muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

241-300 (407)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 


12.11.2020 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Irena Budweiserová - koncert - Irena Budweiserová KULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
20:00FESTIVAL BRIKCIUS 2020 - J. S. Bach: 18 LIPSKÝCH CHORÁLŮ - česká skladatelka a varhanice KOSÍKOVÁ Irena, Mgr.Festival Brikcius - 9. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Praze (1. - 30. listopad 2020 (Online) podrobnosti


13.11.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Jiří Schmitzer - Recitál - SCHMITZER JIŘÍKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
20:00Trilobit-rock, Bulldog - BulldogK2 (Říčany)


16.11.2020 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00FESTIVAL BRIKCIUS 2020 - virtuální básnické čtení DEN POEZIE - ČAS VYPRŠEL - česká violoncellistka a básnířka BRIKCIUSOVÁ AnnaFestival Brikcius - 9. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Praze (1. - 30. listopad 2020 (Online) podrobnosti


17.11.2020 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Dr. VyKaPe & BuzerantKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


19.11.2020 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00FESTIVAL BRIKCIUS 2020 - PRAHA - BRNO: 6 SOUDOBÝCH SKLADEB PRO VIOLONCELLO SÓLO - skladatel a violoncellista HEJNÝ Petr, český violoncellista BRIKCIUS František, MgA., česká skladatelka a varhanice KOSÍKOVÁ Irena, Mgr., skladatel Jiří MatysFestival Brikcius - 9. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Praze (1. - 30. listopad 2020 (Online) podrobnosti


20.11.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcBETLÉMSKÁ KAPLE (Praha 1) podrobnosti


21.11.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Trilobit-Rock, Bulldog - BulldogRock Pub Liberec (Liberec)


24.11.2020 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcStřední průmyslová škola dopravní (Plzeň) podrobnosti


26.11.2020 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00FESTIVAL BRIKCIUS 2020 - MUSICAL SOLIDARITY / COVID-19 - Nofar YacobiFestival Brikcius - 9. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Praze (1. - 30. listopad 2020 (Online) podrobnosti


27.11.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZRUŠENO!!! - NATURAL ZRUŠENO!Zahradní dům (Teplice) podrobnosti
19:30Zpívánky pro plavce IV. –  A bastaKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


28.11.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30VOXEL, Michal HorákKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Rock tour 2020/2021 - Bulldog Mentol, Trilobit-rockASTACUS (Rakovník)


4.12.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Žalman a Spol - ŽALMAN A SPOL.KULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


12.12.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rock tour 2020/2021 - Bulldog Trilobit-rockAC KLUB (Hradec Králové)


16.12.2020 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Domácí koncert - živé vysílání na FB - NATURALbyt (Praha) podrobnosti


19.12.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Vánoční koncert - Bulldog MentolRock Club Prdel (Beroun)


25.1.2021 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Country LegendsKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


31.1.2021 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Xavier BaumaxaKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


3.6.2021 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Akusticky na trávě u Osvěžovny Folimanka - NATURALFolimanka (Praha 4 - Nusle) podrobnosti


9.6.2021 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00NATURALMusic Club Vagon (praha)


12.6.2021 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00ZRUŠENO! Krhanice Beat Fest - ZRUŠENO! NATURALhřiště (Krhanice) podrobnosti
21:00Restart Iron Maiden v Kobře - Iron Maiden Revival Praha Klub Kobra (Běchovice) podrobnosti


16.6.2021 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rock Automat - Rock AutomatMusic Club Vagon (praha) podrobnosti


17.6.2021 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30HRUBÝ JAN - trioKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


21.6.2021 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00OPEN AIR MONDAYS: Kluci z Holdingu + Blue Betty Blues BandCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


24.6.2021 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:30H. Tašnerová - J. Chán - J. Kovář: PopelkaKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


25.6.2021 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30A BASTA!KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


26.6.2021 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:30Obecní slavnosti - NATURALhřiště (Zabrušany) podrobnosti
19:30Keltské písně (Velmi malý komorní orchestr Varvary Divišové)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


28.6.2021 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Open Air Mondays: VoiláCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


3.7.2021 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Oslava pádu železné opony - Bastard Radio (AU), SCHMITZER JIŘÍ, Nesser, Harvester, TONY DUCHÁČEK & GARAGE, Sexleg's Cadillac's (AUT), LOCOMOTIVEOslava pádu železné opony (Horní Planá) podrobnosti


6.7.2021 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00JANÁČKOVO KVARTETO, LETNÍ ORCHESTRSLUNOHRANÍ INTERMEZZO 2021 (Nové Město na Moravě) podrobnosti


9.7.2021 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Karviná Rocks - GROGNa lodičkách, Fryštát (Karviná)


10.7.2021 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Horečky fest Trojanovice - MONKEY BUSINESS, o5&radeček, Věra Faldýnová & Universe, BARBORA POLÁKOVÁ, Pokáč, MARPOAmfiterátr na Horečkách (Frenštát pod Radhoštěm) podrobnosti
19:00Rock Automat Dřísy u Brandejsa nad Labem - Rock AutomatDřísy (Dřísy) podrobnosti


17.7.2021 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Iron Maiden Revival Praha - Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti


19.7.2021 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Open Air Mondays: akustické kytáryCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


23.7.2021 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00 Spolektiv koncert v Libníči - SPOLEKTIV, Hudební skupina SpolektivLibníč (Libníč) podrobnosti


26.7.2021 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Open Air Mondays: trocha psychedelieCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


28.7.2021 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00 Spolektiv letní koncert v Jindřichově Hradci - Hudební skupina SpolektivMuzeum fotografie a moderních obrazových médií (Jindřichův Hradec) podrobnosti
19:30Nedržte zobák – Open mic na Půlce Vol. 10Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


31.7.2021 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30ALICE & Dan Bárta v Potštejně - The Complication, ALICEFenetra - Pivovar Clock (Potštejn) podrobnosti
20:00Anenská pouť - NATURALNáměstí (Planá u Mariánských lázní)


2.8.2021 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Open Air Mondays: ska ska skaCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


4.8.2021 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Narozeninový KONCERT: The SyndicateCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


6.8.2021 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Zámecké rockování - NATURALZámecký park (Chlumec nad Cidlinou) podrobnosti
21:00Iron Maiden Revival Praha - Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti


7.8.2021 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Rockfestík IX. - Oxhole, KREYSON Memorial, Soul Keeper, Voltage, V.P.O.hoNa Panelu (Zbiroh)


9.8.2021 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Open Air Mondays: rapCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


13.8.2021 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Uzavřená akce - Uzavřená akce NATURALzahrada (Čakovice)


16.8.2021 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Open Air Mondays: akustickyCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


21.8.2021 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:0030 PRELUDIÍ - Jiří BártaMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora a okolí) podrobnosti
21:00Don Tichot na Paloučku, Kralupy nad Vltavou - Don TichotNa paloučku (Kralupy nad Vltavou) podrobnosti


22.8.2021 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00ZAHAJOVACÍ KONCERT I / Beethoven I - V Haydnových stopách - Konstantin LifschitzMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora a okolí) podrobnosti
20:30ZAHAJOVACÍ KONCERT II - ŠPORCL PAVEL, ARDAŠEV Igor, Heroldovo kvartetoMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora a okolí) podrobnosti


23.8.2021 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Beethoven II - Probuzení génia - Konstantin LifschitzMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora a okolí) podrobnosti
19:00Open Air Mondays: jazzCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti

241-300 (407)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.