muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Gi Gie B end

psychedelic, Praha 6 (Hlavní město Praha)
URL:
web: oficiální stránky
 

sestava
j.gigi p. - kytara, zpěv
kestra - basy
slezák - kytara, zpěv
mc quach - buben
svita - havajka, midi, pila
marťas - housle

biografie
Rok 1998 sedí všichni v hospodě na Viktorce na Žižkově. Všechny kapely skončilily. Po půl roce hrajeme spolu. Děkujeme všem našim spoluhráčům, kteří s náma už nehrají a proto můžeme hrát společně. Řešíme bubeníka.
Točíme desku z Viktorky až do Propasti.
V roce 2002 máme 100 koncert. Hrajeme častěji na undergroundových párty.
Máme rádi Žižkov City, Černou kočku, Vystřelený voko, hrajeme www.kozy.cz, u magora, kafe na půl cesty, parukářky. Začínáme jezdit po vlastech českých - s problémy - bolí nás z toho ledviny. Jde to. Kámošíme se s Terrou Ignotou, Svědkem, Folimankou, Vítkáčema - už nevim. Pořád nás to po těch letech baví. Teď máme nový věci. Asi zase budeme točit desku. Snad DUMKU. Chceme živě. Včera jsme byli na 50 čuňase. Plastici nás vzali. Mají koule. Snad. Gigi má zase depky. Já ne. Svíťa píše muziku pro amiky. Zase Hraje Blaženka. Zejtra se chystáme na otvíračku ČERNÝ kOČKY. Byly přece povodně. Každá kočka je přece někdy ráda občas vlká. Gigi pořád chodí na zelenou lišku. Chystáme se vyjet s Vítkáčema.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.