přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
www.Autodoc.CZ

Clash

1979 (před 39 lety)
The Clash zahájili v New Yorku své první americké turné

1988 (před 30 lety)
Australanka Kylie Minogue poprvé vyhrála britskou singlovou hitparádu s I Should Be So Lucky (pět týdnů první)

1993 (před 25 lety)
singl Whitney Houston I Will Always Love You z filmu Osobní strážce vedl americký žebříček 14. týden, čímž překonal všechny rekordy


KURT COBAIN
KURT COBAIN
*20. 2. 1967

IAN BROWN
*20. 2. 1963

RIHANNA
*20. 2. 1988

 
Honza Kirk Běhunek - Hledání je největší bohatství
Firemní hráč Ibanezu. Jihočeský patriot. Firemní hráč Mesa/Boogie. Kapela Seven. Usměvavý chlapík. Nějaké dotazy?
celý článek
9.1.2017 O letošních prázdninách proběhla v rámci festivalu Brutal Assault pozoruhodná výstava; přímo na místo konání festivalu, do komplexu bývalé vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři, se sjelo na tři desítky umělců z Česka, Německa, Holandska, Polska, Slovinska či Gruzie představit svá díla a poukázat na blízkost metalové estetiky a současného umění. Pro velký úspěch byla výstava k vidění celý říjen i v Ostravě.
9.1.2017 K povídání o malých scénách a nezávislých promotérských činnostech jsme se tentokrát zastavili v Praze, a to konkrétně v kavárně Unijazzu, sídlící v nejvyšším patře starší budovy nedaleko Václavského náměstí.
 
23.5.2016 AC/DC navštívili Prahu a s sebou přivezli Axla Rose, který zaskočil za nemocného Briana Johnsona. Podívejte se, jak to na velkolepém koncertu těchto rockových velikánů v nedělní večer vypadalo.
 
DNES Australská bubenice Cat Leahy se o bicí nástroje začala zajímat kolem svých čtrnácti let. Tehdejší přítel její sestry hrál na bubny a snad proto se Cat na koncertech soustředila hlavně na bubeníky. Ve...

19.02.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.