přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (69)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


20.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
09:00Přehlídka studentských kapel - STARÁ ŠKOLAPřehlídka studentských kapel (Severní Terasa, Ústí nad Labem) podrobnosti


22.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Koncert dvou kapel (Rocková liga Ústí nad Labem) - Black Sabáka, STARÁ ŠKOLAMoto Garage Club (Ústí nad Labem) podrobnosti


23.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Rockfest - Bulldog Enormic,LUFTT, MentolBIKERS BAR VODÁRNA (Stochov)


29.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30KUMBALU - KUMBALUHostinec Dačický (Kutná Hora) podrobnosti
23:30festival Přeštěnice - NATURALOAMF Přeštěnice podrobnosti


30.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
10:00Hudbou pro srdíčko - BulldogHřiště (Točník) podrobnosti
15:00ALLMARA open Fest 2018 - Ales Brichta Band, Lady Kate, Matyas-rock, Vořežprut, AllmaraAllmara open Fest 2018 (Miřetice) podrobnosti
17:00Dvojkoncert - Začátek prázdnin! - Tivolí hudební léto 2018 - STARÁ ŠKOLA, Last RebelTIVOLI (Velké Březno) podrobnosti
22:00Košťanský Woodstock - NATURALLetní scéna u Sokolovny (Košťany) podrobnosti


06.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00OSLAVA 110 LET SDH Hulice - Vořežprut, VESPER, Galaxieletní parket (Hulice) podrobnosti


07.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00OAF Černá - NATURALpláž (Černá nad Vltavou) podrobnosti
20:00Prostě Ledečko - SPBU Čiháku (Ledečko)


10.07. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Královny StředomoříLetní slavnosti staré hudby (Praha) podrobnosti


13.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30ROBA ESTESA (Španělsko) - ROBA ESTESA (Španělsko)Hostinec Dačický (Kutná Hora) podrobnosti


14.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Dvojkoncert Stará škola + Natural - STARÁ ŠKOLATIVOLI (Velké Březno) podrobnosti
17:00Festival Líšnice - The Unbroken WillLíšnice (Líšnice) podrobnosti
19:00Dvojkoncert - NATURAL, STARÁ ŠKOLATIVOLI (Velké Březno) podrobnosti


16.07. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Un compásLetní slavnosti staré hudby (Praha) podrobnosti


19.07. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Mezi nebem a zemíLetní slavnosti staré hudby (Praha) podrobnosti


23.07. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Láska a zradaLetní slavnosti staré hudby (Praha) podrobnosti


26.07. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30La tempesta di mareLetní slavnosti staré hudby (Praha) podrobnosti
21:00Halford Revival + Rheia - HALFORD Revival, RHEIAVAGON (Praha 1) podrobnosti


27.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Knížkovic 30+30+1 - Fragmenty, Gimme Shelter, JahodyRugbyové hřiště (Přelouč) podrobnosti
17:00Sázavafest - NATURALZámecký park (Světlá nad Sázavou) podrobnosti


28.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Nesser, Rodriego Estavesz, Idiot Bastard Son, Marked As An Enemy , Harvester, Honza Křížek, Sexleg's Cadillac's (AUT), LOCOMOTIVE, PILOT SEASONHP Rock Fest (Horní Planá)
10:00Poznej svého farmáře - NATURALOlejový mlýn (Petráveč) podrobnosti


30.07. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Barocco napoletanoLetní slavnosti staré hudby (Praha) podrobnosti


02.08. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00KINEMATOGRAF BRATŘÍ ČADÍKŮ | 10 let natvrdo tour - VESPER, Vinc bandPalackého náměstí (Kutná Hora) podrobnosti


03.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Letní koncert - SPBSázavský ostrov (Sázava)


04.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Bez napětí aneb Unplugged trojkoncert - STARÁ ŠKOLATIVOLI (Velké Březno) podrobnosti
17:00Bolebořské slavnosti - SPBBoleboř (Boleboř)


08.08. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Evropa galantníLetní slavnosti staré hudby (Praha) podrobnosti


10.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30IVan Hlas trio - IVAN HLAS trioHostinec Dačický (Kutná Hora) podrobnosti


14.08. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Happy Season - FragmentySportovní park Na Špici (Pardubice)


DNES (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00FESTIVAL - VESPERHoffmanův dvůr (Praha 9) podrobnosti


17.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
LOS PERDIDOSBenefiční festival Konopí je Lék (Příkazy)
HYNKOVY ZÁMKYBenefiční festival Konopí je Lék (Příkazy)
Miky Marusjak + Poetic BandBenefiční festival Konopí je Lék (Příkazy)
TRAVINY JASBenefiční festival Konopí je Lék (Příkazy)


18.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
VÍTRHOLCBenefiční festival Konopí je Lék (Příkazy)
TrafoBenefiční festival Konopí je Lék (Příkazy)
17:30NATURALnáměstí (Jáchymov)


19.08. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
11:00NATURALnádvoří hradu (Křivoklát) podrobnosti


24.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Wodofolk - People on the Horizon, Jiný Člověk & Tydwa, Veronika Wildová & DivokoOdolená Voda (Odolená Voda) podrobnosti


25.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00FESŤÁK NA TVRZI 2018 | 10 let natvrdo tour - VESPERNebovidská tvrz (Nebovidy) podrobnosti


29.08. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Havlíčkobrodské kulturní léto - VESPERhlavní náměstí (Havlíčkův Brod)


31.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Tank Power - Fragmentyareál TAnk Power (Přelouč)


08.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
12:00Den otevřených dveří pivovaru Velké Březno - PIVO STARÉ ŠKOLY - STARÁ ŠKOLAPIVO STARÉ ŠKOLY (Pivovar Velké Březno) podrobnosti
17:30VINOBRANÍ NA KAČINĚ | 10 let natvrdo tour - VESPERzáměk Kačina (Svatý Mikuláš) podrobnosti


15.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00NATURALkoupaliště Hostivař (Praha 10) podrobnosti


19.09. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Žižkovský Pivofest - NATURALŽižkovské zahrádky (Praha)


29.09. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
10:00Poznej svého farmáře - NATURALFarma Bělina (Nežichov) podrobnosti
13:00SVATOVÁCLAVSKÉ SLAVNOSTI 2018 | 10 let natvrdo tour - Divadélko Kůzle, The Royal Dixiland Jazz Band, PAVEL JAKUB RYBA & THE FISH MEN, VESPER, Krásné nové stroje, Luboš Pospíšil & 5PPalackého náměstí (Kutná Hora) podrobnosti


02.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc - Společná věcKino (Hodkovice nad Mohlelkou) podrobnosti


06.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
10:00Poznej svého farmáře - NATURALEkofrukt (Slaný) podrobnosti


09.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00BLACK MAJESTY (aus) + DEAD DANIELS + NASTY RATZ - Black Majesty (AU), Dead Daniels, NASTY RATZCROSS CLUB (Praha 7) podrobnosti


11.10. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30Koncert Společná věc - Společná věcKulturní dům Střelnice (Broumov) podrobnosti


12.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30Koncert Společná věc - Společná věcKino Sloboda (Skalica) podrobnosti


13.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30Jedeš fest pro Jeníčka - NATURALBESEDA Bělá (Děčín)


14.10. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00BONFIRE & BASTARD - BONFIRE (DE), BASTARDMasters of Rock Café (Zlín) podrobnosti

1-60 (69)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.