přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
doporučujeme
27.11.
 Bex Marshall Blues Band (GB)
KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka
Karlovy Vary
02.12.
 HIM
FORUM KARLÍN
Praha 8
5.1.2018
 Panzerballett (DE)
Klubovna
Praha 6
 
koncerty

1-60 (119)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


03.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30DUSILOVÁ LENKAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


04.10. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00LeningradFORUM KARLÍN (Praha 8)


05.10. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:10Amelancha - koncert - AmelanchaKnihovna (Ostrov nad Ohří) podrobnosti


06.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc 2017 - Společná věcsál JZ (Praha 1) podrobnosti
19:30Veteráni studené válkyKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)
20:00NATURALU Vodárny (Praha) podrobnosti
20:00Road Rock Tour 2017 - Bulldog V.P.O.ho, Aviditi for...Společenský dům (Zdice)


07.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Horana a synKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30Clarinet Factory + JOE ACHESON a hostéPALÁC AKROPOLIS (Praha 3)


09.10. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc 2017 - Společná věcDivadlo loutek Ostrava (Ostrava) podrobnosti
19:30NADACE VIA UVÁDÍ - Priessnitz - PRO TANČÍRNUPALÁC AKROPOLIS (Praha 3) podrobnosti


10.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc 2017 - Společná věcZUŠ (Frýdek-Místek) podrobnosti
19:30PORTICO QUARTET (UK)PALÁC AKROPOLIS (Praha 3)


11.10. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc 2017 - Společná věcMKS (Letovice) podrobnosti
19:30Ondřej Ruml – Na hubu - ONDŘEJ RUMLKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:30KŘEST EP - HODINYPALÁC AKROPOLIS (Praha 3)


12.10. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00SATYRICON (NO), Suicidal Angels (GR), FIGHT THE FIGHT (NOR)PALÁC AKROPOLIS (Praha 3)
19:00Koncert Společná věc 2017 - Společná věcGalerie u Minoritů (Uničov) podrobnosti


13.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ABRAXASKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:30EMA (US) + Dubais (DE)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


14.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
10:00Farmářská akce - NATURALKřečhoř (Bříství) podrobnosti
19:30Veteráni studené válkyPALÁC AKROPOLIS (Praha 3)


15.10. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ELECTRO DELUXE (FR/US)PALÁC AKROPOLIS (Praha 3)


16.10. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Koncert - STARÁ ŠKOLAKoloseum (Krupka u Teplic) podrobnosti


17.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Koncert Společná věc 2017 - Společná věcKino (Chrastava) podrobnosti
19:30ZÁVIŠ po 197 Nad Viktorkou!!!HOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)


18.10. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Ježkárny - PALEČEK MIROSLAVKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


19.10. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30FONÓ (HU) + MAĎARSKÁ TANČÍRNAPALÁC AKROPOLIS (Praha 3)


20.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00LET'S BE FRIENDS TOUR - THE.SWITCH, The Truth Is Out There + SUPPORTPALÁC AKROPOLIS (Praha 3)
19:30AG FLEKKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


21.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00SOUTHERN & HEAVY - Last Rebel, THE RUMBLE OF SKULLSFírova pivnice (Ústí nad Labem) podrobnosti
19:00COUNTRY VÝVAR U Vodárny - COUNTRY VÝVARRestaurace U Vodárny (Praha) podrobnosti


22.10. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30LOLA MARSH (IL)PALÁC AKROPOLIS (Praha 3)


24.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30KING AYISOBA & BAND (GH)FUTURUM MUSIC BAR (Praha 5)
20:00TROS SKETOSPALÁC AKROPOLIS (Praha 3)


27.10. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Tatran (IL), North InnergyKlubovna (Praha 6) podrobnosti


28.10. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00Písničky s nádechem tajemna - Amelanchahrad Střekov (Ústí nad Labem) podrobnosti
19:00Road Rock Tour 2017 - Bulldog V.P.O.ho, Aviditi for...Rock Club Prdel (Beroun)


31.10. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZrníKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:30Black Lips (US) - BLACK LIPS (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


01.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Festival Brikcius - L'Arte dell'Arco - zahajovací koncert - český violoncellista BRIKCIUS František, MgA., česká violoncellistka BRIKCIUSOVÁ Anna, česká varhanice a skladatelka KOSÍKOVÁ Irena, Mgr., české sourozenecké violoncellové duo Duo BrikciusFestival Brikcius 2017 (Praha) podrobnosti
19:30Pojďte, přisedněte si ... - Franta VlčekCaféidoskop (Praha 2) podrobnosti


02.11. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30Koncert Společná věc 2017 - Společná věcSokolovna (Nové město nad Metují) podrobnosti
19:00Festival Brikcius - MAKANNA (eSACHERe) - filmová projekce - dirigent TALICH Jan, dirigent TALICH Jan ml., český violoncellista BRIKCIUS František, MgA., česká violoncellistka BRIKCIUSOVÁ Anna, česká skladatelka a varhanice KOSÍKOVÁ Irena, Mgr., české sourozenecké violoncellové duo Duo BrikciusFestival Brikcius 2017 (Praha) podrobnosti


03.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Festival Brikcius - Bach & Buxtehude - varhanní koncert - KOSÍKOVÁ Irena, Mgr.Festival Brikcius 2017 (Praha) podrobnosti
20:00Prasečinky Tour: - ZÁVIŠ, HELEMESEKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


04.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30COUNTRY VÝVAR U Horů - COUNTRY VÝVARRestaurace U Horů (Kamenný Přívoz) podrobnosti


06.11. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:30Amelancha - koncert - AmelanchaKnihovna (Praha - Letňany) podrobnosti
19:00Beth HartFORUM KARLÍN (Praha 8) podrobnosti


08.11. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Moses Sumney (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


09.11. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Koncert Společná věc 2017 - Společná věckostel Nejsvětější Trojice (PÍSEK) podrobnosti
18:00Hudba Ústí 2017 - STARÁ ŠKOLANárodní dům (Ústí nad Labem) podrobnosti
19:30Vasilův rubáš - decentní undergroundKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30Koncert francouzské klavíristky Justine Verdier a české violoncellisty Františka Brikcia v Hořicích - český violoncellista BRIKCIUS František, MgA., česká varhanice a skladatelka KOSÍKOVÁ Irena, Mgr., francouzská klavíristka Justine Verdier DŮM KULTURY KORUNA (Hořice v Podkrkonoší) podrobnosti
20:00křest CD Klid v bezčasí - HokrMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1)
20:30Low Roar (IS)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


10.11. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30JAZZBOOSTER, Horizont událostíKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30Festival Brikcius - Klavíristka - benefční koncert pro Lékaře bez hranic - český violoncellista BRIKCIUS František, MgA., francouzská klavíristka Justine Verdier Festival Brikcius 2017 (Praha) podrobnosti


11.11. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00COUNTRY VÝVAR opět U Vodárny - COUNTRY VÝVARRestaurace a klub U Vodárny (Praha 3) podrobnosti
19:30BARDOLINOKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti

1-60 (119)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.