přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (1122)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


27.2.2016 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00GHOSTWRITER (DE), LUCIFER THE LIGHTBEARER (de)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:00RAJTARAJJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:30NEVER SOL, Pražská komorní filharmonie, VÖK (IS)PALÁC AKROPOLIS (Praha 3)
19:30Rok bez MAGORA promítání filmu Olivera Maliny MorgensternaHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:00SCORPIONS (DE)O2 Arena (Praha 9) podrobnosti
20:00Markýz JohnKAIN - rock club (Praha 3)
20:00PSYCHO DOORS REVIVAL, Helpness, David John Lloyd a LINEMusic City Club (Praha 9 - Vysočany)
20:30Los QuemadosU MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30BOY, DEFINE MEROCK CAFÉ (Praha 1) podrobnosti
20:30MÁRIO BIHÁRI & BACHTALE APSAMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
21:00Matej Benko QuintetAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00 PROFESSOR VAGON (Praha 1)
21:00ELECTRO SWING FEVERROXY / Experimentální prostor (Praha 1)
21:00DARK SIDE OF BLUES ROYALJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město)
21:00Two Dollar BashBLUES SKLEP (Praha 1)
21:00TOY, AIRSCREWJazz club U Staré paní (Praha 1)
21:30FAMOUS SWING MELODIESREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00Mezcla OrquestaJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


28.2.2016 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00J.J.JAZZMENJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
20:30UMG BLUES JAM SESSIONU MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30Rajnošek B.andJAZZBOAT (Praha 1)
20:30Druhá tráva slaví 25 let! - ROBERT KŘESŤAN & DRUHÁ TRÁVAMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
21:00ADAM TVRDÝ BRIAN CHARETTE PROJECTAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00Zdenka TrvalcováJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
21:00XII. Cimerfest - VOTCHI, Folimanka Blues, Ztracené iluzeVAGON (Praha 1)
21:00ALICE SPRINGS Blues BandJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město)


29.2.2016 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00KŘEST CD - POINTS SEPTETJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
20:00MINDEN (USA)ROXY / Experimentální prostor (Praha 1)
20:00Jezinky, RejbeleRybanaruby klub (Praha 2)
20:30Rene Trossman´s Blue Monday – (USA/CZ)U MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30Roman Pokorný TrioJAZZBOAT (Praha 1)
20:30Druhá tráva slaví 25 let! - ROBERT KŘESŤAN & DRUHÁ TRÁVAMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
21:00ADAM TVRDÝ BRIAN CHARETTE PROJECTAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00křest CD - MOPED 56VAGON (Praha 1)
21:00Bass Clef CompanyJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město)
22:00Holon Trio (SE/DE/DK)JAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


2.3.2016 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00MARINA & THE DIAMONDS (UK)Incheba Arena (Praha 7 - Holešovice)


3.3.2016 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30SUNNA GUNNLAUGS TRIO (IS)Novoměstská radnice (Praha 2)


4.3.2016 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Kinetic w/GieglingMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


5.3.2016 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00SIMPLE PLAN (CAN)Incheba Arena (Praha 7 - Holešovice)


7.3.2016 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00FANFARE CIOCARLIA (RO), ADRIAN RASO DEVIL´S TALEPALÁC AKROPOLIS (Praha 3) podrobnosti


8.3.2016 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Barokní podvečery: Chvalozpěv - Collegium Marianum, BLAŽÍKOVÁ HanaKostel sv. Šimona a Judy (Praha 1) podrobnosti
20:00BRIAN MAY & KERRY ELLISKONGRESOVÉ CENTRUM PRAHA (PALÁC KULTURY) (Praha 4) podrobnosti


9.3.2016 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
13:00NATURALTv Barandov (Praha) podrobnosti
21:30Los Quemados - Los QuemadosREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


10.3.2016 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
THERMALVila Štvanice (Praha 7) podrobnosti
18:00Porta Praha 2016MLEJN (Praha 13 - Stodůlky)
19:30Lokální rybyHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:00The Waiting Room - TINDERSTICKS (UK)Divadlo Archa — Scéna pro současné umění (Praha 1) podrobnosti
21:30František Kop Quartet - František Kopp QuartetREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


11.3.2016 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30Porta Praha 2016MLEJN (Praha 13 - Stodůlky)
21:30Prague Big Band - PRAGUE BIG BANDREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


12.3.2016 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Tradiční dýchánek U Prince Miroslava - Pražská kavárna , bluesrockU prince Miroslava (Praha 5) podrobnosti
19:00Famous Swing MelodiesREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
20:30 SBCR (The Bloody Beetroots) (IT)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti
21:30Rene Trossman Sextet - Rene Trossman BandREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


13.3.2016 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:3055 - narozeninový koncert - MAXA MARTINDIVADLO U HASIČŮ (Praha 2)
19:30Kamarád KrtečekHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
21:30Emil Viklický Trio - EMIL VIKLICKÝ TRIOREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


14.3.2016 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30Tribute to.. Beatles in Jazz - PETRA VLKOVÁ & bandREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti

1-60 (1122)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.