muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyWu-Tang Clan opět v Praze, zahrají na indoorovém Hip Hop Jamu

20.5.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Wu-Tang Clan

Wu-Tang Clan

Od doby, kdy pořadatelé festivalu Hip Hop Jam oznámili zrušení jeho letošního ročníku, uplynuly dva týdny. Jako náplast ale připravili jednodenní halový Indoor Hip Hop Jam, který se uskuteční 10. července v pražské Incheba Areně (dříve Malá sportovní hala) a jehož hlavními lákadly budou kultovní Wu-Tang Clan z USA.

“Po oficiálním odpískání letošního Jamu nastala obrovská vlna reakcí a neuvěřitelné podpory Hip Hop Jamu ze strany hip hop komunity, našich věrných partnerů a blízkých médií. Původně jsme byli rozhodnutý zaměřit svou práci na přípravy Hip Hop Jamu 2009 a v tomto roce již nic nepořádat. Reakce lidí a podpora naší práce byla však tak masivní, že jsme se v těchto dnech rozhodli uspořádat jednodenní Indoor Hip Hop Jam 2008,” vysvětluje Aleš Mikulecký z pořádající agentury 360 Production.

Předprodej vstupenek bude v sítích Ticketstream a Ticketportal zahájena zítra. Prvních 1500 lístků zájemci pořídí za zvýhodněných 490 Kč (+ popl.).

Připomeňme, že formace Wu-Tang Clan se v Praze představila už v loňském červenci. Nakonec ale v její sestavě chyběla jedna z jejích vůdčích osobností – rapper Method Man . Ten se zde nakonec objevil až při dubnovém společném koncertu s Redmanem. Svědkyní samostatného vystoupení dalšího ze členů Clanu ale Praha bude ještě před Hip Hop Jamem: jak jsme již informovali, v Lucerna Music Baru se totiž 4. června představí rapper GZA.

Indoor Hip Hop Jam, Praha - Incheba Arena, 10. 7. 08
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/WuTang-Clan-se-vraci-do-Prahy-zahraji-na-indoorovem-Hip-Hop-Jamu~20~kveten~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.