURALRocková Lipnice (Lipnice nad Sázavou) podrobnosti


29.09. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Nedržte zobák – Open mic na Půlce Vol. 11Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


30.09. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Křest alba Než zhasnem - DooušekJAZZOVÝ BAR U KOUŘÍCÍHO KRÁLÍKA (Brno) podrobnosti
19:30Thea & Coming Out KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


01.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc 2021 - Společná věcHudební síň (Hradec Králové) podrobnosti
19:00Koncert Společná věc 2021 - Společná věcstátní zámek Sychrov (Sychrov) podrobnosti


02.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALBALBÍNOVA POETICKÁ HOSPŮDKA (Praha 2) podrobnosti


07.10. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30KOUBEK VÁCLAVKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


08.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Keltské písně - Velmi malý komorní orchestr Varvary DivišovéKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


09.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Muzika s Pěnou - NATURALLibeňský zámeček (Praha 8) podrobnosti


14.10. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Kolektivní HalucinaceKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


15.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30BCW – rock v ženském hávu! PRO NEMOC ZRUŠENOKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


16.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Hudební Kultivace Pankráce na PůlceCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


20.10. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rachot uvádí: Sona JobartehMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


21.10. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30BraAgasKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


22.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Jiří Schmitzer - Recitál - SCHMITZER JIŘÍKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:00Koncert: jazzCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
19:30Podzim akustic tour 2021 - COCOTTE MINUTEKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:30Maidens a Lemmy - Iron Maiden Revival Praha , MOTÖRHEAD RevivalMusic Club Vagon (praha) podrobnosti


26.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rachot uvádí: Judith Hill (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


30.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Sun Apollo, support: China SoupKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


02.11. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30PRO NEMOC PŘELOŽENO - DUSILOVÁ LENKAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


04.11. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Fish Flesh Field & Henry $ - Spirit of Milan KozelkaKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Amelie Siba & hostéMeetFactory (Praha 5) podrobnosti
20:00I SAW DAYLIGHT (Německo) + LIFELIKE (cz)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


05.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rachot uvádí: Jazzanova (DE)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


06.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Funky Monx (support: Těžko soudit motýla)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


10.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Ventolin & DVA + DJ WOJCIECH KUCHARCZYK AKA THE COMPLAINER + MYSLIVECMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


11.11. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Nicota // Kafka. // WhyyesCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
19:30RACH & The Most Naked ManV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
20:00Ventolin & JOHUŠ MATUŠ + RSS BOYS + MYSLIVECMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


12.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00ŽALMAN a Spol - ŽALMAN A SPOL.KULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


13.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Koncert pro AUTCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
19:00U Petrů - Rock AutomatU Petrů (Praha) podrobnosti


17.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Oslavy 17. listopadu - Antonín Strnad, HRUBÝ JAN, MERTA VLADIMÍRMĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO MODRÁ HVĚZDA (Kdyně) podrobnosti
20:00Obscure uvádí: Mgła (PL)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


18.11. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30TÖPFEROVÁ MARTA Latin TrioKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30Kulturní podzim: Sundrinker & Hubnutí řízené počítačemV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


20.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rachot uvádí: Faust (DE)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


22.11. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30MÁRIO BIHÁRI & BACHTALE APSA, BÁRA HRZÁNOVÁKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


23.11. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Erika de Casier (PT/DK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


24.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Willy Mason (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


26.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Bubnování v V. KoloněV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti

361-420 (438)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.