přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyValašské Folkrockování a Hrachovka: Příští víkend na Valašsku se dvěma festivaly

5.8.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Martin Chodúr

Martin Chodúr

foto: Sony

Na příští víkend připadají hned dva tradiční valašské festivaly. V pátek 13. srpna se v amfiteátru Na Stráni ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm uskuteční jedenadvacátý ročník Valašského Folkrockování a o den později v areálu fotbalového hřiště v nedalekém Hrachovci u Valašského Meziříčí sedmnáctý ročník festivalu Hrachovka.

Na Valašském Folkrockování letos vystoupí písničkář Pavel Dobeš spolu se svým kolegou Tomášem Kotrbou, zpěvačka Věra Špinarová v doprovodu kapely Adama Pavlíka, houslista Pavel Šporcl se slovenskou cimbálovkou Romano Stilo, funková formace Takin‘ Off se zpěvačkou Terezou Černochovou a taneční projekt G-Point Hunters Romana Holého a Matěje Rupperta.


Hrachovka, která se pro letošek ocitla v náruči nového pořadatelského týmu a ruku v ruce s tím se zkrátila na jeden den a zaměřila se hlavně na domácí scénu, oproti tomu láká hlavně na představitele populární hudby. Představí se vítěz SuperStar Martin Chodúr, slovenští Polemic, kapely Žlutý pes, Skyline, PSH, Southpaw, Charlie Straight, Airfare, Cocotte Minute, Discoballs, The Plastic People of the Universe, Electrick Mann, zpěvák Michal Hrůza nebo písničkář Jan Budař.


Díky spolupráci obou festivalů jsou v prodeji cenově zvýhodněné vstupenky platné na obě akce. V předprodeji je pořídíte za 500 Kč nebo na místě za 600 Kč.

Samostatné vstupenky na Valašské Folkrockování stojí 240 Kč v předprodeji a 290 Kč na místě, na Hrachovku pak 350 Kč v předprodeji a 400 Kč na místě.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Valasske-Folkrockovani-a-Hrachovka-Pristi-vikend-na-Valassku-se-dvema-festivaly~05~srpen~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.