přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Anacreon

metal, Praha západ (Středočeský kraj)
URL:
web: oficiální stránky facebook youtube bandzone
 

sestava
ČLENOVÉ: Veronika Zelníčková - zpěv, Tomáš Krejza - klávesy/vokály, Martin Piskáček - kytara/vokály, Honza Diviš - basa/vokály, Honza Meduna - bicí

biografie
Dobrý den, rádi bychom Vám představili a nabídli pražskou melodic-metalovou kapelu ANACREON. Na hudební scéně začala působit v roce 2012, kdy vyhrála mezinárodní soutěž Life music forantry a díky ní natočila své první, úspěšné album Daná doba, kterým se dostala do povědomí posluchačů. S písněmi: Černá vdova a Stigmata získala 1. a 3. příčku v České desítce radia Rockzone. V lednu 2014 kapela začíná pracovat s novou zpěvačkou a herečkou Veronikou Zelníčkovou s níž během několika měsíců představuje singl Není kam stárnout, včetně videoklipu, s kterým se dvakrát umístila na první příčce v Czechparádě televizní stanice TvRebel. Jsme banda, co hraje srdcem. Na veškeré hudbě se podílí společně. 15.prosince kapela pokřtila své druhé album ,,Na hraně osudu,, a vypustila do éteru první zbrusu nový singl z tohoto alba ,, Na doraz!,, . Je to první vydané album - ve vydavatelství AVIK. Posluchači se můžou těšit na mnohem melodičtější hudbu s mnohem tvrdší kytarou, nadupanými mužskými vokály a sbory, na altovou sametovou barvu hlasu zpěvačky Veroniky a na propracovanější klávesy a basu. Texty jsou naprosto odlišné od předchozího alba Daná doba.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.