přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

Smiths2

1985 (před 32 lety)
The Smiths se poprvé dostali na 1. místo britského albového žebříčku, LP Meat Is Murder "sesadilo" z 1. místa dlouhé týdny vedoucí Springsteenovo Born In The U.S.A.

1977 (před 40 lety)
Television vydali svůj výtečný albový debut Marquee Moon, který obdržel chválu kritiky a slušně se prodával v Evropě, v USA téměř bez ohlasu

1997 (před 20 lety)
britský žebříček vedli Blur se svým pátým albem nazvaným Blur a No Doubt se singlem Don't Speak


BRAD WHITFORD
BRAD WHITFORD
*23. 2. 1952

HOWARD JONES
*23. 2. 1955

CHRIS GENTRY
*23. 2. 1977

 
29.03.
 PARKWAY DRIVE (AU), ASKING ALEXANDRIA (UK)
FORUM KARLÍN
Praha 8
29.05.
 Angel Olsen
MeetFactory
Praha 5
26.06.
 THE 1975 (UK)
FORUM KARLÍN
Praha 8
 
ArteIN Kateřiny Barabášové
O letošních prázdninách proběhla v rámci festivalu Brutal Assault pozoruhodná výstava; přímo na místo konání festivalu, do komplexu bývalé vojenské pevnosti Josefov v Jaroměři, se sjelo na tři desítky umělců z Česka, Německa, Holandska, Polska, Slovinska či Gruzie představit svá díla a poukázat na blízkost metalové estetiky a současného umění. Pro velký úspěch byla výstava k vidění celý říjen i v Ostravě.
celý článek
09.01. K povídání o malých scénách a nezávislých promotérských činnostech jsme se tentokrát zastavili v Praze, a to konkrétně v kavárně Unijazzu, sídlící v nejvyšším patře starší budovy nedaleko Václavského náměstí.
09.01. Česko a Slovensko jsou v rámci hudební scény vzájemně se ovlivňující, propojené nádoby. Není proto divu, že téměř současně a za vzájemného přihlížení vznikají na obou stranách také organizovanější pokusy o export domácí klubové scény do zahraničí.
 
23.5.2016 AC/DC navštívili Prahu a s sebou přivezli Axla Rose, který zaskočil za nemocného Briana Johnsona. Podívejte se, jak to na velkolepém koncertu těchto rockových velikánů v nedělní večer vypadalo.
 
Muzikus 02/2017
VYBRANÉ ČLÁNKY Z ČÍSLA
03.02. Mezi skutečně nejzajímavější basáky v rámci progresivně metalové scény patří host aktuálního dílu, rodák z Pensylvánie, Dan Briggs. Tohoto raného třicátníka zná většina fanoušků především z jeho působení s Between the Buried and Me.
MULTIMEDIÁLNÍ PŘÍLOHY
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.