přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
Kalendář
předchozí měsíc   červenec 2019  příští měsíc
poútstčtsone
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené
Přidat festival
Pořádáte festival, který není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte jeho profil. (>> více)
 
festival

DOPORUČUJEME COLOURS OF OSTRAVA 2010

člen Evropského fóra festivalů world music, koná se IX. ročník
15.7.2010 - 18.7.2010
URL:
web: oficiální stránky facebook last.fm
headline: REGINA SPEKTOR (RU/US), THE CRANBERRIES (IE), PEYOTI FOR PRESIDENT (UK/CO/BR), JAGA JAZZIST (NO), ERIK TRUFFAZ PARIS PROJECT (FR), IGGY POPP & THE STOOGES (USA), AFRO CELT SOUND SYSTEM (int.), PORCUPINE TREE (UK), BRENDAN PERRY (UK), Valravn (DK/CH), Zion Train (UK)
 

místo konání

místo konání: OSTRAVA (Moravskoslezský kraj)
prostranství konání: různá místa
GPS souřadnice: 49.832885,18.294809

vyhledej spojení / zobraz na mapě

vstupné

předprodej: Ticketpro

parkování/stanování

parkování: ne
stanování: ano, zpoplatněné

žánry

žánry: multižánrový, world music


návštěvnost

návštěvnost: cca 25 tis. návštěvníků

podrobnosti:
Colours of Ostrava nabídnou návštěvníkům celkově na dvanácti venkovních i vnitřních scénách přes 100 zahraničních a domácích kapel, DJs, divadel (potvrzeno nově cirkusové představení La Putyka, Divadelní inscenace roku 2009), dále pak filmy ve spolupráci Letní filmovou školou, diskuse ve spolupráci s týdeníkem Reflex, workshopy i dětský svět.

Oba hlavní areály, i když jsou nedaleko centra Ostravy, nabízí parky, stromy, zeleň, trávu a pro odvážné i řeku, tedy správnou letní pohodu. K dispozici bude velké stanové městečko a veškeré zázemí – od restaurací, barů, čajovny či stánků s exotickým i českým jídlem až po internetovou kavárnu. Pro ty, kdo nechtějí spát pod stanem, festival zprostředkovává ubytování v hotelích všech cenových kategorií. V rámci programu Colours Plus budou moci návštěvníci na základě předložení vstupenky využití řady slev na návštěvu zajímavých míst v Ostravě.

