muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyZačínají předprodeje na Mighty Sounds, Sázavafest a JamRock

1.12.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Sázavafest 2010

Sázavafest 2010

foto: Madree Promotion

Hned několik tuzemských festivalů zahájilo v minulých týdnech předprodeje vstupenek na své příští ročníky. Další je následují nyní, například Sázavafest, Mighty Sounds nebo JamRock.

Festival Jam Rock, který letos rozšířil svůj do té doby více méně domácí záběr rovněž na kapely ze zahraničí a přivítal například Australanku Gabrielu Cillmi, chce v nastaveném trendu pokračovat i nadále. Proběhne opět v přírodním areálu ve východočeském Žamberku, a to od 9. do 11. června. Předvánoční limitovaná série vstupenek je k dostání v lokálních infocentrech a celorepublikově v síti Ticketportal za 330 Kč. Poté se bude postupně zvyšovat až na konečných 550 Kč na místě.

Sedmý ročník festivalu Mighty Sounds se uskuteční od 15. do 17. července na letišti Čápův dvůr v Táboře, kam se v tomto roce přesunul. Dramaturgie slibuje jako tradičně nálož ska a punkových kapel s žánrovými přesahy nejrůznějšími směry. Prvních 500 vstupenek je nabízeno za cenu 590 Kč prostřednictvím stránek festivalu a sítí Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal. Poté jejich vyprodání se cena zvýší na 690 Kč, za kterých budou lístky nabízeny do konce února.

Posledním z trojice festivalů je Sázavafest. Letos oslavil své desáté výročí v podmáčeném areálu v Kácově. Jeho setrvání na stejném místě není vyloučeno, přesto se ale pořadatelé po této zkušenosti poohlíží po možné lepší variantě. Jasný je nicméně termín, který je stanoven podle tradice na první srpnový víkend, od 4. do 7. srpna. Série prvních dvou tisíc vstupenek je v prodeji v síti Ticketpro po 650 Kč včetně poplatku, na Slovensku po 20 Eurech. Zajímavostí festivalu má být eurozóna, kde zahraniční návštěvníci budou moci platit v Eurech.

JamRock, Žamberk – přírodní areál, 9. – 11. 6. 11
Mighty Sounds, Tábor – letiště Čápův dvůr, 15. – 17. 7. 11
Sázavafest, tba, 4. – 7. 8. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Zacinaji-predprodeje-na-Mighty-Sounds-Sazavafest-a-JamRock~01~prosinec~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.