přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (167)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 


07.03. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Com Truise (US) - Com Truise (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


10.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00emotikon - EMOTIKONulice (Plzeň) podrobnosti


15.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30IVAN VRÁNA BLUES BANDHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


16.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Autogen + Bulldog - BulldogRock Club Prdel (Beroun)
20:00NATURALRestaurace a klub U Vodárny (Praha 3)


17.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Koncert skupiny K.T.O. - K.T.O.KULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
18:00COUNTRY VÝVAR na NovodvorskéNovodvorská restaurace (Praha 4 - Lhotka) podrobnosti


20.03. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ po 200 NAD VIKTORKOU!!!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


21.03. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Oslava 45 let UMĚLÉ HMOTY - P.N.P., MCH Band, UMĚLÁ HMOTAVAGON (Praha 1) podrobnosti


22.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Žižkovská nocHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


23.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Žižkovská nocHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:00Dead Daniels and Continue... - Continue , Dead DanielsKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovoce, By The WayDIVADLO POD LAMPOU (Plzeň) podrobnosti


24.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Žižkovská nocHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - By The Way, zakázanÝovoce, MarathonBošilec (Dolní Bukovsko) podrobnosti
21:00Třískáč + Band-a-SKA v Klatovech!!! - BAND-A-SKA, TřískáčKD DRUŽBA (Klatovy, Domažlická 767) podrobnosti


30.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, By The Way, zakázanÝovoceMelodka - hudební klub (Brno) podrobnosti
20:00Maškarní ples - SPBChechták (Sázava) podrobnosti
20:30Marek Dusil Blend & Kateřina Svobodový a Tajemoje - MAREK DUSIL BLEND Kateřina Svobodová, Kateřina SvobodováMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti


31.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Vodopaarty na Plovárně - F.A.King, Eredar Bar Plovárna (Benešov nad Ploučnicí) podrobnosti
19:00COUNTRY VÝVAR Pod LípouRestaurace Pod Lípou (Černošice) podrobnosti
20:00Baroness in Flames - Rain, PIRANHA, THE RUMBLE OF SKULLSBaronka Live Music (Litoměřice) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, By The Way, zakázanÝovoceRockový klub KOTELNA (Litomyšl) podrobnosti


01.04. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Hosté skupiny Keks - NATURALKulturní dům (Seč) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - By The Way, Marathon, zakázanÝovoceklub OKO (Havlíčkův Brod) podrobnosti


04.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Braids (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


05.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00MELODIC ROCK TOUR 2018 - VESPER, BLACK TIGER, HungryheartČESKÁ 1 (Kutná Hora) podrobnosti
20:30Tommy Cash (EE) - Tommy Cash MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


06.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Kapela Enable na Melodce! (Křest nového alba ILUZE), Host: kapela Babyløn - EnableMelodka - hudební klub (Brno) podrobnosti


07.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Brutus v Rudné - Badys, BRUTUSSokolský dům (Rudná) podrobnosti


08.04. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Chicuelo a Mezquida -španělské flamencoJazz meets World (JMW) (Praha i další města v ČR) podrobnosti


10.04. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věcKino Spektrum (Sezimovo Ústí) podrobnosti
19:00Koncert KPH - Agile QuintetKulturní dům (Bystřice nad Pernštejnem) podrobnosti
20:30Young Fathers (UK) - Young Fathers (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


11.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věcMĚSTSKÉ DIVADLO CHOMUTOV (Chomutov) podrobnosti


12.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30IvanVrána blues bandHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:00Dvojkoncert - Martin Hrubý a BůhvíMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:00Shalosh - Izraelská jazzová kapelaJazz meets World (JMW) (Praha i další města v ČR) podrobnosti


13.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00SELF MADE - SELF MADEDům kultury Akord Ostrava-Zábřeh (Ostrava-Zábřeh) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - By The Way, Marathon, zakázanÝovoceLucky Pery Club (Zbuzany - Jindřichův Hradec) podrobnosti


14.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Hip Hop Community CZ/SK live show - Oplocená ZónaHardcafePalast (Karviná - Staré město) podrobnosti
19:30COUNTRY VÝVAR U HorůRestaurace U Horů (Kamenný Přívoz) podrobnosti
20:00NATURALKnak (Teplice)
20:00Koncert v Zara - Real Incident, Eredar Zarabanda (Děčín)
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, By The Way, zakázanÝovoceXXX MUSIC BAR (Benešov) podrobnosti
20:00Ken Allen Stray Animals RedhouseHudební Club Nautilus (Hodonín)


17.04. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věcAula Technické university (Liberec) podrobnosti
19:00PUNK ZA DVACKU - MHD, Zpěváčci SokolovMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany) podrobnosti
19:30ZÁVIŠ po 201. Nad Viktorkou!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


18.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:30SHOW 2018 - THE.SWITCH, Rychtank, První - Poslední, ŠPUNTKVANĚ, Fragmenty, The Complication, J!Scream, Choré Vzťahy, Decibelo Retardo, GangstaSKA, Pan Sysel a další, Šrája & Šmitcový kvartet, Yo Mamma Band, DeZtraktor, Frozen Poppyhead, No PressureČESKÁ 1 (Kutná Hora)


20.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Together - Plzeňský křest CD - Together Housle´n´RollBílej medvěd (Plzeň) podrobnosti
19:00Kladno - BackdoormanMoo Music Bar (Kladno)
19:00Rock v České 1 - Fragmenty, KriminalRoman, Spiritus agens, FalaFelČESKÁ 1 (Kutná Hora) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - By The Way, Marathon, zakázanÝovoceLipov sokolovna (Lipov) podrobnosti


21.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00COUNTRY VÝVAR na NovodvorskéNovodvorská restaurace (Praha 4 - Lhotka) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, By The Way, zakázanÝovoceSklub (Olomouc) podrobnosti


23.04. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Setkání osad na BarčeKULTURNÍ DŮM BARIKÁDNÍKŮ (Praha 10) podrobnosti


24.04. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Kruhu přátel hudby - Agile QuintetDŮM KULTURY (Strakonice) podrobnosti


26.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30The ŽLABEHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


27.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Koncert - NATURALU Divouse (Blatno u Chomutova) podrobnosti

1-60 (167)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.