muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyZa trutnovskými Indiány přijedou Anti-Flag a The (International) Noise Conspiracy

25.5.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Anti-Flag

Anti-Flag

První potvrzené účinkující hlásí také „indiánský“ Trutnov Open Air Music Festival. Navzdory loňské rozlučce a avizovanému stěhování festival zůstane ve svém tradičním areálu Na Bojišti, kde se uskuteční od 20. do 23. srpna.

Ze stávající soupisky kapel nejvýrazněji vyčnívá dvojice punk-rockových, pro některé snad i kultovních kapel: Anti-Flag ze Spojených států a The (International) Noise Conspiracy ze Švédska.

Americkou klubovou scénu budou perpezentovat vloni debutující hardrockeři The Parlor Mob, spadající do stáje labelu Roadrunner Records, polskou populární ska kapely Akurat a Leniwiec, dále přijede francouzská hardcore-punková formace Tagada Jones nebo tradiční sibiřskou muziku hrající soubor Vedan Kolod z Ruska.

Chybět pochopitelně nebudou ani domácí účinkujícími, mezi kterými budou figurovat namátkou Monkey Business, Jiří Schmitzer s kapelou, Plastic People of The Universe, Mňága a Žďorp, Psí vojáci, Hudba Praha, SPS, Blue Effect, Švihadlo, Sto zvířat a řada dalších.

Ani tentokrát se trutnovský festival neobejde bez věnování, které bude zasvěceno Janu Palachovi, Janu Zajícovi a Ryszardu Siwiecovi, kteří se upálili na protest proti okupaci Československa, mistru Janu Husovi a všem lidem z amerického Woodstocku ´69.

Trutnov OAMF, Trutnov – Na Bojišti, 20. – 23. 8. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Za-trutnovskymi-Indiany-prijedou-Anti-Flag-a-The-International-Noise-Conspiracy~25~kveten~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.