muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyV9kend: Prague Music Weekend 2008 ohlásil možné headlinery

16.11.2007 | Autor: Petr Bořuta | sekce: festivaloviny

Ellen Allien

Ellen Allien

Když se před více jak měsícem vyrojily zprávy o chystané hudební události s názvem v9kend: Prague Music Weekend 2008 bylo jisté jen to, že se odehraje 29. února a 1. března 2008. Nyní organizátoři uveřejnili první potenciální jména bohatého line-upu, nutno dodat, že velmi zajímavá.

V9kend: Prague Music Weekend 2008 je multižánrová taneční událost evropského významu. V9kend je společným dítkem dvou promotérských skupin, první organizuje Summer of Love, druhá mimo jiné Hip Hop Allstars. V pátek 29. února příštího roku se ve Veletržním paláci představí na dvou pódiích nejzajímavější současné projekty napříč spektrem evropské a domácí taneční elektronické hudby. Těšit se můžete na několik koncertů, doplněných DJskými vystoupeními předních osobností dnešní elektronické hudby.

V sobotu 1. března se taktéž ve Veletržním paláci představí na dvou pódiích velké osobnosti současné světové i domácí urban scény, okořeněné styly jako je crunk, grime či abstract hip hop.

Je třeba zdůraznit, že všichni níže uvedení interpreti nejsou potvrzenými vystupujícími v9kend: Prague Music Weekend 2008; když použijeme promotérskou hantýrku, jsou „pencilnutí“, čili s žádným skladatelem není podepsána smlouva, ale všichni připadají v úvahu. A jaká jména jsou tedy ve výběru organizátorů? Příznivce elektroniky potěší vládkyně berlínského minimalu Ellen Allien a její kolega z labelu BPitch Control Apparat, dalšími možnými vystupujícími jsou Timo Maas nebo Vitalic. Promotéři by rozhodně rádi přivítali Jamese Holdena. Z domácích zástupců jsou v osudí Midi Lidi nebo Weki DJs. Pro sobotní část festivalu připadají v úvahu Daddy G (zakládající člen Massive Attack), DJ Krush, Tony Touch a Cali Agents.

Pokud vás tato akce zaujala, již nyní si můžete koupit lístky prostřednictvím sítě Ticketpro. Do 31. prosince 2007 bude cena jednodenní vstupenky 390 Kč plus poplatek, dvojdenní vstupenka vyjde na 590 Kč plus poplatek. Od Nového roku až do 29. února 2008 budou jednodenní vstupenky stát 490 Kč, dvojdenní 690 Kč plus poplatek. Cena na místě bude 590 Kč za jeden den, 790 Kč za dva dny. Své názory týkající se nejen line-upu můžete vyjádřit na adrese www.v9kend.cz. O dalších informacích spojených s v9kend: Prague Music Weekend 2008 vás budeme průběžně informovat.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/V9kend-Prague-Music-Weekend-2008-ohlasil-mozne-headlinery~16~listopad~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.