muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

HUDBA PRAHA band

rock, Praha (Hlavní město Praha)
URL:
web: oficiální stránky facebook instagram twitter youtube bandzone
 

sestava
Vladimír Zatloukal
Bohumil Zatloukal
Jiří "Jelen" Jelínek
Tomáš Stloukal
Jarmila "Jamajka" Koblicová
Zdeněk Hnyk
Daniela Litváková
Jakub Douda

biografie
Pokračování legendární Hudby Praha
V roce 2015 se skupina Hudba Praha rozštěpila na dvě části. Kytarista Vladimír Zatloukal spolu s několika dalšími původními členy Hudby Praha včetně svého mladšího bratra Bohumila Zatloukala založil Hudba Praha Band.

Charakteristický souzvuk kytar bratří Zatloukalů, zakládajících členů skupin Jasná Páka a Hudba Praha, doplněný dunivou basovou kytarou Jirky Jelínka je zárukou původního soundu kapely. Sestavu doplňují frontman Zdeněk Hnyk, jehož hlas můžete znát z vysílání pražského Radia 1, bubeník Tomáš Stloukal, vokalistky Daniela Litváková a Jamajka Koblicová, dlouholeté opory Hudby Praha. Na saxofon hraje Jakub Douda.

V listopadu 2021 vydalo Warner Music debutové album Barevný sny, kam kapela zařadila novinky, které vznikly v uplynulých letech a skladby, které už fanoušci znají v koncertním provedení (Barevný sny a Někdo jde bytem), a dvě „pákovky“, které nebyly nikdy natočené ve studiu (Nech toho, nech toho a Miláčku): „Střídání všech možných hudebních poloh je někdy až překvapivé – a to je přesně to, o co nám šlo,“ přibližuje album Bohumil Zatloukal.

Hudba Praha band hraje největší hity Jasné páky a Hudby Praha jako Zákon o zachování energie, Špinavý záda, Pal vocuď, Cizej chlap, Holka Tonka, To tak, Marihuana, Máma táta, Můry, Lunapark …

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

Hudba Praha Band 2022


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.