přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
www.Autodoc.CZ

Blur2

1994 (před 23 lety)
Blur vydali své třetí, průlomové album Parklife

1976 (před 41 lety)
americký singlový žebříček vedli Bellamy Brothers s Let Your Love Flow (česky nazpíval Karel Gott jako Běž za svou láskou)

1981 (před 36 lety)
odchod kytaristy Dennyho Lainea znamenal konec skupiny Wings, Paul McCartney s doprovodem nadále vystupuje pod svým jménem


STEVE FERRONE
STEVE FERRONE
*25. 4. 1950

ANDY BELL
*25. 4. 1964

ELLA FITZGERALD
*25. 4. 1917

 
29.05.
 Angel Olsen
MeetFactory
Praha 5
26.06.
 THE 1975 (UK)
FORUM KARLÍN
Praha 8
 
Mario Duplantier - Deathmetalová bestie skrývá srdce malíře
Pro současné publikum a fanoušky tvrdé muziky se stal Mario Duplantier vzorem díky přesným a kultivovným údeřům, explozivním dvojkopákům a tvůrčímu přístupu při komponování skladeb. Světu přinesl za svou relativně krátkou kariéru mnohem víc než jen svůj hudební talent - výtvarnými díly zobrazenými na plátnech, ale i na bubenických blanách dokáže Mario sdílet se světem nejen symboliku přírody a člověka...
celý článek
09.01. O letošních prázdninách proběhla v rámci festivalu Brutal Assault pozoruhodná výstava; přímo na místo konání festivalu, do komplexu bývalé vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři, se sjelo na tři desítky umělců z Česka, Německa, Holandska, Polska, Slovinska či Gruzie představit svá díla a poukázat na blízkost metalové estetiky a současného umění. Pro velký úspěch byla výstava k vidění celý říjen i v Ostravě.
09.01. K povídání o malých scénách a nezávislých promotérských činnostech jsme se tentokrát zastavili v Praze, a to konkrétně v kavárně Unijazzu, sídlící v nejvyšším patře starší budovy nedaleko Václavského náměstí.
 
23.5.2016 AC/DC navštívili Prahu a s sebou přivezli Axla Rose, který zaskočil za nemocného Briana Johnsona. Podívejte se, jak to na velkolepém koncertu těchto rockových velikánů v nedělní večer vypadalo.
 
Muzikus 04/2017
VYBRANÉ ČLÁNKY Z ČÍSLA
31.03. Další díl našich basových hlavolamů je opět zde a po lekci legendárního basového kouzelníka Lee Sklara, který hovořil především o svých zkušenostech ze studia, se tentokrát posuneme zase k jiné disciplíně, a to vlastně velmi opomíjené.
MULTIMEDIÁLNÍ PŘÍLOHY
 
31.03. Další díl našich basových hlavolamů je opět zde a po lekci legendárního basového kouzelníka Lee Sklara, který hovořil především o svých zkušenostech ze studia, se tentokrát posuneme zase k jiné disciplíně, a to vlastně velmi opomíjené.

29.03.

17.03.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.