přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
www.Autodoc.CZ

R.E.M.

1986 (před 31 lety)
R.E.M. vydali své čtvrté album Lifes Rich Pageant

2002 (před 15 lety)
americký žebříček vedl Dave Matthews Band s albem Busted Stuff

1966 (před 51 lety)
bluesový zpěvák Chris Farlow (později Colosseum, Atomic Rooster) se skupinou The Thunderbirds poprvé a naposledy dosáhl 1. místo britského singlového žebříčku, bylo to s úpravou písně dvojice Jagger/Richards Out Of Time


Michael Kocáb
MICHAEL KOCÁB
*28. 7. 1954

TAKA HIROSE
*28. 7. 1967

DAN WARTON
*28. 7. 1972

 

Nenalezen žádný koncert...

 
Rick Wakeman - klávesová legenda
Jako fanoušek Yes s Trevorem Rabinem jsem si nemohl nechat ujít společný projekt Anderson, Rabin & Wakeman bývalých členů Yes. Protože na evropském turné se na Českou republiku nedostalo, vzal jsem zavděk Bruselem a při té příležitosti jsem si i domluvil rozhovor s klávesovou legendou Rickem Wakemanem.
celý článek
09.01. O letošních prázdninách proběhla v rámci festivalu Brutal Assault pozoruhodná výstava; přímo na místo konání festivalu, do komplexu bývalé vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři, se sjelo na tři desítky umělců z Česka, Německa, Holandska, Polska, Slovinska či Gruzie představit svá díla a poukázat na blízkost metalové estetiky a současného umění. Pro velký úspěch byla výstava k vidění celý říjen i v Ostravě.
09.01. K povídání o malých scénách a nezávislých promotérských činnostech jsme se tentokrát zastavili v Praze, a to konkrétně v kavárně Unijazzu, sídlící v nejvyšším patře starší budovy nedaleko Václavského náměstí.
 
23.5.2016 AC/DC navštívili Prahu a s sebou přivezli Axla Rose, který zaskočil za nemocného Briana Johnsona. Podívejte se, jak to na velkolepém koncertu těchto rockových velikánů v nedělní večer vypadalo.
 
Muzikus 07/2017
VYBRANÉ ČLÁNKY Z ČÍSLA
02.07. Výrazný baskytarista a zpěvák novodobých forem metalu, který září především v domovských Mastodon. Ale hraje i ve vedlejších projektech Killer Be Killed a Gone Is Gone, které se dají označit jako supergroup.
MULTIMEDIÁLNÍ PŘÍLOHY
 
02.07. Výrazný baskytarista a zpěvák novodobých forem metalu, který září především v domovských Mastodon. Ale hraje i ve vedlejších projektech Killer Be Killed a Gone Is Gone, které se dají označit jako supergroup.

01.07.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.