přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
www.Autodoc.CZ

1977 (před 40 lety)
bylo oficiálně oznámeno, že předčasně končí americké turné Led Zeppelin, zpěvák Robert Plant a bubeník John Bonham odcestovali krátce po druhém vystoupení v Oaklandu (24.7.), protože v Anglii zemřel Plantův pětiletý syn Karac

2000 (před 17 lety)
skupinu Oasis (bez trucujícího Noela Gallaghera) na švýcarském Paleo Festivalu diváci vyhnali plechovkami a lahvemi, celé evropské turné bez Noela se příliš nevydařilo, v Norimberku neměl nikdo zájem o přídavek a některé německé koncerty byly pro nemoc Liama zrušeny

1980 (před 37 lety)
The Rolling Stones zahájili sedmitýdenní pobyt na 1. místě amerického žebříčku s LP Emotional Rescue


Roger Meddows-Taylor
ROGER TAYLOR
*26. 7. 1949

MICK JAGGER
*26. 7. 1943

MIRANDA JOYCE
*26. 7. 1962

 

Nenalezen žádný koncert...

 
Rick Wakeman - klávesová legenda
Jako fanoušek Yes s Trevorem Rabinem jsem si nemohl nechat ujít společný projekt Anderson, Rabin & Wakeman bývalých členů Yes. Protože na evropském turné se na Českou republiku nedostalo, vzal jsem zavděk Bruselem a při té příležitosti jsem si i domluvil rozhovor s klávesovou legendou Rickem Wakemanem.
celý článek
09.01. O letošních prázdninách proběhla v rámci festivalu Brutal Assault pozoruhodná výstava; přímo na místo konání festivalu, do komplexu bývalé vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři, se sjelo na tři desítky umělců z Česka, Německa, Holandska, Polska, Slovinska či Gruzie představit svá díla a poukázat na blízkost metalové estetiky a současného umění. Pro velký úspěch byla výstava k vidění celý říjen i v Ostravě.
09.01. K povídání o malých scénách a nezávislých promotérských činnostech jsme se tentokrát zastavili v Praze, a to konkrétně v kavárně Unijazzu, sídlící v nejvyšším patře starší budovy nedaleko Václavského náměstí.
 
23.5.2016 AC/DC navštívili Prahu a s sebou přivezli Axla Rose, který zaskočil za nemocného Briana Johnsona. Podívejte se, jak to na velkolepém koncertu těchto rockových velikánů v nedělní večer vypadalo.
 
Muzikus 07/2017
VYBRANÉ ČLÁNKY Z ČÍSLA
02.07. Výrazný baskytarista a zpěvák novodobých forem metalu, který září především v domovských Mastodon. Ale hraje i ve vedlejších projektech Killer Be Killed a Gone Is Gone, které se dají označit jako supergroup.
MULTIMEDIÁLNÍ PŘÍLOHY
 
02.07. Výrazný baskytarista a zpěvák novodobých forem metalu, který září především v domovských Mastodon. Ale hraje i ve vedlejších projektech Killer Be Killed a Gone Is Gone, které se dají označit jako supergroup.

01.07.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.