muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalydEUS a Yellowcard v Trutnově

28.5.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

dEUS

dEUS

foto: Steve Gullick

Že hlavními headlinery festivalu Trutnov Open Air budou američtí Korn, to už se ví delší dobu. S blížícím se létem však pořadatelé postupně odkrývají další kapely, které do Krkonoš mezi 16. a 19. srpnem zavítají.

V první řadě jde o návrat dvou ve svých rockových odnožích opěvovaných kapel. Z Belgie se svou loňskou novinkou Keep You Close dorazí respektovaná indie-rocková kapela dEUS, ze Spojených států pak s taktéž loňským albem When You're Through Thinking, Say Yes punk-rockoví Yellowcard.

Zahraničními hosty budou rovněž američtí psychedeličtí rockeři The Flying Eyes, italští skáčkaři The Offenders či americká psychadelic-electro-jazzová zpěvačka Jessie Evans.

Z domácích jsou oznámeni namátkou Ondřej Havelka s Melody Makers, Marta Kubišová, J.A.R., Mňága a žďorp, Visací zámek, Vladimír Mišík s ETC, Michal Prokop, písničkáři Vlasta Třešňák, Jaroslav Hutka a Vladimír Merta, ale samozřejmě i Garage, Už jsme doma nebo The Plastic People of The Universe.

Vstupenky stojí při nákupu na dobírku přes festivalové stránky 980 Kč, v běžných distribucích 1080 Kč a na místě pak 1200 Kč.

Trutnov OAF, Trutnov – Bojiště, 16. – 19. 8. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/dEUS-a-Yellowcard-v-Trutnove~28~kveten~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.