přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
doporučujeme
23.11.
 Michelle Gurevich
MeetFactory
Praha 5
27.11.
 Bex Marshall Blues Band (GB)
KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka
Karlovy Vary
02.12.
 HIM
FORUM KARLÍN
Praha 8
5.1.2018
 Panzerballett (DE)
Klubovna
Praha 6
 
koncerty

1-56 (56)



14.11. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert českého sourozeneckého violoncellového Dua Brikcius - český violoncellista BRIKCIUS František, MgA., česká violoncellistka BRIKCIUSOVÁ Anna, česká varhanice a skladatelka KOSÍKOVÁ Irena, Mgr., české sourozenecké violoncellové duo Duo BrikciusVRCHLICKÉHO DIVADLO LOUNY (Louny) podrobnosti
20:30Mount Kimbie (UK) - MOUNT KIMBIE (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


15.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Festival Brikcius - Duo Brikcius & OffenBach - český violoncellista BRIKCIUS František, MgA., česká violoncellistka BRIKCIUSOVÁ Anna, česká skladatelka a varhanice KOSÍKOVÁ Irena, Mgr., české sourozenecké violoncellové duo Duo BrikciusFestival Brikcius 2017 (Praha) podrobnosti
19:30Vince Agwada (US)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


16.11. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Festival Brikcius - Den Poezie & V Majáku - česká violoncellistka BRIKCIUSOVÁ Anna, česká varhanice a skladatelke KOSÍKOVÁ Irena, Mgr., český básník Vít KremličkaFestival Brikcius 2017 (Praha) podrobnosti
21:00Bulldog a Zbozi v Kainu - Bulldog ZboziKAIN - rock club (Praha 3)


17.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:0014. sraz mániček - DOGMEN, THE RUMBLE OF SKULLS, Rebel 67U Karla IV (Ústí nad Labem - Střekov) podrobnosti
19:00Hurts - HURTS (UK)FORUM KARLÍN (Praha 8) podrobnosti
19:00COUNTRY VÝVAR Pod Lípou - COUNTRY VÝVARRestaurace Pod Lípou (Černošice) podrobnosti
21:00Mezinárodní rockabilly meeting - MORDORS GANGBáječný život ďáblova klína (Plzeň) podrobnosti


18.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00COUNTRY VÝVAR na Novodvorské - COUNTRY VÝVARNovodvorská restaurace (Praha 4 - Lhotka) podrobnosti
20:00Iron Maiden Revival Praha - Iron Maiden Revival Praha KAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti


21.11. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Muff, Molotow Moloch QuartetKlubovna (Praha 6) podrobnosti
19:30ZÁVIŠ po 198. Nad Viktorkou!!!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


23.11. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Michelle Gurevich (CA) - Michelle GurevichMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


24.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Koncert Společná věc 2017 - Společná věcsál JZ (Praha 1) podrobnosti
19:00Příbramský trash v Prdeli - Bulldog AnnAnna´sRock Club Prdel (Beroun)
19:30NEŘEŽKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00NATURALU Vodárny (Praha) podrobnosti


25.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00COUNTRY VÝVAR U Šimůnků - COUNTRY VÝVARRestaurace U Šimůnků (Starodubečská 7, Praha - Dubeč. Rezervace možná na tel. č.: 774 440 978 nebo 777 344 148) podrobnosti


26.11. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Jazz Advent - KARLOVARSKÝ REPRE BAND (KRB), Petra Brabencová, Vocal Band Quartet, Okresní národní jazzový výbor a dalšíKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


27.11. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Bex Marshall Blues Band (GB)KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


28.11. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Těžkej PokondrFORUM KARLÍN (Praha 8) podrobnosti
19:00Koncert Společná věc 2017 - Společná věcKorandův sbor (Plzeň) podrobnosti


01.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Hard rock v Prdeli - VOTCHI + BulldogRock Club Prdel (Beroun)
20:00DIFFERENT LIGHT LIVE 2017 - DIFFERENT LIGHTFreemasonic (Praha1) podrobnosti


02.12. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Country VÝVAR Na Palmovce - COUNTRY VÝVARHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
19:00HIM - HIMFORUM KARLÍN (Praha 8) podrobnosti
19:00Hard&Heavy ve Stochově - Bulldog MentollMoto Club (Stochov)


03.12. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Adventní koncert - PATROLA ŠLAPETODIVADLO SEMAFOR (Praha 6)


05.12. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30Koncert Společná věc 2017 - Společná věcKD Slavie (České Budějovice) podrobnosti


06.12. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30František Nedvěd se skupinou Tiebreak - NEDVĚD FRANTIŠEKKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30ROBERT KŘESŤAN & DRUHÁ TRÁVAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


08.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Vánoční galakoncert - MUSICA DOLCE VITA Zámek - sál Smiřických (Kostelec nad Černými lesy) podrobnosti


09.12. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30COUNTRY VÝVAR U Horů - COUNTRY VÝVARRestaurace U Horů (Kamenný Přívoz) podrobnosti


13.12. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Vánoční koncert Doležalovo kvarteto a Valerie Zawadská - DOLEŽALOVO KVARTETOKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


15.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30vánoční koncert - ROHÁČIKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


16.12. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00COUNTRY VÝVAR na Novodvorské - COUNTRY VÝVARNovodvorská restaurace (Praha 4 - Lhotka) podrobnosti
20:00KEKS, NATURALKulturní dům Karlov (Benešov) podrobnosti


29.12. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Silvestr před Silvestrem v Ateliéru - COVER POWERAteliér (Liberec) podrobnosti


30.12. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Neformální rozloučení se starým rokem - Kalandr a Revival BandKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


5.1.2018 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30PANZERBALLETT (DE) - Panzerballett (DE)Klubovna (Praha 6) podrobnosti


13.1.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rockové narozzeniny - Destroyself, Tarantule, Deviant, THE RUMBLE OF SKULLSHvjezda (Teplice - Šanov) podrobnosti


20.1.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Rheia + Paradox - RHEIA, PARADOXKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti


1.4.2018 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Hosté skupiny Keks - NATURALKulturní dům (Seč) podrobnosti


26.5.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Lázeňská Teplice - NATURALLÁZEŇSKÁ (TEPLICE ) podrobnosti


16.6.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Krhanice sobě - NATURALhřiště (Krhanice)


29.6.2018 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Košťanský Woodstock - NATURALLetní scéna u Sokolovny (Košťany) podrobnosti


30.6.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00festival Přeštěnice - NATURALOAMF Přeštěnice podrobnosti
17:00Dvojkoncert - Začátek prázdnin! - Tivolí hudební léto 2018 - STARÁ ŠKOLA, Last RebelTIVOLI (Velké Březno) podrobnosti


7.7.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00OAF Černá - NATURALpláž (Černá nad Vltavou) podrobnosti


14.7.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Dvojkoncert Stará škola + Natural - STARÁ ŠKOLATIVOLI (Velké Březno) podrobnosti
19:00Dvojkoncert - NATURAL, STARÁ ŠKOLATIVOLI (Velké Březno) podrobnosti


21.7.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Bahno Louny - STARÁ ŠKOLABahno Louny (Louny) podrobnosti


4.8.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Bez napětí aneb Unplugged trojkoncert - STARÁ ŠKOLATIVOLI (Velké Březno) podrobnosti


8.9.2018 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
12:00Den otevřených dveří pivovaru Velké Březno - PIVO STARÉ ŠKOLY - STARÁ ŠKOLAPIVO STARÉ ŠKOLY (Pivovar Velké Březno) podrobnosti

1-56 (56)



 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.