muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
doporučujeme
30.06.
 BLACK SABBATH (US)
O2 Arena
Praha 9
05.07.
 IRON MAIDEN (UK)
SYNOT TIP ARÉNA
Praha 10
06.09.
 WOLF ALICE (UK)
PALÁC AKROPOLIS
Praha 3
15.09.
 King Crimson
FORUM KARLÍN
Praha 8
28.09.
 Ben Harper
FORUM KARLÍN
Praha 8
22.10.
 THE CURE (UK)
O2 Arena
Praha 9
08.11.
 PLACEBO (UK)
FORUM KARLÍN
Praha 8
07.12.
 ZAZ (FR)
FORUM KARLÍN
Praha 8
11.2.2017
 APOCALYPTICA (FI)
FORUM KARLÍN
Praha 8
 
koncerty

1-60 (143)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 


DNES (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00GHOST OF YOU, The Fellas, Matt Simons, NINET, J.A.R. & Gospell, IVAN KRÁL, SUCHÝ JIŘÍ, CRYSTAL FIGHTERS (ES/UK), FOALS (UK), WALK OFF THE EARTH (CAN)METRONOME FESTIVAL (PRAHA)
21:30SENIOR DIXIELAND - JAZZ AGE REAL GENTLEMEN - SENIOR DIXIELANDREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


27.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30PUNK AustraliaHOSPŮDKA NAD VIKTORKOU (Praha 3 - Žižkov)
20:00Skeleton$ /US ~ madebythefire ~ Mara Jade > 27.6. < Anděl Music bar - Místní Borci PlzeňANDĚL CAFÉ (Plzeň - město) podrobnosti
21:30TRIBUTE TO... STEVIE WONDER - LUCÍA & SOUL SISTERS - Lucie & soul sistersREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


28.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30GERA BAND - CZECH TRUMPET STAR - GERA BAND REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


29.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30CHRIS BERGSON /USA/REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


30.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00BLACK SABBATH (US)O2 Arena (Praha 9) podrobnosti
21:30J.J.JAZZMEN - NEW ORLEANS DIXIELAND - J.J.JAZZMENREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


01.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30FAMOUS SWING MELODIES - Jakub Zomer, KROUTIL PETR, PETRA VLKOVÁREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
20:00BLACKMORE`S NIGHTPALÁC LUCERNA - VELKÝ SÁL (Praha 1) podrobnosti
20:30ČANKIŠOUHostinec Dačický (Kutná Hora) podrobnosti
22:00VÍT FIALA X-TET feat. L.A.DAVISON/USA/ - X-TET VÍTA FIALY, Davison Lee A. (USA)REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


02.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Open Air Černá v pošumaví - NATURALpláž (Černá nad Vltavou) podrobnosti
19:00koncert - ŽAMBOŠInáměstí stage (Třeboň) podrobnosti
19:30FAMOUS SWING MELODIES - Jakub Zomer, KROUTIL PETR, PETRA VLKOVÁREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
22:00VALAREE DRAINE & JWC CHORALE MEMBERS /USA/REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


03.07. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30VALAREE DRAINE & JWC CHORALE MEMBERS /USA/REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


04.07. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30TRIBUTE TO.. GEORGE GERSHVIN - EMINGEROVÁ EVAREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


05.07. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00IRON MAIDEN (UK)SYNOT TIP ARÉNA (Praha 10) podrobnosti
20:00JITKA ŠURANSKÁ TRIO (Slunohraní 2016)Novoměstské Slunohraní 2016 (Nové Město na Moravě) podrobnosti
21:30BARBORA TELINGER QUARTET /SOUTH AFRICA/ - BARBORA TELINGER QUARTET /SOUTH AFRICA/REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


06.07. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30RUCHADZE BAND*AMSTERDAM BEYOND /NL,CZ/ - RUCHADZE BAND/AMSTERDAM BEYONDREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


07.07. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00PRAGUE CELLO QUARTET (Slunohraní 2016)Novoměstské Slunohraní 2016 (Nové Město na Moravě) podrobnosti
21:30MILAN SVOBODA QUARTET - Milan Svoboda QuartetREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


