přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Kavijerock a Bára

big beat / rock, (Vysočina)
URL:
web: facebook youtube
 

sestava
Karel Malivánek - kytara, zpěv
Vít Malivánek - bicí, zpěv
Jenda Vítek - baskytara, zpěv
Roman Lysý - kytara
Barbora Malivánková - zpěv

biografie
Kavijerock a Bára, je mladá hudební rocková skupina z Vojnova Městce.
V roce 2014 jsme si společně na jednom večírku zahráli já, Karel Malivánek a Roman Lysý. Já se v té době bavil hrou na bicí vypůjčené od kamaráda a Roman hrál na elektrickou kytaru. Po společné zkoušce jsme zjistili, že na poli hudby je mezi námi něco, s čím by se dalo dále pracovat. Slovo dalo slovo a na další zkoušku už mezi nás přijel další kamarád, baskytarista Jenda Vítek. K bubnům nakonec usedl Víťa Malivánek, který ač nikdy na bicí nehrál, projevil po pár zkouškách pro tento nástroj obrovský talent. Další hudební obsazení se vyvinulo následovně: sólová elektrická kytara Roman Lysý, doprovodná elektrická kytara Karel Malivánek.
Abychom zjemnili jalové mužské hlasy, přibrali jsme do kapely zpěvačku Báru Malivánkovou. Shodnost příjmení 3 členů kapely není náhodná, jsme rodina.
Název skupiny KAVIJEROCK a Bára jsme vytvořili dohromady z prvních dvou písmen křestních jmen.
Hrajeme většinou rockovou muziku převážně od českých interpretů. Rádi máme skladby od Katapultu nebo Jasné Páky, tenhle styl nám opravdu sedí. Poslední dobou se ale stále více zabýváme vlastní tvorbou. V nahrávacím studiu se nám podařilo nahrát sedm skladeb
a připravujeme vydání prvního CD.
Scházíme se pravidelně. Zkušebnu máme v místní hasičské zbrojnici a vystupujeme na různých soukromých akcích, oslavách okolních obcí a spolků a také na festivalu VEDAFEST a Vojnoměstecké pouti.
Muziku děláme všichni rádi a s obrovským nadšením.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.