přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
www.Autodoc.CZ

Tom Petty2

1989 (před 28 lety)
Tom Petty vydal první sólové album Full Moon Fever, na desce přesto hráli i členové The Heartbreakers

1982 (před 35 lety)
nejprodávanější LP ve Velké Británii - 1+9+8+2 od Status Quo, singlový žebříček vedl duet Paula McCartneyho se Steviem Wonderem Ebony & Ivory

1992 (před 25 lety)
ve Švýcarsku se podruhé oženil David Bowie, jeho ženou se stala modelka somálského původu Iman Iman Abdulmajid


GLENN CORNICK
GLENN CORNICK
*24. 4. 1947

BARBRA STREISAND
*24. 4. 1942

JOHN WILLIAMS
*24. 4. 1942

 
29.05.
 Angel Olsen
MeetFactory
Praha 5
26.06.
 THE 1975 (UK)
FORUM KARLÍN
Praha 8
 
Mario Duplantier - Deathmetalová bestie skrývá srdce malíře
Pro současné publikum a fanoušky tvrdé muziky se stal Mario Duplantier vzorem díky přesným a kultivovným údeřům, explozivním dvojkopákům a tvůrčímu přístupu při komponování skladeb. Světu přinesl za svou relativně krátkou kariéru mnohem víc než jen svůj hudební talent - výtvarnými díly zobrazenými na plátnech, ale i na bubenických blanách dokáže Mario sdílet se světem nejen symboliku přírody a člověka...
celý článek
09.01. O letošních prázdninách proběhla v rámci festivalu Brutal Assault pozoruhodná výstava; přímo na místo konání festivalu, do komplexu bývalé vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři, se sjelo na tři desítky umělců z Česka, Německa, Holandska, Polska, Slovinska či Gruzie představit svá díla a poukázat na blízkost metalové estetiky a současného umění. Pro velký úspěch byla výstava k vidění celý říjen i v Ostravě.
09.01. K povídání o malých scénách a nezávislých promotérských činnostech jsme se tentokrát zastavili v Praze, a to konkrétně v kavárně Unijazzu, sídlící v nejvyšším patře starší budovy nedaleko Václavského náměstí.
 
23.5.2016 AC/DC navštívili Prahu a s sebou přivezli Axla Rose, který zaskočil za nemocného Briana Johnsona. Podívejte se, jak to na velkolepém koncertu těchto rockových velikánů v nedělní večer vypadalo.
 
Muzikus 04/2017
VYBRANÉ ČLÁNKY Z ČÍSLA
31.03. Další díl našich basových hlavolamů je opět zde a po lekci legendárního basového kouzelníka Lee Sklara, který hovořil především o svých zkušenostech ze studia, se tentokrát posuneme zase k jiné disciplíně, a to vlastně velmi opomíjené.
MULTIMEDIÁLNÍ PŘÍLOHY
 
31.03. Další díl našich basových hlavolamů je opět zde a po lekci legendárního basového kouzelníka Lee Sklara, který hovořil především o svých zkušenostech ze studia, se tentokrát posuneme zase k jiné disciplíně, a to vlastně velmi opomíjené.

29.03.

17.03.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.