muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
Kalendář
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené
Přidat festival
Pořádáte festival, který není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte jeho profil. (>> více)
 
festival

FESTIVAL HABROVKA 2014

Festival bloumající veřejnosti, koná se 12. ročník
6.6.2014 - 7.6.2014
URL:
web: oficiální stránky facebook
 

místo konání

místo konání: PRAHA (Hlavní město Praha)
prostranství konání: zahrada kostela sv. Františka v Praze - Krči
GPS souřadnice: 50°2'26.879"N, 14°26'52.631"E

vyhledej spojení / zobraz na mapě

parkování/stanování

parkování: neuvedeno
stanování: neuvedeno

žánry

žánry: multižánrový, divadlo & tanec, jazz & blues

bližší charakteristika akce: Hudební a divadelní festival

podrobnosti:
Festival bloumající veřejnosti HABROVKA, který se koná v zahradě kostela sv.Františka, už dvanáctý rok nabízí alternativu k velkým a neosobním festivalům. Každoroční snaha představit kvalitní mix nejrůznějších žánrů z hudby a divadel a zároveň tvořit nedaleko metra Budějovická atmosféru sousedského festivalu zatím vychází. Nemusíte se ale bát, že Vás čeká nějaký nudný rodinný festival – naopak dramaturgie a provedení Festivalu bloumající veřejnosti HABROVKA zaručuje umělecké zážitky, objevování nových interpretů a samozřejmě připomenutí legend. Ostatně letošní program Vás určitě přesvědčí o tom, že jen tak zaškatulkovat se HABROVKA nedá.

Habrovka ale není jen o hudbě, můžete se proto těšit na divadelní představení. Čeká Vás nemotorný Kouzelník Eňo Ňůňo nebo Divadlo vzpomínek (skutečná improvizace ze života diváků). Sobota bude groteskní – nejdříve Divadlo Inkognito zahraje grotesku o lásce, aby je později vystřídala groteska bez začátku a konce v podobě funebráků Wariot Ideal. Že život nedoceníte, se dozvíte v inscenaci Radio Ivo, která přenáší rozhlasovou hru na divadelní prkna.

 
program
den
akce - účinkující
6.6.201416:00FESTIVAL HABROVKA - VISACÍ ZÁMEK, Půlnoc, AISHA GRZESIK (PL) s kapelou The Bison Rouge, Nylon Jail, Džezvica
So7.6.201410:00FESTIVAL HABROVKA - LACO DECZI & CELULA N.Y. (US), JOHANNES BENZ, Andrej Polansky s českým kolegou Emülem Langmanem, Evidence Quintet, GIPSY SPIRIT, French for Rabbits (NZ) podrobnosti

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.