přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (157)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 


06.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Kapela Enable na Melodce! (Křest nového alba ILUZE), Host: kapela Babyløn - EnableMelodka - hudební klub (Brno) podrobnosti


07.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Brutus v Rudné - Badys, BRUTUSSokolský dům (Rudná) podrobnosti


08.04. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Chicuelo a Mezquida -španělské flamencoJazz meets World (JMW) (Praha i další města v ČR) podrobnosti


10.04. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věcKino Spektrum (Sezimovo Ústí) podrobnosti
19:00Koncert KPH - Agile QuintetKulturní dům (Bystřice nad Pernštejnem) podrobnosti
20:30Young Fathers (UK) - Young Fathers (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


11.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věcMĚSTSKÉ DIVADLO CHOMUTOV (Chomutov) podrobnosti


12.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30IvanVrána blues bandHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:00Dvojkoncert - Martin Hrubý a BůhvíMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:00Shalosh - Izraelská jazzová kapelaJazz meets World (JMW) (Praha i další města v ČR) podrobnosti


13.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00SELF MADE - SELF MADEDům kultury Akord Ostrava-Zábřeh (Ostrava-Zábřeh) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovoceLucky Pery Club (Zbuzany - Jindřichův Hradec) podrobnosti


14.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Hip Hop Community CZ/SK live show - Oplocená ZónaHardcafePalast (Karviná - Staré město) podrobnosti
19:30COUNTRY VÝVAR U HorůRestaurace U Horů (Kamenný Přívoz) podrobnosti
20:00NATURALKnak (Teplice)
20:00Koncert v Zara - Real Incident, Eredar Zarabanda (Děčín)
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovoceXXX MUSIC BAR (Benešov) podrobnosti
20:00Ken Allen Stray Animals RedhouseHudební Club Nautilus (Hodonín)


17.04. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věcAula Technické university (Liberec) podrobnosti
19:00PUNK ZA DVACKU - MHD, Zpěváčci SokolovMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany) podrobnosti
19:30ZÁVIŠ po 201. Nad Viktorkou!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


18.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:30SHOW 2018 - THE.SWITCH, Rychtank, První - Poslední, ŠPUNTKVANĚ, Fragmenty, The Complication, J!Scream, Choré Vzťahy, Decibelo Retardo, GangstaSKA, Pan Sysel a další, Šrája & Šmitcový kvartet, Yo Mamma Band, DeZtraktor, Frozen Poppyhead, No PressureČESKÁ 1 (Kutná Hora)


20.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Together - Plzeňský křest CD - Together Housle´n´RollBílej medvěd (Plzeň) podrobnosti
19:00Kladno - BackdoormanMoo Music Bar (Kladno)
19:00Rock v České 1 - Fragmenty, KriminalRoman, Spiritus agens, FalaFelČESKÁ 1 (Kutná Hora) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovoceLipov sokolovna (Lipov) podrobnosti


21.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00COUNTRY VÝVAR na NovodvorskéNovodvorská restaurace (Praha 4 - Lhotka) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovoceSklub (Olomouc) podrobnosti


23.04. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Setkání osad na BarčeKULTURNÍ DŮM BARIKÁDNÍKŮ (Praha 10) podrobnosti


24.04. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Kruhu přátel hudby - Agile QuintetDŮM KULTURY (Strakonice) podrobnosti


26.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30The ŽLABEHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


27.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Koncert - NATURALU Divouse (Blatno u Chomutova) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovocePonorka (Litvínov) podrobnosti
20:00Bigbít na "4ce" Uničov - The Unbroken Will Metal Uničov, Good Grass Big beat, rock, Střelice4ka (Uničov) podrobnosti


28.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00El Fuego + Bulldog - BulldogRock Club Prdel (Beroun) podrobnosti
19:00COUNTRY VÝVAR U ŠimůnkůRestaurace U Šimůnků (Starodubečská 7, Praha - Dubeč. Rezervace možná na tel. č.: 774 440 978 nebo 777 344 148) podrobnosti
19:30Koncert metalových kapel - Motiv Metal Vyškov, The Unbroken Will Metal UničovBounty Rock Cafe (Olomouc) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovoceU košile (Klatovy) podrobnosti


01.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
11:15VLAŠIMSKÉ MÁJOVÉ SLAVNOSTI | 10 let natvrdo tour - VESPERzámecký park (Vlašim) podrobnosti
19:30MAJÁLES NA ZAHRADĚ - GI GI BAND + VEJFUK!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


02.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Jarní Tour - STROY, Wild RootsKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


10.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LUBOŠ POSPÍŠILHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


11.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30CHUŤKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30Rock Automat u Petrů - Rock AutomatU Petrů (Praha) podrobnosti


12.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Čistá řeka fest - SPBTýnecká zahrada (Týnec n/s)
19:30COUNTRY VÝVAR U HorůRestaurace U Horů (Kamenný Přívoz) podrobnosti


15.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert BHP - Agile QuintetKulturní dům (Velká Bíteš) podrobnosti
19:00PUNK ZA DVACKU - MHD, THE NELADÍMEMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany) podrobnosti
19:30IVAN HLAS trioKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30ZÁVIŠ po 202. Nad ViktorkouHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


17.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Roman Dragoun & Isara Na scestí - DRAGOUN ROMAN, IsaraDům kultury Mladá Boleslav s.r.o. (Mladá Boleslav) podrobnosti
20:00HUDBA PRAHA band v Malostranské Besedě - HUDBA PRAHA bandMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:00Koncert v KAINU! Support: Delated & Limbo Planet - Delated Second Chance Limbo PlanetKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti


18.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Koncert Folimanka Blues - Folimanka BluesNárodní dům (Ústí nad Labem) podrobnosti


19.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00Prdelfest 2018 - BulldogRock Club Prdel (Beroun) podrobnosti
17:00Petr Losan Losenický 60´s - SKLAP, THE RUMBLE OF SKULLS, TarantuleNa Kopečku (Ústí nad Labem) podrobnosti
18:00COUNTRY VÝVAR na NovodvorskéNovodvorská restaurace (Praha 4 - Lhotka) podrobnosti
19:30Koncert Folimanka Blues - Folimanka BluesKnak (Teplice) podrobnosti
20:00Mini Let's GO fest vol.3,5 - Třetí metaBAT Music Space (Slaný)


23.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Sefardské písně - Velmi malý komorní orchestr Varvary DivišovéKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti

1-60 (157)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.