přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
www.Autodoc.CZ

Blind Faith

1969 (před 48 lety)
na obou stranách Atlantiku vedl mezi alby debut superskupiny Blind Faith (Clapton, Winwood, Baker, Grech)

1982 (před 35 lety)
skupina Dire Straits vydala čtvrté LP nazvané Love Over Gold

1986 (před 31 lety)
Huey Lewis & The News vedli americký žebříček se singlem Stuck With You první ze tří týdnů


Nuno Bettencourt
NUNO BETTENCOURT
*20. 9. 1966

CHUCK PANOZZO
*20. 9. 1947

JAROSLAV JEŽEK
*20. 9. 1957

 

Nenalezen žádný koncert...

 
Andy Mckee - Kdo volá? Prince. Prince?!
„Ještě předloni v prosinci mi volal Prince, abychom se dohodli na podrobnostech našeho společného projektu - nahrání akustického alba. Ano. Akustického alba s mými aranžemi. O pár měsíců později jsem při sledování zpráv se zděšením zjistil, že k tomuhle projektu už nikdy nedojde.
celý článek
09.01. O letošních prázdninách proběhla v rámci festivalu Brutal Assault pozoruhodná výstava; přímo na místo konání festivalu, do komplexu bývalé vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři, se sjelo na tři desítky umělců z Česka, Německa, Holandska, Polska, Slovinska či Gruzie představit svá díla a poukázat na blízkost metalové estetiky a současného umění. Pro velký úspěch byla výstava k vidění celý říjen i v Ostravě.
09.01. K povídání o malých scénách a nezávislých promotérských činnostech jsme se tentokrát zastavili v Praze, a to konkrétně v kavárně Unijazzu, sídlící v nejvyšším patře starší budovy nedaleko Václavského náměstí.
 
23.5.2016 AC/DC navštívili Prahu a s sebou přivezli Axla Rose, který zaskočil za nemocného Briana Johnsona. Podívejte se, jak to na velkolepém koncertu těchto rockových velikánů v nedělní večer vypadalo.
 
Muzikus 09/2017
VYBRANÉ ČLÁNKY Z ČÍSLA
07.09. Jakmile jsme (konečně) vybrali typ souboru, který chceme použít, můžeme nastavit parametry tohoto souboru. U soboru komprimovaných je to obvykle především úroveň komprese.
MULTIMEDIÁLNÍ PŘÍLOHY
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.