přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (126)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 


27.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Koncert - NATURALU Divouse (Blatno u Chomutova) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovocePonorka (Litvínov) podrobnosti
20:00Bigbít na "4ce" Uničov - The Unbroken Will Metal Uničov, Good Grass Big beat, rock, Střelice4ka (Uničov) podrobnosti


28.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00El Fuego + Bulldog - BulldogRock Club Prdel (Beroun) podrobnosti
19:00COUNTRY VÝVAR U ŠimůnkůRestaurace U Šimůnků (Starodubečská 7, Praha - Dubeč. Rezervace možná na tel. č.: 774 440 978 nebo 777 344 148) podrobnosti
19:30Koncert metalových kapel - Motiv Metal Vyškov, The Unbroken Will Metal UničovBounty Rock Cafe (Olomouc) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovoceU košile (Klatovy) podrobnosti


01.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
11:15VLAŠIMSKÉ MÁJOVÉ SLAVNOSTI | 10 let natvrdo tour - VESPERzámecký park (Vlašim) podrobnosti
19:30MAJÁLES NA ZAHRADĚ - GI GI BAND + VEJFUK!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


02.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Jarní Tour - STROY, Wild RootsKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


10.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LUBOŠ POSPÍŠILHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


11.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30CHUŤKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30Rock Automat u Petrů - Rock AutomatU Petrů (Praha) podrobnosti


12.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Čistá řeka fest - SPBTýnecká zahrada (Týnec n/s)
19:30COUNTRY VÝVAR U HorůRestaurace U Horů (Kamenný Přívoz) podrobnosti


15.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert BHP - Agile QuintetKulturní dům (Velká Bíteš) podrobnosti
19:00PUNK ZA DVACKU - MHD, THE NELADÍMEMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany) podrobnosti
19:30IVAN HLAS trioKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30ZÁVIŠ po 202. Nad ViktorkouHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


17.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Roman Dragoun & Isara Na scestí - DRAGOUN ROMAN, IsaraDům kultury Mladá Boleslav s.r.o. (Mladá Boleslav) podrobnosti
20:00HUDBA PRAHA band v Malostranské Besedě - HUDBA PRAHA bandMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:00Koncert v KAINU! Support: Delated & Limbo Planet - Delated Second Chance Limbo PlanetKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti


18.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Koncert Folimanka Blues - Folimanka BluesNárodní dům (Ústí nad Labem) podrobnosti


19.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00Prdelfest 2018 - BulldogRock Club Prdel (Beroun) podrobnosti
17:00Petr Losan Losenický 60´s - SKLAP, THE RUMBLE OF SKULLS, TarantuleNa Kopečku (Ústí nad Labem) podrobnosti
18:00COUNTRY VÝVAR na NovodvorskéNovodvorská restaurace (Praha 4 - Lhotka) podrobnosti
19:30Koncert Folimanka Blues - Folimanka BluesKnak (Teplice) podrobnosti
20:00Mini Let's GO fest vol.3,5 - Třetí metaBAT Music Space (Slaný)


23.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Sefardské písně - Velmi malý komorní orchestr Varvary DivišovéKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


24.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30VŘEŠŤÁL ZDENĚK & Pedopat KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


25.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Hovaduo, LADA ŠIMÍČKOVÁ, Ivo CicvárekUlita (Blansko)
20:00NATURALRestaurace a klub U Vodárny (Praha 3)


26.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Lázeňská Teplice - NATURALLÁZEŇSKÁ (TEPLICE ) podrobnosti
19:00COUNTRY VÝVAR Pod LípouRestaurace Pod Lípou (Černošice) podrobnosti


29.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Together v Rock Café Prague - Together Housle´n´RollROCK CAFÉ (Praha 1)
19:00Ivo Jahelka ve Viničním domku - JAHELKA IVO, JUDr.KULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


