muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Gate2017

kytara el., baskytara, bicí
rock, (Středočeský kraj)
URL:
web: oficiální stránky facebook
 

sestava
Patrik Podroužek - kytara, zpěv
Patrik Podroužek ml. - bicí
Marek Podroužek - kytar, zpěv
Ondřej Stehlík - baskytara
Pavel Podroužek - kyrata, zpěv


biografie
HISTORIE

Krásné fanynky,rockoví řezníci a všichni hudební přátelé...

Chcete se dozvědět něco více o historii jedné kapely??? Že nééé??? Ale určitě jóóó...

tedy čtěte níže:

Široké veřejnosti se na vědomost dává,že čtyři individua čeledi homo-sapiens z Mladoboleslavského okresu pocházejíc,slepili se léta páně již roku 1992.Rockově naladěný výtečníci postpubertálního věku se po „velmi zralých“ úvahách rozhodli pro založení kapely.Další nevratné rozhodnutí,že kapela se bude zabejvat pouze vlastní tvorbou,padlo na úrodnou půdu.

První krok k úspěchu vedl přes její název.GATE (Gejt – nebo-li česky brána) – no sakra – to zní skoro Americky!!! Jo,to je vono.Ale je to kurňa ňáký krátký – ne??? Tak co to něčím doplnit??? Další „Engliš“ slovo nepřipadá v úvahu a tak co jaká-si číslovka??? Jo – to se hodí...

Právě v týhle době nejmenovanej a blíže nespecifikovanej vědátor drtil všechna dostupná média letopočtem 2017.Ten má podnes představit armagedon v plné své kráse a uvalit na naší planetu Zemi existenční embargo nejen pro všechno živý.Tak tato mediálně profláklá číslovka tím spočinula v závěsu za "branou".Od této chvíle lze považovat název rockové kapely GATE 2017 za samozřejmost.

Formace ve složení : BICÍ NÁSTROJE – MARTIN PELC , BASOVÁ KYTARA – TOMÁŠ BROŽEK , KYTARA-ZPĚV – PATRIK PODROUŽEK a KYTARA-ZPĚV – PAVEL „DĚDEK“ PODROUŽEK po několikaměsíčním působení vydává svoje debutové album pod názvem PONÍŽENÍ.A višní na vrcholu dortu je velmi úzká spolupráce s MICHALEM PAVLÍKEM (kapela Čechomor),s ALEŠEM BRICHTOU (no jasně - Arakain),s MILANEM SOTÁKEM a jeho hudebním studiem SÁGA RECORDING... Kapela nad všechna očekávání se těší velké přízni fanoušků a s daným playlistem,doplněným několika dalšími skladbami koncertuje do roku 1996.Ovšem i přes velmi pozitivní kritiku v tomtéž roce dochází pro neshody nejrůznějších kalibrů k rozkladu a rozpadu GATE 2017.

Po druhé se GATE 2017 schází až v roce 2000 a to téměř v totožné formaci.Pouze Martina Pelce,kterej v mezidobí dostal lano,jenž se neodmítá,do kapely ŠKWOR,kde působí podnes,nahradil za bicími nástroji FRANTIŠEK FEČO.

A historie se opakuje – po velmi krátkém působení této rockové sestavy vydává GATE 2017 své v pořadí druhé album s názvem ČARODĚJ a skladba "Cesta do ráje" se tváří jako ta nejvhodnější píseň k natočení videoklipu pro "Óčko TV".Nový playlist je opět doplněn o další skladby – př. Gate,Srdce,Tlučhuba,Parlament,Subzero,Komedie...(Tyto skladby bohužel nikdy nezaznamenaly studiovou podobu) - a GATE 2017 vyráží dobejvat střední a vyšší střední hudební třídu,s tím i některá velká pódia.U svých fanoučků sklízí úspěch,naoplátku GATE 2017 pracuje jako o život,aby byla schopna dát svým příznivcům přesně to,co se od ní čeká.A k neuvěření se daří!!! Přesto v roce 2005 dochází k nepochopitelnému paradoxu,kapela neustojí tvůrčí „ponorku“ - dochází opět k rozpadu... To se zapřísaháním,že už MUZIKU NIKDY VÍCE!!! Ale-ale... Nikdy neříkej nikdy!!! Tohle přísloví platilo pro GATE 2017 přímo osudově.

V roce 2013 se již POTŘETÍ GATE 2017 (původní formace pouze z jedný poloviny) schází ve složení : BICÍ NÁSTROJE – THOMASS BERTOSSA (SRN) , BASOVÁ KYTARA – střelec ONDRA STEHLÍK , KYTARA-ZPĚV – PATRIK PODROUŽEK , KYTARA-ZPĚV – PAVEL „DĚDEK“ PODROUŽEK.Je s podivem,že jsme byli schopni - i s odstupem několika let - ustát předešlej "KRACH NA BURZE" naší rozjeté GATE 2017... Je jen pouhý FAKT - že to tenkrát bolelo HODNĚ MOC a neby na blízku NIKDO , kdo by pofoukal BEBÍÍÍ...

Všichni jsme neúprosně přesvědčeni,že právě teď je to to pravé „VONO“.Jak po lajně muzikantský vyspělosti,tak i vyspělosti tvůrčí... GATE 2017 v této formaci hraje jako nikdy před tím!!!

No a co byste řekli vážení??? No JISTĚ!!! Historie je neúprosná a opakuje se jako vopice znovu a znovu... Kapela krátce po zahájení rockového provozu vydává svoje třetí CD s názvem INFUZE.

Ve chvílích psaní tohoto článku GATE 2017 čeká se svým zbrusu novým playlistem a sound-ksichtem na svoji premiéru.24.05. léta páně r. 2014 ODPÁLÍME NOVOU EXISTENCI ve složení PATRIK PODROUŽEK st. - kytara a zpěv, PATRIK PODROUŽEK ml. - bicí, MÁRA PODROUŽEK - zpěv, kytara, PAVEL PODROUŽEK- zpěv, kytara a ONDRA STEHLÍK- basa....jak nám to sluší můžete vidět na fotkách nahoře:-D

Tak milí přátelé,fanynky a fandové naší osudové GATE 2017 - DRŽTE PALCE , AŤ TO NAPOTŘETÍ VYJDE!!!

S velkou úctou a srdečnou pokorou se skláníme ke všem našim skalním fanouškům,kteří nezapoměli a na našich koncertech nás vytrvale a skvěle podporují – DÍKY-DÍKY-DÍKY...

Vaše GATE 2017...

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.