muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Bloody Mary

punkrock / rock'n'roll, Brno (Jihomoravský kraj)
URL:
web: další stránky facebook youtube bandzone
 

sestava
Rorýsek - zpěv, kytara
Roman - kytara, doprovodný zpěv,
Jung - basa, doprovodný zpěv
Sam Jr. - bicí, doprovodný zpěv

biografie
Na začátku roku 2013 se dává dohromady Rorýsek (zpěv, basa) s Romanem (kytara) a začínají hledat do sestavy bubeníka. Několik koncertů a demo natáčí s bubeníkem Pištou, později přichází Martin na basu a Rorýsek bere do ruk kytaru. Na jaře 2014 těsně před natáčením prvního CD „ … vycházíme vstříc“ opouští Pišta kapelu a bicí natáčí Sam Jr. (ex Zeměžluč, Mad Pigs) jako host. Poté Bloody Mary začíná zkoušet s bubeníkem Fredym a Martina na basu střídá Jung. Ale ani tato sestava nevydrží příliš dlouho a Fredy z kapely odchází a věnuje se naplno tetování. Jako záskok je povolán Sam Jr. a odehrává několik koncertů a na jaře 2015 natáčí i singl „Přístav“. Bloody Mary jej chce v sestavě za každou cenu udržet a Sam po delším přemlouvání nakonec podlehne. Kapela se tedy v polovině roku 2015 definitivně ustaluje v sestavě – Rorýsek (zpěv, kytara), Roman (kytara, zpěv), Jung (basa, zpěv) a Sam Jr. (bicí) a v dubnu 2016 natáčí druhé studiové CD "poslední přístav".
V roce 2017 si Bloody Mary dvakrát odskakuje do studia a natáčí nejprve společnou skladbu a videoklip s kapelou Neparkovat vjezd "Přátelství" a poté koncem roku vypouští nový singl s názvem "Vánoční".

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

Bloody Mary 4

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.