přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
www.Autodoc.CZ

Count Basie

1984 (před 33 lety)
v Hollywoodu, ale na Floridě zemřel téměř osmdesátiletý jazzový pianista a kapelník Count Basie

1986 (před 31 lety)
na pět týdnů obsadila 1. místo britského albového žebříčku společná kompilace z tvorby zpěváka Bryana Ferryho s Roxy Music i sólově Bryan Ferry/Roxy Music: Street Life 20 Great Hits

1986 (před 31 lety)
v USA na tři týdny na nejvyšší příčce LP Van Halen s názvem 5150, první album skupiny Van Halen se zpěvákem Sammym Hagarem (namísto původního Davida Lee Rotha) a první jejich, které dosáhlo na nejvyšší místo, předchozí bestseller 1984 byl nejlépe 2.


ROGER TAYLOR
ROGER TAYLOR
*26. 4. 1960

PAVEL FOŘT
*26. 4. 1947

BOBBY RYDELL
*26. 4. 1942

 
29.05.
 Angel Olsen
MeetFactory
Praha 5
26.06.
 THE 1975 (UK)
FORUM KARLÍN
Praha 8
 
Mario Duplantier - Deathmetalová bestie skrývá srdce malíře
Pro současné publikum a fanoušky tvrdé muziky se stal Mario Duplantier vzorem díky přesným a kultivovným údeřům, explozivním dvojkopákům a tvůrčímu přístupu při komponování skladeb. Světu přinesl za svou relativně krátkou kariéru mnohem víc než jen svůj hudební talent - výtvarnými díly zobrazenými na plátnech, ale i na bubenických blanách dokáže Mario sdílet se světem nejen symboliku přírody a člověka...
celý článek
09.01. O letošních prázdninách proběhla v rámci festivalu Brutal Assault pozoruhodná výstava; přímo na místo konání festivalu, do komplexu bývalé vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři, se sjelo na tři desítky umělců z Česka, Německa, Holandska, Polska, Slovinska či Gruzie představit svá díla a poukázat na blízkost metalové estetiky a současného umění. Pro velký úspěch byla výstava k vidění celý říjen i v Ostravě.
09.01. K povídání o malých scénách a nezávislých promotérských činnostech jsme se tentokrát zastavili v Praze, a to konkrétně v kavárně Unijazzu, sídlící v nejvyšším patře starší budovy nedaleko Václavského náměstí.
 
23.5.2016 AC/DC navštívili Prahu a s sebou přivezli Axla Rose, který zaskočil za nemocného Briana Johnsona. Podívejte se, jak to na velkolepém koncertu těchto rockových velikánů v nedělní večer vypadalo.
 
Muzikus 04/2017
VYBRANÉ ČLÁNKY Z ČÍSLA
31.03. Další díl našich basových hlavolamů je opět zde a po lekci legendárního basového kouzelníka Lee Sklara, který hovořil především o svých zkušenostech ze studia, se tentokrát posuneme zase k jiné disciplíně, a to vlastně velmi opomíjené.
MULTIMEDIÁLNÍ PŘÍLOHY
 
31.03. Další díl našich basových hlavolamů je opět zde a po lekci legendárního basového kouzelníka Lee Sklara, který hovořil především o svých zkušenostech ze studia, se tentokrát posuneme zase k jiné disciplíně, a to vlastně velmi opomíjené.

29.03.

17.03.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.