přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
doporučujeme

Nenalezen žádný koncert...

 
koncerty

1-60 (2607)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


17.1.2016 (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00SENIOR DIXIELANDJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
20:00Tour 2016 - GLENN MILLER ORCHESTRA (US)METROPOL, spol. s r. o. (České Budějovice)
20:30UMG JAZZ JAM SESSIONU MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30SVATOBOR MACÁK QUARTETJAZZBOAT (Praha 1)
21:00ALICE SPRINGS Blues BandJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00POKORNÝ ROMAN, Blues CelebrationJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
21:00RED HOT CHILI PEPPERS CALIFORNICATIONVAGON (Praha 1)
21:00ONDŘEJ KABRNA & FLYING POWERAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:30EMIL VIKLICKÝ TRIOREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)


18.1.2016 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00 LENKA NOVÁJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:30PEPSI NIGHT - DARK DROP, ABBADON, HÁDEJ KDO?Melodka - hudební klub (Brno)
20:00Ve Vlastní Šťávě, Filip Vítů TrioSTARÁ PEKÁRNA - hudební kavárna (Brno)
20:00JAN SMIGMATORMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:00PACIFIKHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00LITTLE BIG SEA (A) B72 (Wien (AT))
20:30Rene Trossman´s Blue Monday – (USA/CZ)U MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30Roman Pokorný TrioJAZZBOAT (Praha 1)
21:00Acoustic CabinetJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00MILOŠ DODO DOLEŽAL, MARCO MENDOZA Band (USA, ex WHITESNAKE)VAGON (Praha 1)
21:00PRIME TIME VOICEAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:30IVAN HLAS trioREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00Rostislav Fraš QuartetJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


19.1.2016 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00DUO JAMAHAClub R (Třebíč)
19:30MILOŠ DODO DOLEŽAL Band, MARCO MENDOZA Band (USA, ex WHITESNAKE)Melodka - hudební klub (Brno)
20:00Manowar - MANOWAR (USA)FORUM KARLÍN (Praha 8) podrobnosti
20:00DJ Doemixxx, Dj Risto, James Cole, Joe Handaxxx, 3illaROCK CAFÉ (Praha 1)
20:00HoTS QuartetSTARÁ PEKÁRNA - hudební kavárna (Brno)
20:00JAN SMIGMATORMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:00PohodářiHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00MUCHAFatal Music Club (Praha 3)
20:30Blues Box Heroes & Roman PokornýU MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30Los Chilakillerz (MX)Chapeau Rouge (Praha 1)
20:30Ondřej Kabrna trioJAZZBOAT (Praha 1)
21:00Jazz UnionJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00LED ZEPPELIN REVIVALVAGON (Praha 1)
21:00Limited EditionAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:30PETRA BRABENCOVÁ QUARTETREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)


20.1.2016 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Nocz Quartet (N/CZ)JAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:00KOZÁK MarekKULTURNÍ ZAŘÍZENÍ MĚSTA VALAŠSKÉHO MEZIŘÍČÍ S - KLUB, přísp. org. (Valašské Meziříčí)
19:30BUDWEISEROVÁ IRENAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)
19:30PRECEDENSPALÁC AKROPOLIS (Praha 3)
20:00Manowar - MANOWAR (USA)FORUM KARLÍN (Praha 8) podrobnosti
20:00SCHMITZER JIŘÍZahrada KC (Praha 4)
20:00JAN SMIGMATORMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:00UŽ JSME DOMADIVADLO POD LAMPOU (Plzeň) podrobnosti
20:00The YESTERTONESHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00NO MACHINE (A)B72 (Wien (AT))
20:30JAMIE MARSHALL’S AMPLIFIED ACOUSTIC BAND (GB)U MALÉHO GLENA (Praha 1)
20:30ARRANGED JAZZ STANDARDSJAZZBOAT (Praha 1)
21:00JAZZ CARAVANJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00Iron Maiden Revival Praha VAGON (Praha 1)
21:00Petr Kroutil and his BrothersAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:30Milan Svoboda QuartetREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00Next Phase (CZ/SK)JAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


21.1.2016 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Menedelssohnův houslový koncert - Janáčkova filharmonie Ostrava, p.o.DŮM KULTURY MĚSTA OSTRAVY, a.s. (Ostrava)
19:00KOČIČKOVÁ ESTERJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:30MELANIE DE BIASIO /BEPALÁC AKROPOLIS (Praha 3)
19:30ZÁVIŠMelodka - hudební klub (Brno)
19:30Štěpán RAKKULTURNÍ ZAŘÍZENÍ MĚSTA VALAŠSKÉHO MEZIŘÍČÍ S - KLUB, přísp. org. (Valašské Meziříčí)
20:00High FiveROCK CAFÉ (Praha 1)

1-60 (2607)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.