muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyZítra začíná Open Air Musicfest Přeštěnice, letos na něm bude samostatná Muzikus & SAI Stage

26.6.2014 | Autor: redakce Muzikus | sekce: festivaloviny

Škwor

Škwor

Již v pátek 27. a sobotu 28. června se uskuteční v Přeštěnici u Milevska v jižních Čechách 14. ročník open airového festivalu Open Air Musicfest Přeštěnice. Tak jako každý rok, i letos na něm dostanou příležitost kapely, které byly úspěšné v soutěžích Skutečná liga, Šance Muzikus a Expedice Přeštěnice. Tentokrát to bude na samostatné stagi, jejíž dramaturgii si vzalo na starost vydavatelství Muzikus ve spolupráci se Svazem autorů a interpretů. V sobotu odpoledne na stejném pódiu vystoupí také vítězné kapely z vyhledávací soutěže Mercedes Benz live.

Hlavní program jsme postavili především na známých českých kapelách. Přesto jsme zachovali velký prostor pro multižánrovou alternativní scénu,“ komentuje dramaturgii festivalu za pořadatele Josef Kašpar. Kromě Muzikus & SAI Stage bude mít na Přeštěnici vlastní pódium také soutěž Skutečná liga.

V přírodním festivalovém areálu vystoupí kolem 60 kapel. Mezi největší jména české scény, která letos v Přeštěnici zahrají, jsou Olympic, Znouzectnost, Arakain, Škwor, Divokej Bill, MIG 21, ze Slovenska pak Iné Kafe. Ze zahraničních kapel se představí například němečtí pop punkeři JERX.

Součástí festivalu bude i Divadelní stan, páteční program pro děti a soutěžní přehlídka bikerů. Návštěvníci mohou využít k dopravě do Přeštěnice autobusové svozy a na místě se ubytovat ve stanovém městečku, které je součástí celého festivalového areálu.

Vstupenky na celý festival nebo jednotlivé dny v cenách od 50 Kč do 550 Kč jsou k dispozici v sítích milevskem.cz, Tickepro a Ticketstream. Více informací o vstupenkách, programu a také festivalové soutěži najdete na webu Přeštěnice. Podrobný program na Muzikus Stage naleznete na tomto odkaze nebo pod QR kódem níže.

Open Air Musicfest Přeštěnice, Přeštěnice u Milevska, 27. – 28. 6. 14

QR kód Muzikus Stage Přeštěnice 2014

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Zitra-zacina-Open-Air-Musicfest-Prestenice-letos-na-nem-bude-samostatna-Muzikus-SAI-Stage~26~cerven~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.