přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyVelká thrash-metalová čtyřka pohromadě: na Sonisphere festivalu zahrají i Megadeth

17.12.2009 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Megadeth

Megadeth

foto: Michael Johansson

Na festivalu Sonisphere, který proběhne 19. června na letišti Hradčany u Mimoně, vystoupí rovněž kapela Megadeth. Návštěvníky tak čeká zatím nevídaná událost - velká thrash-metalová čtyřka během jednoho dne na jednom pódiu. Již minulý týden oznámenými kapelami totiž byly Metallica, Slayer a Anthrax.

Kromě zmíněných jsou potvrzenými účinkujícími také skupiny Mastodon a Heaven & Hell, které velkou čtyřku žánrově skvěle doplňují.

Připomeňme, že festival bude mít dvě velká pódia a také jednu talent stage, na které se představí i české kapely.

Aktuální cena vstupenek v limitované edici činí 1690 Kč, předprodej zastřešují sítě Ticketpro a Musicticket.

Sonisphere Festival, Hradčany u Mimoně - letiště, 19. 6. 10

Megadeth

Říká se, že všechno špatné je k něčemu dobré, což je přesně příklad Megadeth. Nebýt faktu, že byl Dave Mustaine nucen opustil Metallicu, zřejmě by v roce 1983 a možná vůbec nikdy nezaložil Megadeth. Kapela se proslavila především díky technicky vyspělému a platinou oceněnému albu Rust In Peace. Album se dostalo na osmé místo mezi dvě stě nejprodávanějších umělců v USA. Magadeth charakterizuje především typický kytarový styl, komplexnost, komplikované hudební motivy, pompézní kytarová sóla a v neposlední řadě Mustainův typický chrčivý vokál. Kapela za 26 let aktivního koncertování a vydávání desek získala mnohá ocenění, šest alb v pořadí jdoucích po sobě bylo oceněno platinovou deskou a sedmkrát v řadě byli Megadeth nominováni na nejlepší metalovou kapelu. (PR)
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Velka-thrash-metalova-ctyrka-pohromade-na-Sonisphere-festivalu-zahraji-i-Megadeth~17~prosinec~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.