 
program
datum čas
stage
akce - účinkující
rozbalit    zobrazit program na 15.7.2010
20:00A/ Česká spořitelna stageThe Gypsy Queens and Kings
23:30A/ Česká spořitelna stageDulsori (KR)
22:00B/ Indies Scope scénaOpen Hands (US)
00:30B/ Indies Scope scénaValravn (DK/CH)
21:00C/ New York City stageJosé James (US)
00:00C/ New York City stageOUT TO LUNCH (US)
22:00D/ OKD Czech stageSunflower Caravan
00:00D/ OKD Czech stageUNITED FLAVOUR
rozbalit    zobrazit program na 16.7.2010
17:30A/ Česká spořitelna stageWOHNOUT
19:30A/ Česká spořitelna stageDubmarine (AU)
21:45A/ Česká spořitelna stageERIK TRUFFAZ PARIS PROJECT (FR)
00:00A/ Česká spořitelna stagePORCUPINE TREE (UK)
16:30B/ Barvy ArcelorMittal stageOy Division (IL)
18:30B/ Barvy ArcelorMittal stageThe Chancers
20:45B/ Barvy ArcelorMittal stageAlamaailman Vasarat (FIN)
23:00B/ Barvy ArcelorMittal stageThe Proclaimers (UK)
01:15B/ Barvy ArcelorMittal stageW.W.W.
15:30C/ New York City stageThe Wavemen
17:15C/ New York City stageDon Blackman (US)
19:30C/ New York City stageTONYA GRAVES
21:30C/ New York City stageMARKY RAMONE & THE BAND (USA)
23:45C/ New York City stageThierry Arpino & Essouna
01:15C/ New York City stageDJ Scratchy (UK)
16:30D/ Indies Scope scénaZrní
18:30D/ Indies Scope scénaAcoustic Ladyland (UK)
20:45D/ Indies Scope scénaFILIPOVÁ LENKA
23:00D/ Indies Scope scénaSKYLINE
01:15D/ Indies Scope scénaZion Train (UK)
15:30E/ OKD Czech stageSeven Sheep
17:30E/ OKD Czech stageDUENDE
19:30E/ OKD Czech stageVISACÍ ZÁMEK
21:45E/ OKD Czech stageCharlie Straight
00:15E/ OKD Czech stagePOST-IT
15:30F/ Kostelní scénaMor Karbasi (UK/IL)
00:00F/ Kostelní scénaJohn de Jong (UK)
rozbalit    zobrazit program na 17.7.2010
14:00A/ Česká spořitelna stageSORGENTE (D)
16:15A/ Česká spořitelna stageČECHOMOR
18:15A/ Česká spořitelna stageMokoomba (ZW)
20:15A/ Česká spořitelna stageTHE CRANBERRIES (IE)
22:45A/ Česká spořitelna stageAFRO CELT SOUND SYSTEM (int.)
01:00A/ Česká spořitelna stageEl Gran Silencio (MX)
15:15B/ Indies Scope scéna ALEJANDRO TOLEDO & THE MAGIC TOMBOLINOS
17:15B/ Indies Scope scénaNIVE NIELSEN (DK)
19:15B/ Indies Scope scénaA HAWK AND A HACKSAW (US)
21:30B/ Indies Scope scénaPapa Dee & Lars Kronlund
00:00B/ Indies Scope scénaZagar
15:45C/ Barvy ArcelorMittal stageVLADIMÍR CIRKUS
17:45C/ Barvy ArcelorMittal stageMTO Universal
21:30C/ Barvy ArcelorMittal stageJAGA JAZZIST (NO)
00:15C/ Barvy ArcelorMittal stageBRENDAN PERRY (UK)
15:00D/ OKD Czech stageOnce's
16:45D/ OKD Czech stageZTRACENÝ Marek
20:30D/ OKD Czech stageGANG-ALA-BASTA
23:00D/ OKD Czech stage
01:30D/ OKD Czech stageMIDI LIDI
16:00E/ New York City stageLACO DECZI
18:15E/ New York City stageSTIVÍNOVÁ Zuzana a Robert Balcar Trio
20:15E/ New York City stageAmit Chatterjee Alliance
21:00E/ New York City stageADAM BOMB (US)
23:45E/ New York City stageFernando Saunders (US)
13:00F/ Kostelní scénaHuong Thanh (VN/FR)
15:45F/ Kostelní scénaMaria Kalaniemi (FI)
rozbalit    zobrazit program na 18.7.2010
14:00A/ Česká spořitelna stageEtna Kontrabande (PL)
16:00A/ Česká spořitelna stageKUBIŠOVÁ MARTA
18:00A/ Česká spořitelna stageMIG 21
20:00A/ Česká spořitelna stageREGINA SPEKTOR (RU/US)
22:15A/ Česká spořitelna stageIGGY POPP & THE STOOGES (USA)
12:30B/ Indies Scope scénaBEZOBRATŘI
15:00B/ Indies Scope scénaNIL
17:00B/ Indies Scope scénaZVA 12-28 (SK)
19:00B/ Indies Scope scénaZDENĚK BÍNA & JAN URBANEC
21:15B/ Indies Scope scénaAL-YAMAN
13:00C/ Barvy ArcelorMittal stagePanna
15:00C/ Barvy ArcelorMittal stageCIRCUS PONORKA
17:00C/ Barvy ArcelorMittal stageKELAROVÁ Ida
19:00C/ Barvy ArcelorMittal stageSOPHIE HUNGER (CH)
21:00C/ Barvy ArcelorMittal stagePEYOTI FOR PRESIDENT (UK/CO/BR)
14:00D/ OKD Czech stageCrash Road
16:00D/ OKD Czech stageLILI MARLENE
18:00D/ OKD Czech stageBLUE EFFECT & RADIM HLADÍK
20:00D/ OKD Czech stageTOMÁŠ KLUS
22:00D/ OKD Czech stageGoodfellas
14:15E/ New York City stageLord Bishop (US)
16:15E/ New York City stageBrooklyn Funk Essentials (USA)
18:30E/ New York City stageTHE NEW YORK SKA-JAZZ ENSEMBLE (US)
20:45E/ New York City stageARI HEST (US)
12:00F/ Kostelní scénaPLEASE THE TREES
14:00F/ Kostelní scénaŠtěpán Rak a Alfred Strejček
16:15F/ Kostelní scénaIarla O´Lionáird (IE)
 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

muzikus napsal
 

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.