muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

InAction

pop / rock, Praha (Hlavní město Praha)
URL:
web: facebook google plus youtube bandzone
 

sestava
Ilča Vintrová - hlavní zpěv

Vašek Hořák - baskytara, doprovodný zpěv

Claudio Salvo - kytara, doprovodný zpěv

Mára Šrámek - klávesy

Pepa Rajtr - bicí

biografie
2012

Setkání Vaška Hořáka a Martina Vintra na Pražské konzervatoři vedlo k založení kapely. Právě Martin Vintr přejmenoval kapelu z původního názvu InSactious (název prvního nápadu, který vymyslel Vašek v roce 2010) na InAction.

2013

4. listopadu začala první zkouška s názvem InAction v pražském klubu Paliárka. Zpěvačka Ilona Vintrová, baskytarista Václav Hořák, kytaristé Vít Kodeš a Martin Vintr a bubeník Vojtěch Hýbl.

2014

Martin z kapely odchází a nahrazuje ho kytarista Juan Hernandez. Ten však kapelu později opouští a na jeho místo přichází kytarista Petr Svoboda, který s kapelou na jaře nahrává 4 dema. Dne 17. května mají první koncert na festivalu Karmelfest v Mladé Boleslavi. V září odchází Petr Svoboda a s kapelou začne vystupovat Tomáš Král. V tomto roce se začínají ukazovat na festivalech a také zkusí soutěž kapel Silvercup.

2015

Kapela v tomto roce natočila další dema a více koncertují a soutěží. V červnu se např. ukazují na festivalu Votvírák na Kiss Delta Stage. Na podzim se přihlašují do soutěží kapel Skutečná Liga a GBOB. V obou soutěžích se probojují do finále mezi 10 kapel ČR. Po soutěži opouští kapelu Tomáš Král a Vít Kodeš. Na soutěži GBOB se kapela setká s producentem Danielem Škráškem (Argema) a zpěvačkou Beatrice Todorovou (Abba Stars).

2016

Na jaře začínají natáčet debutové album v Hradci Králové. V tomto období se ke kapele přidá klávesista Marek Šrámek. Bubeník Vojtěch Hýbl opouští kapelu a nahrazuje ho Jan Strejček, který pro album nahraje pouze bicí part. Kapela se do konce roku stále potýká s výměnami a hledáním členů.

2017

Na začátku roku se kapele přidává kytarista Claudio a o pár dnů později se připojí bubeník Pepa Rajtr. Po více než roční pauze se opět dostávájí na pódia pražských klubů...

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.