muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyZačíná Rock For People, Muzikus zve na stage mladých talentů

1.7.2014 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Rock For People, Hradec Králové, 2. - 5. 7. 13

foto: Radek Brázdil

Ve středu se otvírají brány každoročního svátku hudby na letišti u Hradce Králové. Rock For People letos slaví dvacáté narozeniny a mezi headlinery se objevují jména jako Manu Chao, Madness, Biffy Clyro, The Naked and Famous nebo Tom Odell. Na své si přijdou i fanoušci populárních českých kapel jako je Lucie, Chinaski nebo Tata Bojs, ale své koncerty tu najdou i příznivci alternativnější hudby, na festivalu vystoupí například Please The Trees, No Distance Paradise, Vladimir 518 či Zrní.

Letos mezi jednotlivými pódii naleznete i Muzikus Talent Stage, která představí krom jiných nadějné české kapely, jež uspěly v soutěži Šance Muzikus 2014, ale nebude nouze ani o zavedenější a další nová jména. Ve středu 2. července v rámci zahřívacího dne se Muzikus Talent Stage dělí s dramaturgií BandZone.cz Choice a na pódiu uvidíte například pražské trashery Hentai Corporation nebo crossoverové the.switch. Ve čtvrtek poté na stejné stagi vystoupí i hosté ze Slovenska, kapely Fresh Out of the Bus a Election in the Deaftown, a také němečtí Goldmouth. Na Muzikus Talent Stage odehraje své sety za čtyři festivalové dny celkem 36 převážně českých mladých kapel a každý večer zakončí djský set. Podrobný program naleznete na webu Rock For People. Dramaturgie vznikla ve spolupráci vydavatelství Muzikus a Svazu autorů a interpretů.

Rock For People, Hradec Králové – letiště, 2.– 5. 7. 14

Muzikus Talent Stage RFP 2014 QR kód

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Zacina-Rock-For-People-Muzikus-zve-na-stage-mladych-talentu~01~cervenec~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.