přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
www.Autodoc.CZ

Ani DiFranco2

1998 (před 21 lety)
písničkářka Ani DiFranco vydala vlastním nákladem už 11. album Little Plastic Castle

1986 (před 33 lety)
pod hlavičkou The Costello Show (neboli Elvis Costello v produkci T-Bone Burnetta s různými americkými hudebníky v čele s triem James Burton, Jerry Scheff, Ron Tutt doprovázejícím kdysi Elvise Presleyho a jen za malého přispění hudebníků z vlastní kapely The Attractions) vyšlo jedno z nejlepších alb Elvise Costella King Of America

2001 (před 18 lety)
za účasti diktátora Fidela Castra hráli v havanské Hale Karla Marxe velští Manic Street Preachers, něco z kubánského zájezdu najdete na DVD nazvaném podle Castrova komentáře, že koncert byl hlasitější než válka, Louder Than War (2001)


BÁRA BASIKOVÁ
BÁRA BASIKOVÁ
*17. 2. 1963

FRED FRITH
*17. 2. 1949

ALBERT ČERNÝ
*17. 2. 1989

 
10 desek - 10 nejoblíbenějších desek Emmy Ruth Rundle
Temná písničkářka je termín, který by si zasloužil oficiální zavedení díky moderní vlně talentovaných umělkyň. Vedle Chelsea Wolfe se totiž dere stále...
celý článek
16.02. Mexická sebranka Brujeria je na hudební scéně doslova unikát. Historie této extrémně metalové formace sahá až do konce osmdesátých let a její filozofie zůstává nezměněná dodnes.
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.