přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
doporučujeme

Nenalezen žádný koncert...

 
koncerty

1-60 (1645)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


18.1.2016 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00 LENKA NOVÁJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
20:00JAN SMIGMATORMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:00PACIFIKHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:30Rene Trossman´s Blue Monday – (USA/CZ)U MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30Roman Pokorný TrioJAZZBOAT (Praha 1)
21:00Acoustic CabinetJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00MILOŠ DODO DOLEŽAL, MARCO MENDOZA Band (USA, ex WHITESNAKE)VAGON (Praha 1)
21:00PRIME TIME VOICEAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:30IVAN HLAS trioREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00Rostislav Fraš QuartetJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


19.1.2016 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Manowar - MANOWAR (USA)FORUM KARLÍN (Praha 8) podrobnosti
20:00DJ Doemixxx, Dj Risto, James Cole, Joe Handaxxx, 3illaROCK CAFÉ (Praha 1)
20:00JAN SMIGMATORMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:00PohodářiHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00MUCHAFatal Music Club (Praha 3)
20:30Blues Box Heroes & Roman PokornýU MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30Los Chilakillerz (MX)Chapeau Rouge (Praha 1)
20:30Ondřej Kabrna trioJAZZBOAT (Praha 1)
21:00Jazz UnionJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00LED ZEPPELIN REVIVALVAGON (Praha 1)
21:00Limited EditionAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:30PETRA BRABENCOVÁ QUARTETREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)


20.1.2016 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Nocz Quartet (N/CZ)JAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:30PRECEDENSPALÁC AKROPOLIS (Praha 3)
20:00Manowar - MANOWAR (USA)FORUM KARLÍN (Praha 8) podrobnosti
20:00SCHMITZER JIŘÍZahrada KC (Praha 4)
20:00JAN SMIGMATORMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:00The YESTERTONESHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:30JAMIE MARSHALL’S AMPLIFIED ACOUSTIC BAND (GB)U MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30ARRANGED JAZZ STANDARDSJAZZBOAT (Praha 1)
21:00JAZZ CARAVANJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00Iron Maiden Revival Praha VAGON (Praha 1)
21:00Petr Kroutil and his BrothersAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:30Milan Svoboda QuartetREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00Next Phase (CZ/SK)JAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


21.1.2016 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00KOČIČKOVÁ ESTERJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:30MELANIE DE BIASIO /BEPALÁC AKROPOLIS (Praha 3)
20:00High FiveROCK CAFÉ (Praha 1)
20:00TOM PETTY 52Hudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00Adrian T.BellDobeška (Praha 4)
20:30MARTA KLOUČKOVÁ JAZZ PROJECTU MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30Jakub Zomer TrioJAZZBOAT (Praha 1)
21:00Milan Svoboda QuartetJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00VISACÍ ZÁMEKVAGON (Praha 1) podrobnosti
21:00 AGHARTA GANG feat. ŠTĚPÁN MARKOVIČ AghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:30Los QuemadosREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00JAROMÍR HONZÁK QUARTETJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
22:00FX Bounce - DJ KWÉ, DJ NOIR, DJ Laky LjukRADOST FX (Praha 2)


22.1.2016 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00ROBERT BALZAR TRIOJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
20:00CZECH BLADE TOUR BIG BOSSMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany)
20:00Therapy? (UK), DIRTY BLONDES, FLESH ROXON (FI)ROCK CAFÉ (Praha 1)
20:00KnokautZahrada KC (Praha 4)
20:00Kataklysm (CA)MeetFactory (Praha 5)
20:00Bratři v Triku, TRAVESTI SHOW - CRAZY GODDESSHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00ČOKOVOKOFatal Music Club (Praha 3)
20:00Swing & Synth: MoveBreakers + Wolfram 859 + DJ Swing Garden - MoveBreakersJazz club U Staré paní (Praha 1) podrobnosti
20:30Karel Růžička TrioU MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30PETR KROUTIL QUARTETJAZZBOAT (Praha 1)
21:00Blue Box HeroesJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00U2 DESIRE revivalVAGON (Praha 1) podrobnosti

1-60 (1645)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.