přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (1623)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


20.1.2016 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Nocz Quartet (N/CZ)JAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:30PRECEDENSPALÁC AKROPOLIS (Praha 3)
20:00Manowar - MANOWAR (USA)FORUM KARLÍN (Praha 8) podrobnosti
20:00SCHMITZER JIŘÍZahrada KC (Praha 4)
20:00JAN SMIGMATORMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:00The YESTERTONESHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:30JAMIE MARSHALL’S AMPLIFIED ACOUSTIC BAND (GB)U MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30ARRANGED JAZZ STANDARDSJAZZBOAT (Praha 1)
21:00JAZZ CARAVANJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00Iron Maiden Revival Praha VAGON (Praha 1)
21:00Petr Kroutil and his BrothersAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:30Milan Svoboda QuartetREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00Next Phase (CZ/SK)JAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


21.1.2016 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00KOČIČKOVÁ ESTERJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:30MELANIE DE BIASIO /BEPALÁC AKROPOLIS (Praha 3)
20:00High FiveROCK CAFÉ (Praha 1)
20:00TOM PETTY 52Hudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00Adrian T.BellDobeška (Praha 4)
20:30MARTA KLOUČKOVÁ JAZZ PROJECTU MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30Jakub Zomer TrioJAZZBOAT (Praha 1)
21:00Milan Svoboda QuartetJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00VISACÍ ZÁMEKVAGON (Praha 1) podrobnosti
21:00 AGHARTA GANG feat. ŠTĚPÁN MARKOVIČ AghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:30Los QuemadosREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00JAROMÍR HONZÁK QUARTETJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
22:00FX Bounce - DJ KWÉ, DJ NOIR, DJ Laky LjukRADOST FX (Praha 2)


22.1.2016 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00ROBERT BALZAR TRIOJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
20:00CZECH BLADE TOUR BIG BOSSMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany)
20:00Therapy? (UK), DIRTY BLONDES, FLESH ROXON (FI)ROCK CAFÉ (Praha 1)
20:00KnokautZahrada KC (Praha 4)
20:00Kataklysm (CA)MeetFactory (Praha 5)
20:00Bratři v Triku, TRAVESTI SHOW - CRAZY GODDESSHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00ČOKOVOKOFatal Music Club (Praha 3)
20:00Swing & Synth: MoveBreakers + Wolfram 859 + DJ Swing Garden - MoveBreakersJazz club U Staré paní (Praha 1) podrobnosti
20:30Karel Růžička TrioU MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30PETR KROUTIL QUARTETJAZZBOAT (Praha 1)
21:00Blue Box HeroesJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00U2 DESIRE revivalVAGON (Praha 1) podrobnosti
21:00SUPERCROOO, ISCream BoyzROXY / Experimentální prostor (Praha 1)
21:00Rhythm DesperadosAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:30Bohemia Big BandREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00SceptemisticJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
22:00Friday FX - Cyber Edition - DJ IM CYBER, DJ LADIDARADOST FX (Praha 2)


23.1.2016 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Adacta, Mörkhimmel, Kriminalität, VENOMOUS CONCEPT (US), Slavery, BLACK ASPIRINMODRÁ VOPICE - ROCK BAR (Praha 9 - Vysočany)
19:00GREEN SMATROLL, The ChancersKLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:00The Unlimited Trio JAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:00Hrabě HubertKlub Saturnin (Praha 3)
19:00FAMOUS SWING MELODIESREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
20:00Hluboké nedorozuměníJamm Club (Praha 6)
20:00PAULIE GARAND, KENNY ROUGHROCK CAFÉ (Praha 1) podrobnosti
20:00Elán Revival, Žízeň LitvínovHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:30Bharata Rajnošek B. AndU MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30ProuzaMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:30Little Simz (UK)Chapeau Rouge (Praha 1)
20:30MIRIAM BAYLE BANDJAZZBOAT (Praha 1)
21:00ŠAVLE MEČE ORCHESTRAJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00OZZY OSBOURNE & BLACK SABBATH revival, METALLICA Tribute (Drink´Em All - Italy)VAGON (Praha 1)
21:00Rhythm DesperadosAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:30PETRA VLKOVÁ BLUES BANDREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00La Descarga Salsa OrchestraJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti

1-60 (1623)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.