přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
www.Autodoc.CZ

Chuck Berry2

1972 (před 45 lety)
Chuck Berry se dostal na dva týdny na 1. místo amerického singlového žebříčku se skladbou My Ding-A-Ling, zní to neuvěřitelně, ale bylo to jeho jediné č.1!

1967 (před 50 lety)
zpěvačkou Lulu za doprovodu skupiny The Mindbenders nazpívaná píseň To Sir With Love ze stejnojmenného filmu se Sidneyem Poitierem (u nás Panu učiteli s láskou) zahájila první z pěti týdnů na vrcholu americké hitparády

1977 (před 40 lety)
vyšlo album Bat Out Of Hell, které pro zpěváka zvaného Meat Loaf napsal Jim Steinman, celosvětově se ho prodalo přes 34 milionů

ELVIN BISHOP
*21. 10. 1942

STEVE LUKATHER
*21. 10. 1957

JULIAN COPE
*21. 10. 1957

 

Nenalezen žádný koncert...

 
Warwick letos slaví třicáté páté narozeniny a od založení značky Framus uplynulo dokonce už sedmdesát let. Ač starší, Framus je dnes součástí mladší firmy Warwick. Je to velká firma s širokou nabídkou nástrojů, zesilovačů, strun a příslušenství, a také distributor dalších značek.
celý článek
09.01. O letošních prázdninách proběhla v rámci festivalu Brutal Assault pozoruhodná výstava; přímo na místo konání festivalu, do komplexu bývalé vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři, se sjelo na tři desítky umělců z Česka, Německa, Holandska, Polska, Slovinska či Gruzie představit svá díla a poukázat na blízkost metalové estetiky a současného umění. Pro velký úspěch byla výstava k vidění celý říjen i v Ostravě.
09.01. K povídání o malých scénách a nezávislých promotérských činnostech jsme se tentokrát zastavili v Praze, a to konkrétně v kavárně Unijazzu, sídlící v nejvyšším patře starší budovy nedaleko Václavského náměstí.
 
23.5.2016 AC/DC navštívili Prahu a s sebou přivezli Axla Rose, který zaskočil za nemocného Briana Johnsona. Podívejte se, jak to na velkolepém koncertu těchto rockových velikánů v nedělní večer vypadalo.
 
Muzikus 10/2017
VYBRANÉ ČLÁNKY Z ČÍSLA
11.10. Je něco po desáté hodině ráno. Do autobusu nastupuje v Bratislavě asi deset lidí, další desítky se postupně přidávají v Brně a v Praze. Vyrážíme na západ. I letos má téměř každý z cestujících v příručním zavazadle vlastní pár paliček.
MULTIMEDIÁLNÍ PŘÍLOHY
 
16.10. Sofia začala hrát na bubny ve svých čtrnácti letech. Její učitelka hudby Claudia Keller, jedna z mála absolventek Berklee College of Music, viděla její vášeň a nadšení a doporučila Sofii, aby se na Berklee přihlásila.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.