přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (71)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


28.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Spodní proud + Bulldog - BulldogRock Club Prdel (Beroun) podrobnosti
19:00COUNTRY VÝVAR U Šimůnků - COUNTRY VÝVARRestaurace U Šimůnků (Starodubečská 7, Praha - Dubeč. Rezervace možná na tel. č.: 774 440 978 nebo 777 344 148) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - By The Way, Marathon, zakázanÝovoceU košile (Klatovy) podrobnosti


01.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
11:15VLAŠIMSKÉ MÁJOVÉ SLAVNOSTI | 10 let natvrdo tour - VESPERzámecký park (Vlašim) podrobnosti
19:30MAJÁLES NA ZAHRADĚ - GI GI BAND + VEJFUK!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


02.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Jarní Tour - STROY, Wild RootsKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


11.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30CHUŤKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


12.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Čistá řeka fest - SPBTýnecká zahrada (Týnec n/s)


15.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert BHP - Agile QuintetKulturní dům (Velká Bíteš) podrobnosti
19:00PUNK ZA DVACKU - MHD, THE NELADÍMEMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany) podrobnosti
19:30IVAN HLAS trioKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


17.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00HUDBA PRAHA band v Malostranské Besedě - HUDBA PRAHA bandMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti


18.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Koncert Folimanka Blues - Folimanka BluesNárodní dům (Ústí nad Labem) podrobnosti


19.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00Prdelfest 2018 - BulldogRock Club Prdel (Beroun) podrobnosti
19:30Koncert Folimanka Blues - Folimanka BluesKnak (Teplice) podrobnosti
20:00Mini Let's GO fest vol.3,5 - Třetí meta, By The WayBAT Music Space (Slaný)


23.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Sefardské písně - Velmi malý komorní orchestr Varvary DivišovéKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


24.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30VŘEŠŤÁL ZDENĚK & Pedopat KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


25.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALRestaurace a klub U Vodárny (Praha 3)


26.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Lázeňská Teplice - NATURALLÁZEŇSKÁ (TEPLICE ) podrobnosti


29.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Together v Rock Café Prague - Together Housle´n´RollROCK CAFÉ (Praha 1)
19:00Ivo Jahelka ve Viničním domku - JAHELKA IVO, JUDr.KULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


31.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Vyšehraní - NATURALVyšehrad letní scéna (Praha)
19:30ANDRŠT LUBOŠ, ENERGITKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


02.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00FESTIVAL NA ZELENÉ LOUCE 2018 | 10 let natvrdo tour - VESPERZelená louka (Senetín) podrobnosti


03.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00MŮJ JANÁČEK - Jiří Bárta cello, recitace , Terezie Fialová klavír, recitaceMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti
19:30MRÁČEK / BÁRTA / VONDRÁČEK - Jan Mráček housle, Jiří Bárta violoncello, Lukáš Vondráček klavír, musica minore komorní souborMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


04.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LUKÁŠ VONDRÁČEK - Lukáš Vondráček klavír, Jan Mráček housle, Matouš Pěruška housle, Karel Untermüller viola, Jiří Bárta violoncelloMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


05.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30KONSTANTIN LIFSCHITZ - Konstantin Lifschitz klavír, Lukáš Vondráček klavír, Jiří Bárta violoncelloMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


06.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00KONTRASTY - Michel Raison klarinet, Konstantin Lifschitz klavír, Terezie Fialová klavír, Matouš Pěruška housle, Jiří Bárta cello, Polák Lukáš celloMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti
22:00GABRIELA VERMELHO / POD POVRCHEM - Gabriela Vermelho zpěv, housle, Matouš Pěruška housle, Karel Untermüller viola, Jiří Bárta violoncelloMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


07.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LÁSKA BÁSNÍKOVA - Rafael Fingerlos baryton, Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


08.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Dotkni se Písku - NATURALVelké nám. (Písek) podrobnosti
19:30MALINCONIA - Roman Patočka housle, Matouš Pěruška housle, Karel Untermüller viola, Ondřej Martinovský viola, Kristina Vocetková violoncello, Polák Lukáš violoncelloMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti
20:00trojkoncert MC Fabrika - ABRAXAS, NATURAL, OCEÁNMC Fabrika (České Budějovice) podrobnosti


09.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00ZIMNÍ CESTA - Rafael Fingerlos baryton, Sascha El Mouissi klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti
19:30OSM - Michel Raison klarinet, Jan Hudeček fagot, Mikuláš Koska lesní roh, Matouš Pěruška housle, Roman Patočka housle, Martina Bačová housle, Petr Zdvihal housle, Karel Untermüller viola, Ondřej Martinovský viola, Polák Lukáš violoncello, Jiří Bárta violoncello, Tomáš Vybíral kontrabasMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti
21:00Stodolavest - SPBStodola (Sázava)


10.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00POSTLUDIUM - Michel Raison klarinet, Jan Hudeček fagot, Mikuláš Koska lesní roh, Roman Patočka housle, Karel Untermüller viola, Jiří Bárta violoncelloMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


13.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Together v Anděl Café - Together Housle´n´RollANDĚL CAFÉ (Plzeň - město)


14.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Bohemian Like You: Deerhunter (US) - Deerhunter (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


16.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:30SPOLKOVÝ DEN | 10 let natvrdo tour - VESPERčakovický zámecký park (Čakovice) podrobnosti
20:00Krhanice sobě - NATURALhřiště (Krhanice)


20.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
09:00Přehlídka studentských kapel - STARÁ ŠKOLAPřehlídka studentských kapel (Severní Terasa, Ústí nad Labem) podrobnosti


29.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
23:30festival Přeštěnice - NATURALOAMF Přeštěnice podrobnosti


30.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Dvojkoncert - Začátek prázdnin! - Tivolí hudební léto 2018 - STARÁ ŠKOLA, Last RebelTIVOLI (Velké Březno) podrobnosti
22:00Košťanský Woodstock - NATURALLetní scéna u Sokolovny (Košťany) podrobnosti


06.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00OSLAVA 110 LET SDH Hulice - Vořežprut, VESPER, Galaxieletní parket (Hulice) podrobnosti


07.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00OAF Černá - NATURALpláž (Černá nad Vltavou) podrobnosti
20:00Prostě Ledečko - SPBU Čiháku (Ledečko)


14.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Dvojkoncert Stará škola + Natural - STARÁ ŠKOLATIVOLI (Velké Březno) podrobnosti
19:00Dvojkoncert - NATURAL, STARÁ ŠKOLATIVOLI (Velké Březno) podrobnosti


21.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Bahno Louny - STARÁ ŠKOLABahno Louny (Louny) podrobnosti


27.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Sázavafest - NATURALZámecký park (Světlá nad Sázavou) podrobnosti


02.08. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00KINEMATOGRAF BRATŘÍ ČADÍKŮ | 10 let natvrdo tour - VESPER, Vinc bandPalackého náměstí (Kutná Hora) podrobnosti


03.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Letní koncert - SPBSázavský ostrov (Sázava)


04.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Bez napětí aneb Unplugged trojkoncert - STARÁ ŠKOLATIVOLI (Velké Březno) podrobnosti
17:00Bolebořské slavnosti - SPBBoleboř (Boleboř)


16.08. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00FESTIVAL - VESPERHoffmanův dvůr (Praha 9) podrobnosti


17.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
LOS PERDIDOSBenefiční festival Konopí je Lék (Příkazy)

1-60 (71)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.