přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
doporučujeme
29.05.
 Angel Olsen
MeetFactory
Praha 5
26.06.
 THE 1975 (UK)
FORUM KARLÍN
Praha 8
 
koncerty

1-60 (74)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


DNES (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Young StageMASTERS OF JAZZ (město) podrobnosti
21:30Organism /HU/MASTERS OF JAZZ (město) podrobnosti


26.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30The Blues StoryMASTERS OF JAZZ (město) podrobnosti
20:00NOBODY KNOWS, Dead DanielsKAIN - rock club (Praha 3) podrobnosti
22:00Martina Bárta & Kristýna Bárta TrioMASTERS OF JAZZ (město) podrobnosti


27.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
12:00Pivní městké slavnosti Most - STARÁ ŠKOLAMost (Most) podrobnosti
15:00Místní Fesťák #2 - Hollywoodfun downstairs, rutka laskier, zmar Místní Borci Plzeň snyder, zerograd, ntoko, ptakzpohoda (Plzeň) podrobnosti
17:00MÍSTNÍ FESŤÁK #2 - EDOSHŮV KURNÍK, SNYDER, N'Toko (Slo), RUTKA LASKIER, Hollywoodfun Downstairs, Zmar, ZerogradDarkside (Plzeň) podrobnosti
19:00NATURALhřiště (Klínec)
19:00Epidemy (official ) - Bulldog Epidemy, SoturyRock Club Prdel (Beroun)
19:30Famous Swing MelodiesMASTERS OF JAZZ (město) podrobnosti
20:30Wand (US) + Nordra (US)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti
22:00Rene Trossman Little-Big Band /USA/MASTERS OF JAZZ (město) podrobnosti


28.05. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30Mike DiRubbo /USA/ MASTERS OF JAZZ (město) podrobnosti


29.05. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30Bohemian Like You: Angel Olsen (US) v MeetFactory - Angel OlsenMeetFactory (Praha 5) podrobnosti
21:30Tribute To.. Head HuntersMASTERS OF JAZZ (město) podrobnosti


30.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:30Vít Fiala X-tet & L.A.Davison /USA/ MASTERS OF JAZZ (město) podrobnosti


31.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30MUCHAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
21:30Five Rivers Blues BandMASTERS OF JAZZ (město) podrobnosti


02.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ČANKIŠOUKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


03.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
02:30BEST-FEST summer 2017 - DORO & WARLOCK revival, The Pant, WAŤÁK, Horkou ji slízej, The ParanoidBEST-FEST summer 2017 (Rouské) podrobnosti
19:00U.K.B. rock Praha + JP band - JP Blues Band, U.K.B. rock PrahaKlamovka (Praha 5)
21:00Preludium při svíčkách - kaple Božího tělaMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2017 (Kutná Hora) podrobnosti


04.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00Pura vida open air festival - Relaps, MZH, LETY MIMO, PANKIX, THE PROSTITUTES (CZ/UK)CROSS CLUB (Praha 7) podrobnosti
19:30Zahajovací koncert - chrám sv. BarboryMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2017 (Kutná Hora) podrobnosti


05.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Recitál / Sitkovetsky / Wu Qian - chrám sv. BarboryMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2017 (Kutná Hora) podrobnosti
19:30A tak si jdu… - KOUBKOVÁ JANAKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


06.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Piano Extravaganza - chrám sv. BarboryMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2017 (Kutná Hora) podrobnosti


07.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Harampádí na Žižkově - Zlatka BARTOŠKOVÁJiný kafe (Praha-Žižkov)
19:30Quitar Extravaganza - kaple Božího tělaMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2017 (Kutná Hora) podrobnosti
22:00NOC ZROZENÍ A KONCE / videomapping - chrám sv. BarboryMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2017 (Kutná Hora) podrobnosti


08.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30BRAHMS 99 - 100 - 101 - chrám sv. BarboryMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2017 (Kutná Hora) podrobnosti


09.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Vokurkový narozeniny - KNAK Teplice - STARÁ ŠKOLAKnak (Teplice) podrobnosti
19:30VIVAT AMADEUS / SCHUBERT - GASKMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2017 (Kutná Hora) podrobnosti


10.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
07:00Pásovec v Prdeli - Bulldog Rapete,Atheists FaithRock Club Prdel (Beroun)
16:00Setkání malých pivovarů na hradě Cimburk - Nšoči, Duo Juyos CompletSetkání malých pivovarů (hrad Cimburk ) podrobnosti
19:00Country VÝVAR u Součků v Bojově - Country VÝVARHostinec U Součků (Bojov) podrobnosti
19:30VIVAT AMADEUS / BEETHOVEN - chrám sv. BarboryMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2017 (Kutná Hora) podrobnosti


11.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
15:00POSTLUDIUM - kostel sv. Petra a Pavla v ČáslaviMezinárodní hudební festival Kutná Hora 2017 (Kutná Hora) podrobnosti


14.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Alter BridgeFORUM KARLÍN (Praha 8) podrobnosti


15.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00šansonový recitál Bílej kavalír - Zlatka BARTOŠKOVÁKavárna U stromečku (Praha-Zbraslav)
19:30ECHT!KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


16.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti


18.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00Vyšehraní - NATURALVyšehrad letní scéna (Praha) podrobnosti


21.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Rocková středa - Fragmenty, DECHITAKI, Vypuštěné koupalištěMasarykovo náměstí (Přelouč) podrobnosti


23.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Slunovrat - BANJO BAND + IVAN MLÁDEK, MRAKOPLAŠ, MÜLLER RICHARD, NATURAL, NEDVĚD FRANTIŠEK, NEŘEŽ, BRATŘI EBENOVÉ, LANGEROVÁ ANETA, Xindl X, Liwid, Fragmenty, Slepí Křováci, Die Kabbelka, THOM ARTWAYSlunovrat fest (Sázava - ostrov) podrobnosti


24.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
16:00Prdelfest 3 - Bulldog Knedlofil, Madride,Aviditi for,Enormic atd.Rock Club Prdel (Beroun)
19:30Slunovratfest - NATURALSlunovrat fest (Sázava - ostrov) podrobnosti


26.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00 Literární soutěž Polabská vrba - AmelanchaKnihovna Eduarda Petišky (Stará Boleslav) podrobnosti
19:301975 - THE 1975 (UK)FORUM KARLÍN (Praha 8) podrobnosti


30.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00OAMF Přeštěnice - NATURALfestival (Přeštěnice) podrobnosti


01.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Country VÝVAR na Jedličkárně - Country VÝVARJedličkovy lázně (Černošice) podrobnosti
19:00Černá v pošumaví OAF - NATURALpláž (Černá nad Vltavou) podrobnosti


08.07. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00narozeninová metal párty - RentgenVesec (Milevsko) podrobnosti


14.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00KEKS, NATURALnádvoří hradu (Křivoklát) podrobnosti


19.07. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:30of Montreal (US) - OF MONTREAL (USA)MeetFactory (Praha 5) podrobnosti


21.07. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
12:00městké slavnosti VROUTEK - STARÁ ŠKOLAVroutek (Vroutek) podrobnosti


04.08. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Sázavafest - NATURALZámecký park (Světlá nad Sázavou) podrobnosti


05.08. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Rockfestík Zbiroh - Bulldog V.P.O.ho, Septic People,Aviditi for...Námestie (Zbiroh)
17:004. letní rockové posezení - Last Rebel, The Rumble of Skulls, TotalRestaurace a areál U Fírů (Ústí nad Labem)

1-60 (74)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.