31.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Vyšehraní - NATURALVyšehrad letní scéna (Praha)
19:30ANDRŠT LUBOŠ, ENERGITKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


01.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00 Eva Kleinová zazpívá v Komorní Fidlovačce - Eva KleinováKomorní Fidlovačka (Praha 4) podrobnosti


02.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00FESTIVAL NA ZELENÉ LOUCE 2018 | 10 let natvrdo tour - VESPERZelená louka (Senetín) podrobnosti
20:00PAVEL STEIDL/ PRELUDIUM - STEIDL Pavel - kytara, Corinne Chapelle, PĚRUŠKA Matouš, MgA. – housle, UNTERMüLLER Karel - viola, BÁRTA Jiří - violoncelloMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


03.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00Isarafest 2018 - Hudební skupina Spolektiv, René Souček, Michal Braxatoris, Artmosféra, IsaraZahrada Centra 83 (Mladá Boleslav) podrobnosti
15:00MŮJ JANÁČEK - Jiří Bárta cello, recitace , Terezie Fialová klavír, recitaceMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti
19:30CHAPELLE / BÁRTA / VONDRÁČEK - Corinne Chapelle housle, Jiří Bárta violoncello, Lukáš Vondráček klavír, musica minore komorní souborMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


04.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LUKÁŠ VONDRÁČEK - Lukáš Vondráček klavír, Corinne Chapelle housle, Matouš Pěruška housle, Karel Untermüller viola, Jiří Bárta violoncelloMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


05.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30KONSTANTIN LIFSCHITZ - Konstantin Lifschitz klavír, Lukáš Vondráček klavír, Jiří Bárta violoncelloMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


06.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00KONTRASTY - Michel Raison klarinet, Konstantin Lifschitz klavír, Terezie Fialová klavír, Matouš Pěruška housle, Jiří Bárta cello, Polák Lukáš celloMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti
22:00GABRIELA VERMELHO / POD POVRCHEM - Gabriela Vermelho zpěv, housle, Matouš Pěruška housle, Karel Untermüller viola, Jiří Bárta violoncelloMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


07.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LÁSKA BÁSNÍKOVA - Rafael Fingerlos baryton, Konstantin Lifschitz klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


08.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Dotkni se Písku - NATURALVelké nám. (Písek) podrobnosti
19:30MALINCONIA - Roman Patočka housle, Matouš Pěruška housle, Karel Untermüller viola, Ondřej Martinovský viola, Kristina Vocetková violoncello, Polák Lukáš violoncelloMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti
20:00trojkoncert MC Fabrika - ABRAXAS, NATURAL, Depeche Mode revivalMC Fabrika (České Budějovice) podrobnosti


09.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00ZIMNÍ CESTA - Rafael Fingerlos baryton, Sascha El Mouissi klavírMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti
19:30OSM - Michel Raison klarinet, Jan Hudeček fagot, Mikuláš Koska lesní roh, Matouš Pěruška housle, Roman Patočka housle, Martina Bačová housle, Petr Zdvihal housle, Karel Untermüller viola, Ondřej Martinovský viola, Polák Lukáš violoncello, Jiří Bárta violoncello, Tomáš Vybíral kontrabasMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti
21:00Stodolavest - SPBStodola (Sázava)
22:20Stodola vest - VESPERStodola (Sázava) podrobnosti


10.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00POSTLUDIUM - Michel Raison klarinet, Jan Hudeček fagot, Mikuláš Koska lesní roh, Roman Patočka housle, Karel Untermüller viola, Jiří Bárta violoncelloMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná HoRA) podrobnosti


12.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Poločas rozpadu v ruské hudbě - PiKap QuartetGalerie umění (Karlovy Vary) podrobnosti


13.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Together v Anděl Café - Together Housle´n´RollANDĚL CAFÉ (Plzeň - město)


14.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Bohemian Like You: Deerhunter (US) - Deerhunter (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti

1-60 (126)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.