přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
www.Autodoc.CZ

Ani DiFranco

1999 (před 19 lety)
písničkářka Ani DiFranco vydala album Up Up Up Up Up Up

1991 (před 27 lety)
v brazilském Rio de Janeiru začal 2. festival Rock In Rio, na kterém hráli mimo jiné Guns N' Roses, INXS, Joe Cocker, George Michael, Prince, Santana, Faith No More, Happy Mondays, Jimmy Cliff a Judas Priest.

1989 (před 29 lety)
The Rolling Stones byli uvedeni spolu se Steviem Wonderem, Otisem Reddingem a dalšími do rockové Síně slávy


DAVE GREENSLADE
DAVE GREENSLADE
*18. 1. 1943

CRISPIAN MILLS
*18. 1. 1973

SAMANTHA MUMBA
*18. 1. 1983

 
Honza Kirk Běhunek - Hledání je největší bohatství
Firemní hráč Ibanezu. Jihočeský patriot. Firemní hráč Mesa/Boogie. Kapela Seven. Usměvavý chlapík. Nějaké dotazy?
celý článek
9.1.2017 O letošních prázdninách proběhla v rámci festivalu Brutal Assault pozoruhodná výstava; přímo na místo konání festivalu, do komplexu bývalé vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři, se sjelo na tři desítky umělců z Česka, Německa, Holandska, Polska, Slovinska či Gruzie představit svá díla a poukázat na blízkost metalové estetiky a současného umění. Pro velký úspěch byla výstava k vidění celý říjen i v Ostravě.
9.1.2017 K povídání o malých scénách a nezávislých promotérských činnostech jsme se tentokrát zastavili v Praze, a to konkrétně v kavárně Unijazzu, sídlící v nejvyšším patře starší budovy nedaleko Václavského náměstí.
 
23.5.2016 AC/DC navštívili Prahu a s sebou přivezli Axla Rose, který zaskočil za nemocného Briana Johnsona. Podívejte se, jak to na velkolepém koncertu těchto rockových velikánů v nedělní večer vypadalo.
 
17.01. Na počátku, v pravěku rockového kytarového zvuku, byla situace docela přehledná. Tedy alespoň ohledně aparatur. Většinu historie definovaly dvě, možná tři, značky, jen tu a tam vykouklo nějaké jiné jméno,...

16.01.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.