přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
www.Autodoc.CZ

Kris Kristofferson

1973 (před 44 lety)
zpěvák a herec Kris Kristofferson si v kalifornském Malibu vzal zpěvačku Ritu Coolidge, rozvedli se o šest let později

1997 (před 20 lety)
vyšlo živé album The Dance obnovených Fleetwood Mac, také na videokazetě a později DVD

1997 (před 20 lety)
v necelých dvaapadesáti letech zemřel během spánku na infarkt a celkové vyčerpání zpěvák, autor skupin Flamengo a George & Beatovens Petr Novák


IAN GILLAN
IAN GILLAN
*19. 8. 1945

ALAN GOWEN
*19. 8. 1947

JOHN DEACON
*19. 8. 1951

 

Nenalezen žádný koncert...

 
Richard Kruspe - Herr nepoddajný
Získat pro rozhovor Richarda Kruspeho z německých Rammstein byl bez přehánění běh na dlouhou trať. Jednání se táhla v podstatě několik let a nakonec se to podařilo těsně před druhým vystoupením kapely v Praze. Sestava měla sice značné zpoždění, ale díky vyhlášené německé preciznosti se vše podařilo realizovat, včetně podpisu kytary pro jednoho z fanoušků.
celý článek
09.01. O letošních prázdninách proběhla v rámci festivalu Brutal Assault pozoruhodná výstava; přímo na místo konání festivalu, do komplexu bývalé vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři, se sjelo na tři desítky umělců z Česka, Německa, Holandska, Polska, Slovinska či Gruzie představit svá díla a poukázat na blízkost metalové estetiky a současného umění. Pro velký úspěch byla výstava k vidění celý říjen i v Ostravě.
09.01. K povídání o malých scénách a nezávislých promotérských činnostech jsme se tentokrát zastavili v Praze, a to konkrétně v kavárně Unijazzu, sídlící v nejvyšším patře starší budovy nedaleko Václavského náměstí.
 
23.5.2016 AC/DC navštívili Prahu a s sebou přivezli Axla Rose, který zaskočil za nemocného Briana Johnsona. Podívejte se, jak to na velkolepém koncertu těchto rockových velikánů v nedělní večer vypadalo.
 
Muzikus 08/2017
VYBRANÉ ČLÁNKY Z ČÍSLA
03.08. Získat pro rozhovor Richarda Kruspeho z německých Rammstein byl bez přehánění běh na dlouhou trať. Jednání se táhla v podstatě několik let a nakonec se to podařilo těsně před druhým vystoupením kapely v Praze. Sestava měla sice značné zpoždění, ale díky vyhlášené německé preciznosti se vše podařilo realizovat, včetně podpisu kytary pro jednoho z fanoušků.
MULTIMEDIÁLNÍ PŘÍLOHY
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.