přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
www.Autodoc.CZ

Guns N'Roses

1988 (před 29 lety)
během vystoupení Guns N'Roses byli na festivalu Monsters Of Rock na britském závodišti v Doningtonu umačkáni dva lidé

1990 (před 27 lety)
na utajeném soukromém koncertu Aerosmith si s nimi v londýnském klubu Marquee zajamoval na bluesové téma také Jimmy Page

1985 (před 32 lety)
americký žebříček vedli Huey Lewis & The News se singlem The Power Of Love, píseň zazněla také ve filmu Back To The Future


Isaac Hayes
ISAAC HAYES
*20. 8. 1942

JOHN HIATT
*20. 8. 1952

JIM REEVES
*20. 8. 1923

 

Nenalezen žádný koncert...

 
Barbora Mochowa - Depersonalizace a melodie pomíjivosti
Barbora Mochowa je ve zkratce řečeno pokladnicí příběhů a my můžeme mluvit o štěstí, že máme svou královnu emocemi, magií a naléhavostí opředeného sadpopu.
celý článek
09.01. O letošních prázdninách proběhla v rámci festivalu Brutal Assault pozoruhodná výstava; přímo na místo konání festivalu, do komplexu bývalé vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři, se sjelo na tři desítky umělců z Česka, Německa, Holandska, Polska, Slovinska či Gruzie představit svá díla a poukázat na blízkost metalové estetiky a současného umění. Pro velký úspěch byla výstava k vidění celý říjen i v Ostravě.
09.01. K povídání o malých scénách a nezávislých promotérských činnostech jsme se tentokrát zastavili v Praze, a to konkrétně v kavárně Unijazzu, sídlící v nejvyšším patře starší budovy nedaleko Václavského náměstí.
 
23.5.2016 AC/DC navštívili Prahu a s sebou přivezli Axla Rose, který zaskočil za nemocného Briana Johnsona. Podívejte se, jak to na velkolepém koncertu těchto rockových velikánů v nedělní večer vypadalo.
 
Muzikus 08/2017
VYBRANÉ ČLÁNKY Z ČÍSLA
03.08. Získat pro rozhovor Richarda Kruspeho z německých Rammstein byl bez přehánění běh na dlouhou trať. Jednání se táhla v podstatě několik let a nakonec se to podařilo těsně před druhým vystoupením kapely v Praze. Sestava měla sice značné zpoždění, ale díky vyhlášené německé preciznosti se vše podařilo realizovat, včetně podpisu kytary pro jednoho z fanoušků.
MULTIMEDIÁLNÍ PŘÍLOHY
 
DNES Zdravím. Téma dnešního workshopu mě napadlo, když jsem si připravoval noty na silvestrovské hraní. Nakonec to vyšlo na trio kontrabas, příčná flétna a já (kytara) a pět hodin hraní. :-) I přes to, že jsme spolu nikdy nehráli a někteří z nás se vlastně nikdy neviděli, jsem se na to poměrně těšil.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.