muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyWu-Tang Clanu na Indoor Hip Hop Jamu předskočí miamští Black Violin

10.6.2008 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Black Violin

Black Violin

Přesně jeden měsíc zbývá do festivalu Indoor Hip Hop Jam, na kterém v pražské Incheba Areně představí kultovní Wu-Tang Clan. S blížícím se termínem pořadatelé začínají odkrývat i jména dalších účinjujících, jimž vévodí miamští Black Violin, kteří fúzují hip-hop a R'n'B s prvky klasické hudby.

„Přemýšleli jsme o jméně, které nebude nudit a zároveň nehodí ostatní vystupující Jamu do stínu. Chtěli jsme přivést domácímu fanouškovi rapu něco netradičního, co tu ještě v Čechách nebylo a zároveň přivést styl, který nikoho neurazí,“ uvádí Aleš Mikulecký, jeden z pořadatelů akce.

Black Violin tvoří Kevin Marcus a Wil-B - dva houslisté, které na koncertech doprovází ještě DJ. Do širšího podvědomí se dostali v roce 2005, kdy je objevil Mike Shinoda z Linkin Park, který je vzal na turné se svým projektem Fort Minor, a od té doby si střihli spolupráci s hvězdami jako Alicia Keys, P.Diddy, Kanye West, 50 Cent, Wyclef Jean nebo Aerosmith.

Dalším, kdo se tu noc objeví na podiu bude slovenský MC Zverina, bratislavský DJ Tager z Club Crushers Crew a jeho brněnský kolega Maztah z Illuzionist.

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketstream a Ticketportal za 490 Kč.

Indoor Hip Hop Jam, Praha - Incheba Arena, 10. 7. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/WuTang-Clanu-na-Indoor-Hip-Hop-Jamu-predskoci-miamsti-Black-Violin~10~cerven~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.