přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (65)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


13.01. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Homer's Memorial, Vol. 7 - TERRA IGNOTA (unter-grunt-rock); ještě vysoupí další 3 kapely Paradox (Brno) podrobnosti
20:00Rockové narozzeniny - Destroyself, Tarantule, Deviant, THE RUMBLE OF SKULLSHvjezda (Teplice - Šanov) podrobnosti


16.01. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Antidepresivní povolební večírek - BURIAN JANKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


19.01. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Tenemit a Bulldog - Bulldog TenemitRock Club Prdel (Beroun)
19:30ETC... BAND & VLADIMÍR MIŠÍK, Jamie Marshall (CZ/UK)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


20.01. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00SŠ Unplugged s hostem + Last Rebel - STARÁ ŠKOLARestaurace a areál U Fírů (Ústí nad Labem) podrobnosti
18:00COUNTRY VÝVAR na Novodvorské - COUNTRY VÝVARNovodvorská restaurace (Praha 4 - Lhotka) podrobnosti
20:00Rheia + Paradox - RHEIA, PARADOXKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti
20:00Maidens and Zeppelin - Iron Maiden Revival Praha VAGON (Praha 1) podrobnosti


21.01. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Koncert - Vidoule bandDivadlo D21 (Praha 2) podrobnosti


23.01. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:45Oidipus Tyranus a RHEIA v divadle RockOpera Praha - RHEIA, RockOpera PrahaRockOpera Praha (Praha 7 - Holešovice) podrobnosti


26.01. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30BLUESBERRYKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


27.01. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00Prdel rock pro Klubíčko Vol.5 - BulldogRock Club Prdel (Beroun) podrobnosti
19:00COUNTRY VÝVAR Pod Lípou - COUNTRY VÝVARRestaurace Pod Lípou (Černošice) podrobnosti


30.01. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30SANCHEZ YVONNEKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


31.01. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00Soukromá akce - NATURALňáký kafe (Praha 4) podrobnosti


02.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Budoár staré dámy, MAREK BORSKÝKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


03.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Artmosféra, Nice To Meet You!Chapeau Rouge (Praha 1)


06.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Čtení z Turnových hájů - EVA TURNOVÁ, V. BrabenecKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


09.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Recitál Klarinetového souboru Prachatice / Volary - Klarinetový soubor Prachatice- (Volary) podrobnosti


10.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Spodní proud + Bulldog - BulldogRock Club Prdel (Beroun)


17.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rokec - Bulldog Meat Mincer, Fat BatALFA (Sokolov)


20.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věcSdružený klub Rabštejn (Kostelec nad Orlicí) podrobnosti


21.02. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Circus ProblemKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


23.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Já čekám v Čechách Tour - VltavaKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


24.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00ANNIVERSARY TIME - vol. 2 - Steelfaith, THE RUMBLE OF SKULLS, HillsideMarVaKLUB (hala TJ Spartak) (Ústí nad Labem) podrobnosti


28.02. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Irena Budweiserová - komorní recitál s kytaristou - Irena Budweiserová KULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30THOM ARTWAYKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Fource Entertainment uvádí: Son Lux (US) + Hanna Benn (US) - Son Lux (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


01.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věcMĚSTSKÉ DIVADLO (Žďár nad Sázavou) podrobnosti


03.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Bulldog v Rpčku - BulldogRock Pub Liberec (Liberec)


16.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Autogen + Bulldog - BulldogRock Club Prdel (Beroun)
20:00NATURALRestaurace a klub U Vodárny (Praha 3)


17.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Koncert skupiny K.T.O. - K.T.O.KULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


21.03. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Oslava 45 let UMĚLÉ HMOTY - P.N.P., MCH Band, UMĚLÁ HMOTAVAGON (Praha 1) podrobnosti


31.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Baroness in Flames - Rain, PIRANHA, THE RUMBLE OF SKULLSBaronka Live Music (Litoměřice) podrobnosti


01.04. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Hosté skupiny Keks - NATURALKulturní dům (Seč) podrobnosti


10.04. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věcKino Spektrum (Sezimovo Ústí) podrobnosti
20:30Young Fathers (UK) - Young Fathers (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


11.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věcMĚSTSKÉ DIVADLO CHOMUTOV (Chomutov) podrobnosti


14.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALKnak (Teplice)


17.04. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věcAula Technické university (Liberec) podrobnosti


25.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALRestaurace a klub U Vodárny (Praha 3)


26.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Lázeňská Teplice - NATURALLÁZEŇSKÁ (TEPLICE ) podrobnosti


31.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Vyšehraní - NATURALVyšehrad letní scéna (Praha)


08.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Dotkni se Písku - NATURALVelké nám. (Písek) podrobnosti
20:00trojkoncert MC Fabrika - ABRAXAS, NATURAL, OCEÁNMC Fabrika (České Budějovice) podrobnosti


14.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Bohemian Like You: Deerhunter (US) - Deerhunter (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


16.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Krhanice sobě - NATURALhřiště (Krhanice)


29.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
23:30festival Přeštěnice - NATURALOAMF Přeštěnice podrobnosti


30.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Dvojkoncert - Začátek prázdnin! - Tivolí hudební léto 2018 - STARÁ ŠKOLA, Last RebelTIVOLI (Velké Březno) podrobnosti
22:00Košťanský Woodstock - NATURALLetní scéna u Sokolovny (Košťany) podrobnosti


07.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00OAF Černá - NATURALpláž (Černá nad Vltavou) podrobnosti


14.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Dvojkoncert Stará škola + Natural - STARÁ ŠKOLATIVOLI (Velké Březno) podrobnosti
19:00Dvojkoncert - NATURAL, STARÁ ŠKOLATIVOLI (Velké Březno) podrobnosti


21.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Bahno Louny - STARÁ ŠKOLABahno Louny (Louny) podrobnosti


27.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Sázavafest - NATURALZámecký park (Světlá nad Sázavou) podrobnosti


04.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Bez napětí aneb Unplugged trojkoncert - STARÁ ŠKOLATIVOLI (Velké Březno) podrobnosti


17.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
LOS PERDIDOSBenefiční festival Konopí je Lék (Příkazy)
HYNKOVY ZÁMKYBenefiční festival Konopí je Lék (Příkazy)

1-60 (65)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.