přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (251)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 


20.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věcSdružený klub Rabštejn (Kostelec nad Orlicí) podrobnosti
19:30ZÁVIŠ 200 koncert Nad Viktorkou + Veselí Bratři ODLOZENO NA BŘEZENHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov) podrobnosti


21.02. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Circus ProblemKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


22.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30IVAN VRÁNA BANDHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


23.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Já čekám v Čechách Tour - VltavaKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


24.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00ANNIVERSARY TIME - vol. 2 - Steelfaith, THE RUMBLE OF SKULLS, HillsideMarVaKLUB (hala TJ Spartak) (Ústí nad Labem) podrobnosti
19:00COUNTRY VÝVAR U ŠimůnkůRestaurace U Šimůnků (Starodubečská 7, Praha - Dubeč. Rezervace možná na tel. č.: 774 440 978 nebo 777 344 148) podrobnosti
19:30koncert - READY KIRKENMUSIC HALL HOBE (Pardubice) podrobnosti
20:00EMOTIKON a BAVR BLUES COMPANY - EMOTIKONnáměstí (Stříbro) podrobnosti


27.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Agile Quintet - Agile QuintetDivadlo K.H.Máchy (Litoměřice) podrobnosti


28.02. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Irena Budweiserová - komorní recitál s kytaristou - Irena Budweiserová KULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30THOM ARTWAYKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30LU LU BANDHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:00Fource Entertainment uvádí: Son Lux (US) + Hanna Benn (US) - Son Lux (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


01.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věcMĚSTSKÉ DIVADLO (Žďár nad Sázavou) podrobnosti
19:30PRUDIČ BANDHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


03.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Bulldog v Rpčku - BulldogRock Pub Liberec (Liberec)


07.03. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Com Truise (US) - Com Truise (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


10.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00emotikon - EMOTIKONulice (Plzeň) podrobnosti


15.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30IVAN VRÁNA BLUES BANDHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


16.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Autogen + Bulldog - BulldogRock Club Prdel (Beroun)
20:00NATURALRestaurace a klub U Vodárny (Praha 3)


17.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Koncert skupiny K.T.O. - K.T.O.KULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
18:00COUNTRY VÝVAR na NovodvorskéNovodvorská restaurace (Praha 4 - Lhotka) podrobnosti


20.03. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ po 200 NAD VIKTORKOU!!!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


21.03. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Oslava 45 let UMĚLÉ HMOTY - P.N.P., MCH Band, UMĚLÁ HMOTAVAGON (Praha 1) podrobnosti


22.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Žižkovská nocHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


23.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Žižkovská nocHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:00Dead Daniels and Continue... - Continue , Dead DanielsKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovoceDIVADLO POD LAMPOU (Plzeň) podrobnosti


24.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Žižkovská nocHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - zakázanÝovoce, MarathonBošilec (Dolní Bukovsko) podrobnosti
21:00Třískáč + Band-a-SKA v Klatovech!!! - BAND-A-SKA, TřískáčKD DRUŽBA (Klatovy, Domažlická 767) podrobnosti


30.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovoceMelodka - hudební klub (Brno) podrobnosti
20:00Maškarní ples - SPBChechták (Sázava) podrobnosti
20:30Marek Dusil Blend & Kateřina Svobodový a Tajemoje - MAREK DUSIL BLEND Kateřina Svobodová, Kateřina SvobodováMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti


31.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Vodopaarty na Plovárně - F.A.King, Eredar Bar Plovárna (Benešov nad Ploučnicí) podrobnosti
19:00COUNTRY VÝVAR Pod LípouRestaurace Pod Lípou (Černošice) podrobnosti
20:00Baroness in Flames - Rain, PIRANHA, THE RUMBLE OF SKULLSBaronka Live Music (Litoměřice) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovoceRockový klub KOTELNA (Litomyšl) podrobnosti


01.04. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Hosté skupiny Keks - NATURALKulturní dům (Seč) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovoceklub OKO (Havlíčkův Brod) podrobnosti


04.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Braids (CA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


05.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00MELODIC ROCK TOUR 2018 - VESPER, BLACK TIGER, HungryheartČESKÁ 1 (Kutná Hora) podrobnosti
20:30Tommy Cash (EE) - Tommy Cash MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


06.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Kapela Enable na Melodce! (Křest nového alba ILUZE), Host: kapela Babyløn - EnableMelodka - hudební klub (Brno) podrobnosti


07.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Brutus v Rudné - Badys, BRUTUSSokolský dům (Rudná) podrobnosti


08.04. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Chicuelo a Mezquida -španělské flamencoJazz meets World (JMW) (Praha i další města v ČR) podrobnosti


10.04. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věcKino Spektrum (Sezimovo Ústí) podrobnosti
19:00Koncert KPH - Agile QuintetKulturní dům (Bystřice nad Pernštejnem) podrobnosti
20:30Young Fathers (UK) - Young Fathers (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


11.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věcMĚSTSKÉ DIVADLO CHOMUTOV (Chomutov) podrobnosti


12.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30IvanVrána blues bandHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:00Dvojkoncert - Martin Hrubý a BůhvíMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:00Shalosh - Izraelská jazzová kapelaJazz meets World (JMW) (Praha i další města v ČR) podrobnosti


13.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00SELF MADE - SELF MADEDům kultury Akord Ostrava-Zábřeh (Ostrava-Zábřeh) podrobnosti
20:00ŠŤASTNÝCH 13 TOUR - zakázanÝovoce - Marathon, zakázanÝovoceLucky Pery Club (Zbuzany - Jindřichův Hradec) podrobnosti


14.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Hip Hop Community CZ/SK live show - Oplocená ZónaHardcafePalast (Karviná - Staré město) podrobnosti
19:30COUNTRY VÝVAR U HorůRestaurace U Horů (Kamenný Přívoz) podrobnosti
20:00NATURALKnak (Teplice)

1-60 (251)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.