muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

FLOW TRACK

folk, Jindřichův Hradec (Jihočeský kraj)
URL:
web: oficiální stránky facebook youtube bandzone
 

sestava
Pavel Jarčevský - kytara, zpěv; Lenka Semrádová Martinů - zpěv, kytara; Karel Metelec - bicí nástroje, občasný zpěv; Luboš Kalvas - basová kytara; Martin Šeda - piano, flétny, saxofon, zpěv

biografie
Jsme jihočeská hudební skupina, poskládaná z muzikantů z Českých Budějovic, Soběslavi, Veselí nad Lužnicí a Jindřichova Hradce.
Název Flow Track je pro nás vyjádřením touhy po klidné, pohodové cestě hudebním i normálním světem, setkávání s prima lidmi v zajímavém a vlídném prostředí.
Kapelu založili na přelomu roku 2016/17 Iva Hovorková a Pavel Jarčevský původně jako duo, do něhož postupně přibrali Karla Metelce a Luboše Kalvase. V současné sestavě hrajeme od května 2020, kdy nás svedla dohromady série šťastných náhod.
Náš hudební projev charakterizujeme sami nejčastěji jako folk, protože ten do sebe pojme spoustu dalších žánrů, ve kterých se cítíme hudebně dobře. Jsme vnímáni jako koncertní (nikoliv prvoplánově zábavová) hudební skupina s vlastními, převážně českými skladbami. Nejsme ve výdělečném slova smyslu profesionálové.
Vlastní tvorbu si na koncertech intenzivně užíváme a snažíme se svoji radost z muziky přenášet i na naše posluchače.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.