přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
doporučujeme
23.11.
 Michelle Gurevich
MeetFactory
Praha 5
27.11.
 Bex Marshall Blues Band (GB)
KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka
Karlovy Vary
02.12.
 HIM
FORUM KARLÍN
Praha 8
5.1.2018
 Panzerballett (DE)
Klubovna
Praha 6
 
koncerty

1-60 (2509)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


19.11.2015 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Zpětné zrcátko, HopefulJamm Club (Praha 6)
19:00RAVELIN 7 (cz)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:00OHAŘIMLEJN (Praha 13 - Stodůlky) podrobnosti
19:00FreemasonryFreemasonic (Praha1)
19:00Redhead Tour 2015 - SEBASTIAN, VOXEL, LIGHT AND LOVELa Loca MUSIC BAR & LOUNGE (Praha 2) podrobnosti
19:30FESTIVAL BRIKCIUS - DUO BRIKCIUS - BAROKO V KRVI - česká violoncellistka BRIKCIUSOVÁ Anna http://www.Brikcius.com, český violoncellista BRIKCIUS František, MgA. http://www.Brikcius.com, české sourozenecké violoncellové Duo Brikcius http://www.Brikcius.comFESTIVAL BRIKCIUS - 4. ročník cyklu koncertů komorní hudby v Domě U Kamenného zvonu & #BACH330 (podzim 2015) (Praha) podrobnosti
19:30LUBOMYR MELNYK (UKR), MARTIN KOHLSTEDT (DE)PALÁC AKROPOLIS (Praha 3)
20:00Mirek Kovářík, Mike PerryRybanaruby klub (Praha 2)
20:30"SLAM POETRY EXHIBICE vol.20"ROCK CAFÉ (Praha 1) podrobnosti
20:30HANELLE BLUEJAZZBOAT (Praha 1)
20:30křest alba! - Honza Wolf & spolMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
21:00Sv. MACÁK QU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00ONDŘEJ RUMLJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
21:00F.U.T. - FRANTIŠEK UHLÍŘ TEAMAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00OTHER VOICES - The Doors Tribute Band PragueVAGON (Praha 1)
21:00Merely Wild, JeffersonJazz club U Staré paní (Praha 1) podrobnosti
21:00Symphony of EbonyJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:30BEATLES IN JAZZ - PETRA VLKOVÁ BLUES BANDREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00FX BOUNCE! SWERVE SELEKTAH SPECIAL - DJ KWÉ, DJ Maztah, DJ KoogeeRADOST FX (Praha 2)


20.11.2015 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Rest In Haste, Painting Memories, HEIDEN (cz)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:30ATARI TERROR - křest CD, NOSTRRROMÖ (cz)PALÁC AKROPOLIS (Praha 3)
19:30THE BLUES STORYREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
19:30Houba, Degradace, LOUTY, SORRY HOLKAVAGON (Praha 1)
20:00FIVE FINGER DEATH PUNCH & PAPA ROACH, special guest: DEVIL YOU KNOWVÝSTAVIŠTĚ PRAHA - HOLEŠOVICE (Praha 7) podrobnosti
20:00MAAT, JAY DIESEL (USA), 1210 Symphony, Renne Dang, FOSCO ALMA, VIKTOR SHEEN, SHARLOTAROCK CAFÉ (Praha 1)
20:00CIRCLE OF ILLUSION/AUT/, Between The Planets/CZ/, Unaffested Evolution/CZ/, The Planets/CZ/Nová Chmelnice (Praha 3)
20:00PETROVI NATĚRAČIBalounova restaurace Na Růžku (Praha 8) podrobnosti
20:30JAZZ REVUEJAZZBOAT (Praha 1)
20:30PARADEMARCHEMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:30RESTAURANT - Bára Šedivá , Jan Pudlák JAZZTIME (Praha 1 )
21:00Bharata Rajnošek B. AndU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00LATIN WAVEAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00Stick n'OFFJazz club U Staré paní (Praha 1) podrobnosti
21:00Blue Box HeroesJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00ZLATKA BARTOŠKOVÁFreemasonic (Praha1)
22:00WATERMÄT (FR)ROXY / Experimentální prostor (Praha 1)
22:00TRADITIONAL JAZZ STUDIOREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00THIRSTY THREE - DJ FAREEZRADOST FX (Praha 2)


21.11.2015 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:30Vzpomínka na QUEEN - Pilsen QUEEN TRIBUTE BandMLEJN (Praha 13 - Stodůlky)
19:00"DEPECHE MODE Some Great Party"ROCK CAFÉ (Praha 1) podrobnosti
19:00Itamar Borochov Quartet (IL/USA)JAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:30FAMOUS SWING MELODIESREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
20:00DuRuS křest nového CDNová Chmelnice (Praha 3)
20:00Pražská kavárna v Praze U prince Miroslava - Pražská kavárnaU prince Miroslava (Praha 5) podrobnosti
20:00Psí Kšíry, Stíny nociFreemasonic (Praha1)
20:0020. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL JAZZOVÉHO PIANA - Pavel Morochovič, Leo TardinJAZZTIME (Praha 1 )
20:30MARTA KLOUČKOVÁ JAZZ PROJECTJAZZBOAT (Praha 1)
20:30Blues Brothers Revival BandMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
21:00LUBOŠ ANDRŠT BLUES BANDJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1)
21:00Ďuso Baroš QU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00Matej Benko QuartetAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00 PROFESSOR VAGON (Praha 1)
21:00NIKDY NEVYTAŽENÁ ČÍSLA, PertigoJazz club U Staré paní (Praha 1) podrobnosti
21:00POKORNÝ ROMANJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
22:00CaribeJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
22:00ALICE SPRINGS Blues BandREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00ASIAN FASION WEEKENDRADOST FX (Praha 2)


22.11.2015 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00VRBOVÁ JITKA, Hot Jazz PrahaJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:00GUANTANAMO BAYWATCH (usa)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:00GBOB - souboj kapelLa Loca MUSIC BAR & LOUNGE (Praha 2) podrobnosti

1-60 (2509)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.