přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (1201)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


17.10.2016 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00křest CD - Závišova Dvanáctka !!! - ZÁVIŠVAGON (Praha 1) podrobnosti
21:30TRIBUTE TO.. WALT DISNEYREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


18.10.2016 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZÁVIŠ - po 188. Nad ViktorkouHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
21:00NEVEREASY, FINNLANDIA (Nightwish tribute)VAGON (Praha 1)
21:30OLD TIMERS JAZZ BANDREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


19.10.2016 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30JANANASKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)
20:30Parquet Courts (US) - Parquet CourtsMeetFactory (Praha 5) podrobnosti
21:00ZNOUZECTNOST, MAMAHOTELVAGON (Praha 1)
21:30JAZZ EFTERRÄTT - JAZZ EFTERRÄTTREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


20.10.2016 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00OTHER VOICES - The Doors Tribute Band PragueVAGON (Praha 1)
21:30MIKE PARKER´S TRIO THEORY /USA,PL/ - Mike Parker TrioREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


21.10.2016 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00MarpoFORUM KARLÍN (Praha 8) podrobnosti
19:30TOMÁŠ KLUSFORUM KARLÍN (Praha 8)
19:30THE BLUES STORYREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
20:00CYNIK, Šťastná stávka, Vomit, ERATHKLUB NA RAMPĚ (Jablonec nad Nisou) podrobnosti
20:00Kdo je tady víc než ty (tour 2016) - BARBORA POLÁKOVÁKOFOLA MUSIC CLUB (Krnov)
21:00Pro Váš tanec ! - BRUTUSVAGON (Praha 1)
22:00BARBORA SWINX BOYSREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


22.10.2016 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Verneřice Fest - STARÁ ŠKOLAKD Verneřice (Verneřice) podrobnosti
19:30FAMOUS SWING MELODIESREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
19:30LADYBIRDS /BERUŠKY aATMOSPHEREKLUB NA RAMPĚ (Jablonec nad Nisou) podrobnosti
20:00THE CURE (UK)O2 Arena (Praha 9) podrobnosti
20:00LEAMON & SAN SET - SAN SET pop-rock, Leamon indie-popkavárna Carpe Diem (Praha) podrobnosti
20:00LEDECKÝ JANEKKOFOLA MUSIC CLUB (Krnov)
20:30Maidens and Sabbath Revivals - Iron Maiden Revival Praha VAGON (Praha 1) podrobnosti
21:00OZZY OSBOURNE & BLACK SABBATH revival, IRON MAIDEN REVIVALVAGON (Praha 1)
22:00 Fabrizio Bosso Quartet /IT/ REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


23.10.2016 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00ZeldaFORUM KARLÍN (Praha 8) podrobnosti
21:00ECHOES (Beatles, Deep Purple, Pink Floyd, ...)VAGON (Praha 1)
21:30THE DIXIE HOT LICKSREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


24.10.2016 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30SOPHIE HUNGER (CH)PALÁC AKROPOLIS (Praha 3)
20:00Talenti a Mistři - UŽ JSME DOMA, Budoár staré dámyVAGON (Praha 1) podrobnosti
21:30TRIBUTE TO.. MICHAEL JACKSONREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
21:30Berenika Meets Jazz - BERENIKA KOHOUTOVÁREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


25.10.2016 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00RAMPA FREE PRO KAŽDOU KAPELUKLUB NA RAMPĚ (Jablonec nad Nisou) podrobnosti
21:00Grunge Night - Pearl Jam Revival, The Viv, The SCOFFERSVAGON (Praha 1)
21:30WALTER PHISHBACHER 50* /USA,AT/ - Walter Phishbacher REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


26.10.2016 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Return of The Primitives GroupKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)
19:30Francouzská ouvertura - Collegium Marianum, TORGERSEN Lenka koncertní mistr, Jana Semerádová umělecká vedoucíBarokní podvečery (Praha) podrobnosti
20:00Artmosphere a Melanie Dekker (Kanada) - ArtmosféraAC KLUB (Hradec Králové) podrobnosti
21:00Red Baron Band, LED ZEPPELIN REVIVALVAGON (Praha 1)
21:30CHARLIE SLAVIK REVUE - CHARLIE SLAVÍK REVUEREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


27.10.2016 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00MELANIE DEKKER (CAN)KLUB NA RAMPĚ (Jablonec nad Nisou) podrobnosti
20:30Mykki Blanco (US) v MeetFactory - Mykki Blanco (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti
21:00ATD, Exots, CIVILNÍ OBRANAVAGON (Praha 1)
21:30METROPOLITAN JAZZ BAND REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


28.10.2016 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30THE BLUES STORYREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
20:00Hudba Praha bandRestaurace Novopacké sklepy (Nová Paka) podrobnosti
20:00MŇÁGA A ŽĎORPKOFOLA MUSIC CLUB (Krnov)
21:00MONKEY PARTYKLUB NA RAMPĚ (Jablonec nad Nisou) podrobnosti
21:00MOTÖRHEAD Revival, CurliesVAGON (Praha 1)
22:00Ray Charles Tribute Orchesta lead by JAKUB ZOMER - Jakub ZomerREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


29.10.2016 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30FAMOUS SWING MELODIESREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
21:00HOREČKA SOBOTNÍ NOCIKLUB NA RAMPĚ (Jablonec nad Nisou) podrobnosti
21:00PROFESSOR - THE BEATLES REVIVAL BANDVAGON (Praha 1) podrobnosti


30.10.2016 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00Xenia Rubinos (US)JAZZ DOCK (Praha 5)
21:00APRES VU, The RIBSVAGON (Praha 1)
21:30MAGNUM JAZZ BIG BANDREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


31.10.2016 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00RAMPA VÁS WOHOLÍ - SQOSTKLUB NA RAMPĚ (Jablonec nad Nisou) podrobnosti
19:00Společná věc 2016 - Společná věcK3 Kino (Bohumín) podrobnosti

1-60 (1201)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.