muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Flattus

crossover, (Hlavní město Praha)
URL:
web: oficiální stránky facebook youtube myspace bandzone
 

biografie
Pražská skupina Flattus propaguje v současné době svoje nové EP Hoříš, které produkoval respektovaný kytarista, skladatel a producent René Rypar (Support Lesbiens, Eleison).


Čtyř písňový maxisingl volně navazuje na předchozí CD V přítmí obsahující úspěšný singl I_Love_U, který se stal na konci roku v oficiální hitparádě IFPI nejhranější domácí rockovou skladbou v tuzemských rádiích.

Aktuální EP uzavírá trilogii, kterou kromě zmiňovaného maxisinglu V přítmí, produkovaného známým bubeníkem a skladatelem Štěpánem Smetáčkem (Wanastowi Vjecy), tvoří ještě neoficiální akustická unplugged nahrávka z roku 2010, představující kapelu v jejím komorním výrazu.


Letos v březnu a dubnu absolvuje Flattus celorepublikové turné po boku skupin Skwor a Harlej. V roce 2011 kapela vyhrála první ročník prestižní soutěže Český YouTube Fest a absolvovala díky tomu rozsáhlé turné po celé republice včetně zastávek na těch největších tuzemských festivalech.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

Flattus

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.