muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Vyhoukaná sowa

break-beat, Hradec králové (Královéhradecký kraj)
URL:
web: oficiální stránky facebook youtube
 

sestava
Pavel Průša - kytara, zpěv
Petr Vinklář - saxofony, zpěv
Marek Bělohlávek - kytara
Marek Sbirro Bernard - basa, zpěv
Michal Holeček - bicí

biografie
Kapelu založil Průšin a Sbirro v roce 1994. Vydání 1. MC Kapři nás zahřejou proběhlo ještě v tomtéž roce. Muzikanti migrovali a kapela tříbila vkus a ladila formu. Vydala několik demosnímků (Demo 2000, Horkou Yehlow 2001), vyhrála nějaký soutěže (Broumovská kytara 2002) a hodně toho odehrála. CD Parfémy vyšlo v dubnu 2003. Můžete si jej vypálit, koupit nebo si i něm přečíst: Reflex, RockShock (P. Korál), Hospodářské noviny, MusicPage, Musicserver. Na podzim 2005 kapela angažovala hned dvě báječné manažerky. Pak natočila svůj první klip Bombardér (březen 2006). Dokonce ho v telce pouštěli lidem. Namaluj číču bylo v době svého vydání nejnovější CD týhle kapely. Vyšlo v prosinci 2007. Je na něm 13 hitovek a klip Bombardér, kterej musíte vidět.

Poslední naše CD se jmenuje "Jsem blázen do tvý holky" a je z roku 2014. Je plný pecek jak třešňová buchta. Právě natáčíme klip na otevíračku Gauč punk.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.