přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
interpret

Gabriela

Pěvci (canto)
URL:
 

specifikace rubriky
s

biografie
Česká sopranistka Gabriela vystudovala Univerzitu Mozarteum v Salcburku. Její výjimečný talent zaujal profesora Wolfganga Holzmaira, který ji přijal do mistrovské třídy pro interpretaci písně a chrámové hudby. Jemu vděčí za rozšíření repertoáru o duchovní hudbu a romantickou píseň. Po absolvování mistrovských kurzů u profesorky Lucile Evans z Montréalu a Jutty Vulpius v Berlíně počala pod neocenitelným trvajícím vedením Antonie Denygrové sklízet úspěchy jako verdiovská a pucciniovská sopranistka.
Zabývá se převážně koncertní činností v Evropě a v poslední době i v USA, v roce 2001 zahajovala svým recitálem Salcburský letní festival, v České Republice vystupovala např. na závěrečném Galakoncertě Opera 2007 ve Státní opeře. Spolupracovat s Michaelem Hoppé začala v roce 2007 a jejich společný koncert pro tv studio KCTS9 v Seattlu sklidil velký úspěch.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

Gabriela


Komentáře

celkový počet: 1

saqartvelo  LL

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.