přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
www.Autodoc.CZ

Faith No More2

1998 (před 20 lety)
"Po patnácti plodných letech se Faith No More rozhodli ukončit spekulace o hrozícím rozchodu tím, že se rozcházejí, " oznámil baskytarista Billy Gould.

1993 (před 25 lety)
skupina Aerosmith vydala zdařilé a velmi úspěšné album Get A Grip, australští Midnight Oil Earth Sun And Moon, obě v Evropě o den dříve

1987 (před 31 lety)
teprve pět let po smrti svého kytaristy Randyho Rhoadse vydal Ozzy Osbourne živé nahrávky z turné jejich společné skupiny Blizzard Of Ozz z roku 1981 plus ukázku studiového Rhoadsova hraní pod názvem Tribute


LUTHER VANDROSS
LUTHER VANDROSS
*20. 4. 1951

CRAIG FROST
*20. 4. 1948

LIONEL HAMPTON
*20. 4. 1908

 
Šance Muzikus 2018
Již devátým rokem pro vás letos Muzikus připravil ve spolupráci se Svazem autorů a interpretů dnes již tradiční soutěž Šance Muzikus, ve které jsou hlavními cenami hraní na festivalech jako Rock for people, Přeštěnice, Sázavafest, Černá OAF a dalších. Pro letošek je již domluveno minimálně 30 slotů (hracích časů) na 8 festivalech.
celý článek
18.04. Minule jsme si povídali o funkci Freezing. Kdy se používá, pokud chceme ulevit procesoru, aby měl dostatek výkonu na jiné procesy (zpracování vícero plug-inů), a jak funkci Freeze nastavit.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.