muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
www.Autodoc.CZ

Lawrence Tolhurst

1989 (před 31 lety)
Lawrence (Lol) Tolhurst odešel (víceméně byl vyhozen) z The Cure, které spoluzakládal a byl autorem původního názvu Easy Cure, na prvních čtyřech albech bubnoval, pak přešel na klávesy

1985 (před 35 lety)
americký singlový žebříček vedl singl We Are The World (autoři Michael Jackson a Lionel Richie) v podání USA For Africa - amerických umělců (vedle autorů Bruce Springsteen, Harry Belafonte, Diana Ross, Bob Dylan, Tina Turner, Stevie Wonder, Paul Simon, Cindy Lauper, Ray Charles, Kim Carnes, Kenny Rogers, Dionne Warwick, Willie Nelson, Bob Geldof a mnozí další)

1975 (před 45 lety)
Aerosmith vydali své 3. LP Toys In The Attic, kromě titulní skladby obsahuje úspěšné singly Walk This Way a Sweet Emotion


Jeff Isabelle - IZZY STRADLIN
IZZY STRADLIN
*8. 4. 1962

JACQUES BREL
*8. 4. 1929

JIŘÍ KALEŠ
*8. 4. 1944

 
Šance Muzikus 2020
Jedenáctý ročník soutěže Šance Muzikus, pořádaný tradičně ve spolupráci se Svazem autorů a interpretů je spuštěn. Hlavními cenami pro deset finálových kapel je hraní na festivalech jako Rock for people, Přeštěnice, Sázavafest, Černá OAF a dalších. Pro letošek je již domluveno minimálně 35 slotů (hracích časů) na 8 festivalech.
celý článek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.