přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
www.Autodoc.CZ

Luciano Pavarotti

1992 (před 25 lety)
popový žebříček v Británii vedl operní tenor Luciano Pavarotti s albem The Essential Collection

1997 (před 20 lety)
zatímco v pražském Kongresovém centru vystoupili Emerson, Lake & Palmer, ve Sportovní hale hrál Alice Cooper

1972 (před 45 lety)
Jethro Tull vydali dvojalbum Living In The Past s bohatou fotografickou přílohou, obsahuje převážně nahrávky, které vyšly jen na SP, EP a dvě rozsáhlé koncertní skladby


Steve Shelley
STEVE SHELLEY
*23. 6. 1962

JASON MRAZ
*23. 6. 1977

NIKI SULLIVAN
*23. 6. 1937

 
26.06.
 THE 1975 (UK)
FORUM KARLÍN
Praha 8
 
Mark Tremont - Kytarový gentleman
Americký kytarista Mark Tremonti patří již řadu let mezi absolutní špičku na metalové scéně a pravidelně se umisťuje na předních příčkách v žebříčcích při hlasování o nejlepšího kytaristu. Například magazín Guitar World jej označil tři roky po sobě jako kytaristu roku. Nejen jeho muzikantské kvality, ale i ty charakterové jsme mohli osobně poznat během vystoupení Alter Bridge v Berlíně koncem loňského roku
celý článek
09.01. O letošních prázdninách proběhla v rámci festivalu Brutal Assault pozoruhodná výstava; přímo na místo konání festivalu, do komplexu bývalé vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři, se sjelo na tři desítky umělců z Česka, Německa, Holandska, Polska, Slovinska či Gruzie představit svá díla a poukázat na blízkost metalové estetiky a současného umění. Pro velký úspěch byla výstava k vidění celý říjen i v Ostravě.
09.01. K povídání o malých scénách a nezávislých promotérských činnostech jsme se tentokrát zastavili v Praze, a to konkrétně v kavárně Unijazzu, sídlící v nejvyšším patře starší budovy nedaleko Václavského náměstí.
 
23.5.2016 AC/DC navštívili Prahu a s sebou přivezli Axla Rose, který zaskočil za nemocného Briana Johnsona. Podívejte se, jak to na velkolepém koncertu těchto rockových velikánů v nedělní večer vypadalo.
 
Muzikus 05/2017
VYBRANÉ ČLÁNKY Z ČÍSLA
05.05. Stejně jako v minulých dílech týkajících se velkého bubnu, kdy jsme zmínili několik běžných typů mikrofonů, si i teď některé častěji používané modely, kterými bývá ozvučen a snímán malý buben, připomeneme.
MULTIMEDIÁLNÍ PŘÍLOHY
 
19.05. Kytarista a zpěvák Vladimír Dvořák má toho za sebou hodně. Účinkoval ve skupinách Ventus, Pink Folk, Para-ment, Precedens, R-Force a Merlin a v současnosti, když zrovna nepíše články do Muzikusu, se věnuje kapele Lokomotiva Planet, se kterou vydal eponymní album v roce 1997 a pak následující Má krev v roce 2007.

15.05.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.