08.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30FAMOUS SWING MELODIES - Jakub Zomer, PETRA VLKOVÁREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
20:00JANÁČKOVO KVARTETO, LETNÍ ORCHESTR (Slunohraní 2016)Novoměstské Slunohraní 2016 (Nové Město na Moravě) podrobnosti
22:00METROPOLITAN JAZZ BAND - METROPOLITAN JAZZ BANDREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


09.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00koncert - ŽAMBOŠIzahrada za... (Svojkov) podrobnosti
19:30FAMOUS SWING MELODIES - Jakub Zomer, PETRA VLKOVÁREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
22:00MARCEL FLEMR BLUES BAND - Jakub Zomer, FLEMR MARCELREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


10.07. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30PRAGUE BIG BAND - PRAGUE BIG BANDREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


11.07. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30RodriguezFORUM KARLÍN (Praha 8) podrobnosti
20:00Portrét benátský - Daniela Skorka, Les Folies FrancoisesLetní slavnosti staré hudby 2016 (Praha) podrobnosti
21:30TRIBUTE TO.. JOHN COLTRANE - Ondřej ŠtveráčekREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


12.07. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Gondoly na Seině - Béatrice MartinLetní slavnosti staré hudby 2016 (Praha) podrobnosti
21:30THE BLUES STORY - Jan Kořínek, Rene Trossman , CHARLIE SLAVÍK, Doris Lamošová REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


13.07. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Nine Treasures (mongolský folk metal) - support Hakka MuggiesVAGON (Praha 1) podrobnosti
21:30JAZZ PROJECT - GERA MICHAL, Jiří Hála Jazz Project, Martin KapusnikREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


14.07. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30EMIL VIKLICKÝ TRIO - EMIL VIKLICKÝ TRIOREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


15.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Festival Vlčárna - Vlčí Hora - STARÁ ŠKOLAFestival Vlčárna - Vlčí Hora (Vlčí Hora) podrobnosti
15:00Agrofest 2016 - Ne(v)hodné loutkyKemp Josef (Dubňany) podrobnosti
15:30TATA BOJS, VISACÍ ZÁMEK, WOHNOUT, Imodium, HRŮZA MICHAL & kapela HrůzyBARVY LÉTA 2016 (PODĚBRADY) podrobnosti
19:30FAMOUS SWING MELODIES - Jakub Zomer, PETRA VLKOVÁREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
22:00BOHEMIA BIG BAND - Bohemia Big BandREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
23:00koncert - ŽAMBOŠIkaple (Jindřichův Hradec) podrobnosti


16.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
12:00Budulínek, Braindead, Rudollfine, Ota Balage & BALAGE BAND, SPS, E!E, ALKEHOL, vypsaná fiXa, TŘI SESTRY, HORKÝŽE SLÍŽE (SK), DOCTOR P.P.BARVY LÉTA 2016 (PODĚBRADY)
19:30FAMOUS SWING MELODIES - Jakub Zomer, PETRA VLKOVÁREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
22:00koncert - ŽAMBOŠIzámecké nádvoří (Jindřichův Hradec ) podrobnosti
22:00BERENIKA MEETS JAZZ - BERENIKA KOHOUTOVÁREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


17.07. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30CHARLIE SLAVÍK REVUE - CHARLIE SLAVÍKREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


18.07. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30TRIBUTE TO..FRANK SINATRAREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


19.07. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30La favorita - Cecilia con AmiciLetní slavnosti staré hudby 2016 (Praha) podrobnosti
22:30THE BLUES STORY - CHARLIE SLAVÍK, Jan Kořínek, Rene Trossman REDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


20.07. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30M.K.COLLECTIVE feat. PETRA BRABENCOVÁREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


21.07. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00La Serenissima - Singer PurLetní slavnosti staré hudby 2016 (Praha) podrobnosti
21:30SENIOR DIXIELAND - SENIOR DIXIELANDREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti


22.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30FAMOUS SWING MELODIES - Jakub Zomer, PETRA VLKOVÁREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti
20:30KATARZIA + KALLEHostinec Dačický (Kutná Hora) podrobnosti
22:00JIŘÍ STIVÍN QUARTET AND SPECIAL GUEST - Jiří StivínREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1) podrobnosti

1-60 (143)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec