přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (754)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


23.9.2016 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00LoFi Punk / Rock´n´Roll - BAD MOJOS (CH), ARROGANT TWINS (CZ) , + afterparty DJ JOSEF SEDLOŇKLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
21:30METROPOLITAN JAZZ BANDREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
22:00Kinetic w/ Dekmantel Soundsystem (NL) - Dekmantel SoundsystemMeetFactory (Praha 5) podrobnosti


24.9.2016 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Doom Metal / Ambient - SUBROSA (US), SINISTRO (POR)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:30FAMOUS SWING MELODIESREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
22:00WILL JOHNS /UK/REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


25.9.2016 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Garage / Skate Punk - THE YOUNGER LOVERS (CA), WASTED WHATEVER (CZ)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
21:30PRAGUE BIG BANDREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


26.9.2016 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30SOUL MATESREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


27.9.2016 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Punk Rock - Apologies, I Have None (UK), BLACKOUT PROBLEMS (D)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
21:30THE BLUES STORYREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


28.9.2016 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Ben Harper and the Innocent Criminals - Ben HarperFORUM KARLÍN (Praha 8) podrobnosti
19:00Hard Core / Punk - REMISSIONS (FI), REPELENT SS, KovadlinaKLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
21:30David Restivo & Roman Pokorný TrioREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


29.9.2016 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Punk / R´n´R / Glam - BARB WIRE DOLLS (US)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
20:30Bohemian Like You: Holy Fuck (CAN) - HOLY FUCK (CAN)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti
21:30TRADITIONAL JAZZ STUDIOREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


30.9.2016 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Hip Hop / Rap - ASAP JARDA (CZ), JOHNY NÁSILNÍK (CZ), FOX WOLF (CZ), INAUKLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:30FAMOUS SWING MELODIESREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
22:00Back Side Big BandREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


1.10.2016 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30 Koncert skupiny Silent Scream ve Štěchovicích - Silent ScreamRestaurace a music club Rozmarná Róza (Brunšov) podrobnosti
21:30DANNY GRISSETT /USA/ & LUKÁŠ ORAVEC QUARTET /EU/ - Lukáš Oravec Quartet REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


2.10.2016 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30INBAR FRIDMAN /ISRAEL/REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


3.10.2016 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30TRIBUTE TO.. JOHN COLTRANE - Ondřej ŠtveráčekREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


4.10.2016 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30JIŘÍ STIVÍN QUARTET & MATTHIAS SCHRIEFL /DE/ - Jiří StivínREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


5.10.2016 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30BETTY LEE - Alžběta Betty Lee PažoutováREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


6.10.2016 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
09:30DAVID BEECROFT QUARTET /CA/REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


7.10.2016 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
07:30THE BLUES STORYREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
20:00NATURALHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň)
20:30Bohemian Like You: Operators (CAN) - OPERATORSMeetFactory (Praha 5) podrobnosti
22:00RENE TROSSMAN LITTLE-BIG BAND /USA/ - Rene Trossman REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


8.10.2016 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
07:30FAMOUS SWING MELODIESREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


9.10.2016 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30LIVE FOYN FRIIS /NO/ - Live Foyn Friis Quintet (Norsko/CZ/SK)REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


10.10.2016 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30TRIBUTE TO.. HEAD HUNTERSREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


11.10.2016 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30ADRIANO TRINDADE /BRASIL/ & LOS QUEMADOS - Adriano TrindadeREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


12.10.2016 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Komorní opera J. J. Röslera Vrahem z pomsty - HÖNIGOVÁ Alena, MgA.Divadlo ROKOKO (Praha 1) podrobnosti
19:30ZUCCHERO (IT)FORUM KARLÍN (Praha 8) podrobnosti
19:30Pavlína Jíšová a přátelé - koncert - Pavlína Jíšová a přáteléKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
21:30EMIL VIKLICKÝ QUINTET - VIKLICKÝ EMILREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


13.10.2016 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Venom INC. , Vital Remains , Mortuary Drape , Nervochaos & Desecrator - VENOM (UK)Storm club (Praha) podrobnosti
19:30PJ HARVEY (UK)FORUM KARLÍN (Praha 8) podrobnosti
20:30Mount Kimbie (UK) - MOUNT KIMBIE (UK)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti
21:00MZH, DILEMMA IN CINEMA, YamrtaalVAGON (Praha 1)
21:30MUH TRIO /IT,CZ/ REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


14.10.2016 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Jiří Pavlica a Hradišťan & Vlasta Redl s kapelou - vandrovali hudci… - VLASTA REDL, PAVLICA JIŘÍ, HradišťanŠVANDOVO DIVADLO (Praha 5) podrobnosti
19:30THE BLUES STORYREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
21:00PINK FLOYD REVIVAL, Distant Bells - Pink Floyd Tribute BandVAGON (Praha 1)
22:00EAST WEST EUROPEAN JAZZ ORCHESTRA /EU/ - EAST WEST EUROPEAN JAZZ ORCHESTRAREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


15.10.2016 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Společná věc 2016 - Společná věcBETLÉMSKÁ KAPLE (Praha 1) podrobnosti
19:30FAMOUS SWING MELODIESREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
21:00QUEENIE - world Queen tribute bandVAGON (Praha 1) podrobnosti
22:00DIAN PRATIWI /BALI/ REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


16.10.2016 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30EDDIE MARTIN BAND /GB/REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
21:30 X-RAY CAT TRIO Rockabilly - Leeds (UK)VAGON (Praha 1)


17.10.2016 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00křest CD - Závišova Dvanáctka !!! - ZÁVIŠVAGON (Praha 1) podrobnosti
21:30TRIBUTE TO.. WALT DISNEYREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


18.10.2016 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ - po 188. Nad ViktorkouHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
21:00NEVEREASY, FINNLANDIA (Nightwish tribute)VAGON (Praha 1)
21:30OLD TIMERS JAZZ BANDREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


19.10.2016 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Parquet Courts (US) - Parquet CourtsMeetFactory (Praha 5) podrobnosti

1-60 (754)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.