přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
www.Autodoc.CZ

Simple Minds

1984 (před 34 lety)
glasgowská kapela Simple Minds se s albem Sparkle In The Rain poprvé za dobu své existence dostala na 1. místo britského žebříčku

1968 (před 50 lety)
Pink Floyd vyhodili zakládatele a hlavního autora Syda Barretta pro jeho stále se zhoršující chování, nahradil ho jeho kamarád David Gilmour, který už nějakou dobu v kapele byl.

1977 (před 41 lety)
singl s úpravou Springsteenovy skladby Blinded By The Light od Manfred Mann's Earth Band 1. v USA


YOKO ONO
YOKO ONO
*18. 2. 1933

DENNIS DeYOUNG
*18. 2. 1947

ROBBIE BACHMAN
*18. 2. 1953

 
Honza Kirk Běhunek - Hledání je největší bohatství
Firemní hráč Ibanezu. Jihočeský patriot. Firemní hráč Mesa/Boogie. Kapela Seven. Usměvavý chlapík. Nějaké dotazy?
celý článek
9.1.2017 O letošních prázdninách proběhla v rámci festivalu Brutal Assault pozoruhodná výstava; přímo na místo konání festivalu, do komplexu bývalé vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři, se sjelo na tři desítky umělců z Česka, Německa, Holandska, Polska, Slovinska či Gruzie představit svá díla a poukázat na blízkost metalové estetiky a současného umění. Pro velký úspěch byla výstava k vidění celý říjen i v Ostravě.
9.1.2017 K povídání o malých scénách a nezávislých promotérských činnostech jsme se tentokrát zastavili v Praze, a to konkrétně v kavárně Unijazzu, sídlící v nejvyšším patře starší budovy nedaleko Václavského náměstí.
 
23.5.2016 AC/DC navštívili Prahu a s sebou přivezli Axla Rose, který zaskočil za nemocného Briana Johnsona. Podívejte se, jak to na velkolepém koncertu těchto rockových velikánů v nedělní večer vypadalo.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.