přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
www.Autodoc.CZ

Cocteau Twins

1988 (před 29 lety)
vyšlo 5. album Nick Cave & The Bad Seeds Tender Prey a po 2,5 letech další Cocteau Twins nazvané Blue Bell Knoll

1981 (před 36 lety)
Simon & Garfunkel vystoupili společně na volném koncertu v newyorském Central Parku

1981 (před 36 lety)
album Tattoo You od The Rolling Stones zahájilo devítitýdenní pobyt na 1. místě amerického žebříčku


Jarvis Cocker
JARVIS COCKER
*19. 9. 1963

LOL CREME
*19. 9. 1947

JAROMÍR HELEŠIC
*19. 9. 1947

 

Nenalezen žádný koncert...

 
Andy Mckee - Kdo volá? Prince. Prince?!
„Ještě předloni v prosinci mi volal Prince, abychom se dohodli na podrobnostech našeho společného projektu - nahrání akustického alba. Ano. Akustického alba s mými aranžemi. O pár měsíců později jsem při sledování zpráv se zděšením zjistil, že k tomuhle projektu už nikdy nedojde.
celý článek
09.01. O letošních prázdninách proběhla v rámci festivalu Brutal Assault pozoruhodná výstava; přímo na místo konání festivalu, do komplexu bývalé vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři, se sjelo na tři desítky umělců z Česka, Německa, Holandska, Polska, Slovinska či Gruzie představit svá díla a poukázat na blízkost metalové estetiky a současného umění. Pro velký úspěch byla výstava k vidění celý říjen i v Ostravě.
09.01. K povídání o malých scénách a nezávislých promotérských činnostech jsme se tentokrát zastavili v Praze, a to konkrétně v kavárně Unijazzu, sídlící v nejvyšším patře starší budovy nedaleko Václavského náměstí.
 
23.5.2016 AC/DC navštívili Prahu a s sebou přivezli Axla Rose, který zaskočil za nemocného Briana Johnsona. Podívejte se, jak to na velkolepém koncertu těchto rockových velikánů v nedělní večer vypadalo.
 
Muzikus 09/2017
VYBRANÉ ČLÁNKY Z ČÍSLA
07.09. Jakmile jsme (konečně) vybrali typ souboru, který chceme použít, můžeme nastavit parametry tohoto souboru. U soboru komprimovaných je to obvykle především úroveň komprese.
MULTIMEDIÁLNÍ PŘÍLOHY
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.