muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

301-360 (438)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 


26.11.2020 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00FESTIVAL BRIKCIUS 2020 - MUSICAL SOLIDARITY / COVID-19 - Nofar YacobiFestival Brikcius - 9. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Praze (1. - 30. listopad 2020 (Online) podrobnosti


27.11.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZRUŠENO!!! - NATURAL ZRUŠENO!Zahradní dům (Teplice) podrobnosti
19:30Zpívánky pro plavce IV. –  A bastaKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


28.11.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30VOXEL, Michal HorákKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Rock tour 2020/2021 - Bulldog Mentol, Trilobit-rockASTACUS (Rakovník)


4.12.2020 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Žalman a Spol - ŽALMAN A SPOL.KULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


12.12.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rock tour 2020/2021 - Bulldog Trilobit-rockAC KLUB (Hradec Králové)


16.12.2020 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Domácí koncert - živé vysílání na FB - NATURALbyt (Praha) podrobnosti


19.12.2020 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Vánoční koncert - Bulldog MentolRock Club Prdel (Beroun)


03.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Akusticky na trávě u Osvěžovny Folimanka - NATURALFolimanka (Praha 4 - Nusle) podrobnosti


09.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00NATURALMusic Club Vagon (praha)


12.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00ZRUŠENO! Krhanice Beat Fest - ZRUŠENO! NATURALhřiště (Krhanice) podrobnosti
21:00Restart Iron Maiden v Kobře - Iron Maiden Revival Praha Klub Kobra (Běchovice) podrobnosti


16.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rock Automat - Rock AutomatMusic Club Vagon (praha) podrobnosti


17.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30HRUBÝ JAN - trioKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


21.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00OPEN AIR MONDAYS: Kluci z Holdingu + Blue Betty Blues BandCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


24.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:30H. Tašnerová - J. Chán - J. Kovář: PopelkaKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


25.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30A BASTA!KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


26.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:30Obecní slavnosti - NATURALhřiště (Zabrušany) podrobnosti
19:30Keltské písně (Velmi malý komorní orchestr Varvary Divišové)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


28.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Open Air Mondays: VoiláCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


03.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Oslava pádu železné opony - Bastard Radio (AU), SCHMITZER JIŘÍ, Nesser, Harvester, TONY DUCHÁČEK & GARAGE, Sexleg's Cadillac's (AUT), LOCOMOTIVEOslava pádu železné opony (Horní Planá) podrobnosti


06.07. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00JANÁČKOVO KVARTETO, LETNÍ ORCHESTRSLUNOHRANÍ INTERMEZZO 2021 (Nové Město na Moravě) podrobnosti


09.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Karviná Rocks - GROGNa lodičkách, Fryštát (Karviná)


10.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Horečky fest Trojanovice - MONKEY BUSINESS, o5&radeček, Věra Faldýnová & Universe, BARBORA POLÁKOVÁ, Pokáč, MARPOAmfiterátr na Horečkách (Frenštát pod Radhoštěm) podrobnosti
19:00Rock Automat Dřísy u Brandejsa nad Labem - Rock AutomatDřísy (Dřísy) podrobnosti


17.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Iron Maiden Revival Praha - Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti


19.07. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Open Air Mondays: akustické kytáryCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


23.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00 Spolektiv koncert v Libníči - SPOLEKTIV, Hudební skupina SpolektivLibníč (Libníč) podrobnosti


26.07. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Open Air Mondays: trocha psychedelieCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


28.07. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00 Spolektiv letní koncert v Jindřichově Hradci - Hudební skupina SpolektivMuzeum fotografie a moderních obrazových médií (Jindřichův Hradec) podrobnosti
19:30Nedržte zobák – Open mic na Půlce Vol. 10Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


31.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30ALICE & Dan Bárta v Potštejně - The Complication, ALICEFenetra - Pivovar Clock (Potštejn) podrobnosti
20:00Anenská pouť - NATURALNáměstí (Planá u Mariánských lázní)


02.08. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Open Air Mondays: ska ska skaCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


04.08. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Narozeninový KONCERT: The SyndicateCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


06.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Zámecké rockování - NATURALZámecký park (Chlumec nad Cidlinou) podrobnosti
21:00Iron Maiden Revival Praha - Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti


07.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Rockfestík IX. - Oxhole, KREYSON Memorial, Soul Keeper, Voltage, V.P.O.hoNa Panelu (Zbiroh)


09.08. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Open Air Mondays: rapCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


13.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Uzavřená akce - Uzavřená akce NATURALzahrada (Čakovice)


16.08. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Open Air Mondays: akustickyCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


21.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:0030 PRELUDIÍ - Jiří BártaMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora a okolí) podrobnosti
21:00Don Tichot na Paloučku, Kralupy nad Vltavou - Don TichotNa paloučku (Kralupy nad Vltavou) podrobnosti


22.08. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00ZAHAJOVACÍ KONCERT I / Beethoven I - V Haydnových stopách - Konstantin LifschitzMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora a okolí) podrobnosti
20:30ZAHAJOVACÍ KONCERT II - ŠPORCL PAVEL, ARDAŠEV Igor, Heroldovo kvartetoMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora a okolí) podrobnosti


23.08. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Beethoven II - Probuzení génia - Konstantin LifschitzMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora a okolí) podrobnosti
19:00Open Air Mondays: jazzCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:30CHOPIN - ARDAŠEV Igor, Heroldovo kvarteto, Jiří BártaMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora a okolí) podrobnosti


24.08. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Beethoven III - Patetická - Konstantin LifschitzMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora a okolí) podrobnosti
20:30BAROCCO GOES TO KUTNÁ HORA - Jana Semerádová, Jiří Bárta, Magdalena Malá, Marek KubátMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora a okolí) podrobnosti


25.08. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Beethoven IV - Měsíční svit - Konstantin LifschitzMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora a okolí) podrobnosti


26.08. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Beethoven V - Bouře - Konstantin LifschitzMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora a okolí) podrobnosti
20:30AGNUS DEI - Terezie Fialová, VEVERKA Vilém, Helena Jiříkovská, Petr Zdvihal, Jiří Bárta, Karel Untermüller, Tomáš VybíralMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora a okolí) podrobnosti


27.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Beethoven VI - Appassionata - Konstantin LifschitzMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora a okolí) podrobnosti
18:00ZRUŠENO - PŘELOŽENO NA 21.1.2022 DO KNAKU - NATURALLetiště (Teplice) podrobnosti
20:00Iron Maiden Revival Praha v Hostivicích - Iron Maiden Revival Praha Hostinec Lokálka (Hostivice) podrobnosti
20:30CANTATA - J. S. Bach & A. Lustig - VEVERKA Vilém, Barocco sempre giovane, NOSEK, Jaromír, Vilma Cibulková, Jiří Lábus, Vilém UdatnýMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora a okolí) podrobnosti


28.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00Veganské hodyCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
17:00Beethoven VII - Monument - Konstantin LifschitzMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora a okolí) podrobnosti

301-360 (438)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.