přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
www.Autodoc.CZ

Lesley Gore

1963 (před 54 lety)
zpěvačka Lesley Gore s písní It's My Party dva týdny 1. na americké hitparádě, přesně o deset let později (30.5.1973) vedli Paul McCartney & Wings s My Love a na tři týdny od 30.5.1988 zase George Michael se singlem One More Try

1977 (před 40 lety)
poslední koncert ve svém životě odzpíval Elvis Presley v Jacksonvillu na Floridě

1992 (před 25 lety)
Paul Simon se potřetí oženil, ve svých jedenapadesáti si vzal Edie Brickell, šestadvacetiletou zpěvačku Texasu


TIM BURGESS
TIM BURGESS
*30. 5. 1967

SVEN PIPIEN
*30. 5. 1967

PATRICK DAHLHEIMER
*30. 5. 1971

 
26.06.
 THE 1975 (UK)
FORUM KARLÍN
Praha 8
 
Mark Tremont - Kytarový gentleman
Americký kytarista Mark Tremonti patří již řadu let mezi absolutní špičku na metalové scéně a pravidelně se umisťuje na předních příčkách v žebříčcích při hlasování o nejlepšího kytaristu. Například magazín Guitar World jej označil tři roky po sobě jako kytaristu roku. Nejen jeho muzikantské kvality, ale i ty charakterové jsme mohli osobně poznat během vystoupení Alter Bridge v Berlíně koncem loňského roku
celý článek
09.01. O letošních prázdninách proběhla v rámci festivalu Brutal Assault pozoruhodná výstava; přímo na místo konání festivalu, do komplexu bývalé vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři, se sjelo na tři desítky umělců z Česka, Německa, Holandska, Polska, Slovinska či Gruzie představit svá díla a poukázat na blízkost metalové estetiky a současného umění. Pro velký úspěch byla výstava k vidění celý říjen i v Ostravě.
09.01. K povídání o malých scénách a nezávislých promotérských činnostech jsme se tentokrát zastavili v Praze, a to konkrétně v kavárně Unijazzu, sídlící v nejvyšším patře starší budovy nedaleko Václavského náměstí.
 
23.5.2016 AC/DC navštívili Prahu a s sebou přivezli Axla Rose, který zaskočil za nemocného Briana Johnsona. Podívejte se, jak to na velkolepém koncertu těchto rockových velikánů v nedělní večer vypadalo.
 
Muzikus 05/2017
VYBRANÉ ČLÁNKY Z ČÍSLA
05.05. Stejně jako v minulých dílech týkajících se velkého bubnu, kdy jsme zmínili několik běžných typů mikrofonů, si i teď některé častěji používané modely, kterými bývá ozvučen a snímán malý buben, připomeneme.
MULTIMEDIÁLNÍ PŘÍLOHY
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.