přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
www.Autodoc.CZ

Darryl Hall & John Oates

1982 (před 35 lety)
na 1. místě americké singlové hitparády Darryl Hall & John Oates se skladbou Maneater

2002 (před 15 lety)
týden před osmapadesátými narozeninami zemřel na své farmě na infarkt Zal Yanovsky, sólový kytarista a zpěvák skupiny The Lovin´ Spoonful

1986 (před 31 lety)
americký žebříček vedli Bruce Hornsby & The Range se singlem The Way It Is


Thomas Miller - TOM VERLAINE
TOM VERLAINE
*13. 12. 1949

TED NUGENT
*13. 12. 1948

JAMIE FOXX
*13. 12. 1967

 
5.1.2018
 Panzerballett (DE)
Klubovna
Praha 6
 
Beth Hart - Inspirující příběh rockové divy
Říká se, že lidé milují pády, ale ještě více milují comebacky. Příběh americké zpěvačky Beth Hart jednou skutečně může posloužit filmařům, ale životní přístup založený na lásce, hledání síly a emotivní rockové hudbě inspiruje její posluchače každý den.
celý článek
09.01. O letošních prázdninách proběhla v rámci festivalu Brutal Assault pozoruhodná výstava; přímo na místo konání festivalu, do komplexu bývalé vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři, se sjelo na tři desítky umělců z Česka, Německa, Holandska, Polska, Slovinska či Gruzie představit svá díla a poukázat na blízkost metalové estetiky a současného umění. Pro velký úspěch byla výstava k vidění celý říjen i v Ostravě.
09.01. K povídání o malých scénách a nezávislých promotérských činnostech jsme se tentokrát zastavili v Praze, a to konkrétně v kavárně Unijazzu, sídlící v nejvyšším patře starší budovy nedaleko Václavského náměstí.
 
23.5.2016 AC/DC navštívili Prahu a s sebou přivezli Axla Rose, který zaskočil za nemocného Briana Johnsona. Podívejte se, jak to na velkolepém koncertu těchto rockových velikánů v nedělní večer vypadalo.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.