přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (258)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 


16.12.2017 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00COUNTRY VÝVAR na NovodvorskéNovodvorská restaurace (Praha 4 - Lhotka) podrobnosti
20:00KEKS, NATURALKulturní dům Karlov (Benešov) podrobnosti


29.12.2017 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Silvestr před Silvestrem v Ateliéru - COVER POWERAteliér (Liberec) podrobnosti


30.12.2017 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Neformální rozloučení se starým rokem - Kalandr a Revival BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


05.01. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30PANZERBALLETT (DE) - Panzerballett (DE)Klubovna (Praha 6) podrobnosti


13.01. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Homer's Memorial, Vol. 7 - TERRA IGNOTA (unter-grunt-rock); ještě vysoupí další 3 kapely Paradox (Brno) podrobnosti
20:00Rockové narozzeniny - Destroyself, Tarantule, Deviant, THE RUMBLE OF SKULLSHvjezda (Teplice - Šanov) podrobnosti


16.01. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Antidepresivní povolební večírek - BURIAN JANKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


19.01. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Tenemit a Bulldog - Bulldog TenemitRock Club Prdel (Beroun)
19:30ETC... BAND & VLADIMÍR MIŠÍK, Jamie Marshall (CZ/UK)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


20.01. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00SŠ Unplugged s hostem + Last Rebel - STARÁ ŠKOLARestaurace a areál U Fírů (Ústí nad Labem) podrobnosti
18:00COUNTRY VÝVAR na NovodvorskéNovodvorská restaurace (Praha 4 - Lhotka) podrobnosti
20:00Rheia + Paradox - RHEIA, PARADOXKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti
20:00Maidens and Zeppelin - Iron Maiden Revival Praha VAGON (Praha 1) podrobnosti


21.01. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Koncert - Vidoule bandDivadlo D21 (Praha 2) podrobnosti


23.01. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:45Oidipus Tyranus a RHEIA v divadle RockOpera Praha - RHEIA, RockOpera PrahaRockOpera Praha (Praha 7 - Holešovice) podrobnosti


26.01. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30BLUESBERRYKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


27.01. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00Prdel rock pro Klubíčko Vol.5 - BulldogRock Club Prdel (Beroun) podrobnosti
19:00COUNTRY VÝVAR Pod LípouRestaurace Pod Lípou (Černošice) podrobnosti


30.01. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30SANCHEZ YVONNEKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


31.01. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00Soukromá akce - NATURALňáký kafe (Praha 4) podrobnosti


02.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Budoár staré dámy, MAREK BORSKÝKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


03.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Artmosféra, Nice To Meet You!Chapeau Rouge (Praha 1)


06.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Čtení z Turnových hájů - EVA TURNOVÁ, V. BrabenecKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


09.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Recitál Klarinetového souboru Prachatice / Volary - Klarinetový soubor Prachatice- (Volary) podrobnosti


10.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Spodní proud + Bulldog - BulldogRock Club Prdel (Beroun)
19:30COUNTRY VÝVAR U HorůRestaurace U Horů (Kamenný Přívoz) podrobnosti


14.02. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Valentýn - EMOTIKONHifi klub Náměstí Republiky 12 (Plzeň) podrobnosti


16.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Franta Vlček & hosté (Sešlí z Krychle) - Franta Vlček více na www.frantavlcek.netBALBÍNOVA POETICKÁ HOSPŮDKA (Praha 2) podrobnosti


17.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00COUNTRY VÝVAR na NovodvorskéNovodvorská restaurace (Praha 4 - Lhotka) podrobnosti
20:00Rokec - Bulldog Meat Mincer, Fat BatALFA (Sokolov)


20.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věcSdružený klub Rabštejn (Kostelec nad Orlicí) podrobnosti
19:30ZÁVIŠ 200 koncert Nad Viktorkou + Veselí Bratři ODLOZENO NA BŘEZENHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov) podrobnosti


21.02. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Circus ProblemKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


22.02. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30IVAN VRÁNA BANDHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


23.02. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Já čekám v Čechách Tour - VltavaKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


24.02. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00ANNIVERSARY TIME - vol. 2 - Steelfaith, THE RUMBLE OF SKULLS, HillsideMarVaKLUB (hala TJ Spartak) (Ústí nad Labem) podrobnosti
19:00COUNTRY VÝVAR U ŠimůnkůRestaurace U Šimůnků (Starodubečská 7, Praha - Dubeč. Rezervace možná na tel. č.: 774 440 978 nebo 777 344 148) podrobnosti
19:30koncert - READY KIRKENMUSIC HALL HOBE (Pardubice) podrobnosti
20:00EMOTIKON a BAVR BLUES COMPANY - EMOTIKONnáměstí (Stříbro) podrobnosti


27.02. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Agile Quintet - Agile QuintetDivadlo K.H.Máchy (Litoměřice) podrobnosti


28.02. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Irena Budweiserová - komorní recitál s kytaristou - Irena Budweiserová KULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30THOM ARTWAYKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30LU LU BANDHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:00Fource Entertainment uvádí: Son Lux (US) + Hanna Benn (US) - Son Lux (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


01.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věcMĚSTSKÉ DIVADLO (Žďár nad Sázavou) podrobnosti
19:30PRUDIČ BANDHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


03.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Bulldog v Rpčku - BulldogRock Pub Liberec (Liberec)


07.03. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Com Truise (US) - Com Truise (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


10.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00emotikon - EMOTIKONulice (Plzeň) podrobnosti


15.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30IVAN VRÁNA BLUES BANDHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


16.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Autogen + Bulldog - BulldogRock Club Prdel (Beroun)
20:00NATURALRestaurace a klub U Vodárny (Praha 3)


17.03. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Koncert skupiny K.T.O. - K.T.O.KULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
18:00COUNTRY VÝVAR na NovodvorskéNovodvorská restaurace (Praha 4 - Lhotka) podrobnosti


20.03. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ po 200 NAD VIKTORKOU!!!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


21.03. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Oslava 45 let UMĚLÉ HMOTY - P.N.P., MCH Band, UMĚLÁ HMOTAVAGON (Praha 1) podrobnosti


22.03. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Žižkovská nocHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


23.03. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Žižkovská nocHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:00Dead Daniels and Continue... - Continue , Dead DanielsKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti

1-60 (258)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.