muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyŽlutý fest podruhé už příští týden v Pardubicích

27.7.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Žlutý fest 2005

Žlutý fest 2005

foto: Láďa Řehounek

V příjemném duchu se nesl loňský první ročník pardubického Žlutého festu, který se konal v areálu tamního dostihového závodiště. Letos se pořadatelé rozhodli změnit místo konání a festival obohatit o další dvě hudební scény.

První srpnovou sobotu se v těsné blízkosti klubu Žlutý pes vedle areálu koupaliště Cihelna na třech scénách představí zpěvačky Lenka Dusilová a Gába Al Dhábba, Hladíkův Blue Effect, ETC v čele s Vladimírem Mišíkem, skupiny Sto zvířat, Znouzectnost, - 123 min., Divokej Bill, nebo z jiného soudku pak závěreční Skyline.

Druhá scéna bude naopak patřit méně profláknutým seskupením, jako Dukla vozovna, Chocolate Jesus, Otherside, Hello?, či loňským finalistům Coca-Coly Popstar Nil. Příznivci taneční hudby pak ani letos nepřijdou o taneční stage, o jejíž program se postarají DJs z místního bookingu U Merkura.

Po skončení festivalu bude následovat afterparty v klubu Žlutý pes, kde společně se svými hosty zahraje DJ Michael C. Možnost stanování bude zajištěna na přilehlé louce.

Vstupenky v předprodeji v síti Ticketstream za 250 Kč (+ popl.), nebo na místě za 300 Kč.

Žlutý fest, Pardubice, 5. srpen 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Zluty-fest-podruhe-uz-pristi-tyden-v-Pardubicich~27~cervenec~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.