muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

world musicZbývají poslední zvýhodněné vstupenky na Open Air Musicfest Přeštěnice

11.12.2015 | Autor: PR | sekce: jazzové novinky

Open Air Musicfest Přeštěnice

Šestnáctý ročník Open Air Musicfest Přeštěnice se naplno rozjely. Pořadatelé odtajnili první velká jména v čele s nejpopulárnější českou kapelou současnosti – poprockovou formací Kryštof. Nabitý lineup se také odráží v prodeji vstupenek, které se nyní prodávají za akční cenu 450 Kč. Za tuto cenu zbývá posledních několik set vstupenek do přeštěnického festivalového areálu.

Pracujeme na programu a brzy představíme nová jména,“ poznamenal za organizátory Vítek Kratochvíl a dodal: „Nicméně od pondělí 14. 12. navyšujeme cenu vstupenky na 550 Kč. Zájemci mají poslední šanci, jak získat levnější vstupenku.“    

Kromě zmiňované skupiny Kryštof, která vystoupí na festivalu v pátek 24. června, návštěvníci uvidí Monkey Business, No Name, Supergroup, Visací zámek, Wohnout nebo také UDG. Prostor dostanou také zajímavé hudební objevy včetně vítězů soutěží Šance Muzikus nebo Expedice Přeštěnice. Kromě hudebního programu návštěvníci mohou shlédnout divadelní a filmová představení nebo atraktivní exhibici bikerů Open Air Dirt Jam.

Vstupenky na festival lze zakoupit v síti www.milevskem.cz nebo smsticket.cz.

Open Air Musicfest Přeštěnice, Milevsko, 24. - 25. 6. 16
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/jazz-novinky/Zbyvaji-posledni-zvyhodnene-vstupenky-na-Open-Air-Musicfest-Prestenice~11~prosinec~2015/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.